ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 6 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  17-09-2016 17:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  17-09-2016 17:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 3 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  18-09-2016 17:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 4 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  18-09-2016 17:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  18-09-2016 17:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  18-09-2016 17:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 8 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 3 : 0 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  24-09-2016 17:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 2 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  24-09-2016 17:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 4 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  25-09-2016 17:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  25-09-2016 17:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 1 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 1 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 2 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  01-10-2016 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  01-10-2016 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 4 : 0 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  02-10-2016 16:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 5 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  02-10-2016 16:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 3 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  02-10-2016 16:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 5 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 1 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 1 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  08-10-2016 16:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 4 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  09-10-2016 16:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  09-10-2016 16:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 2 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  09-10-2016 16:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  09-10-2016 16:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 2 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  09-10-2016 16:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 1 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 1 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  15-10-2016 16:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  15-10-2016 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  16-10-2016 16:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 1 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  16-10-2016 16:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 1 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  16-10-2016 16:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 2 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 1 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  22-10-2016 16:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 2 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  22-10-2016 16:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 3 : 3 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  22-10-2016 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 1 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 5 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  23-10-2016 16:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 2 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  23-10-2016 16:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 2 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 4 : 1 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 4 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 2 : 1 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  29-10-2016 16:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  30-10-2016 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 1 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  30-10-2016 15:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 3 : 1 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  30-10-2016 15:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 7 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 1 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  05-11-2016 15:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 4 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  05-11-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 2 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 2 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  06-11-2016 15:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  06-11-2016 15:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  06-11-2016 15:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 1 : 0 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  12-11-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 3 : 1 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  12-11-2016 15:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 3 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  13-11-2016 15:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 4 : 2 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  13-11-2016 15:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 0 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  13-11-2016 15:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 0 : 0 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  13-11-2016 15:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 2 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 3 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 : 0 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  19-11-2016 15:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 4 : 0 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  19-11-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 2 : 2 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  20-11-2016 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  20-11-2016 15:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  20-11-2016 15:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

11η αγων. 26-11-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 1 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 5 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  26-11-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 8 : 2 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  27-11-2016 15:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 2 : 1 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  27-11-2016 15:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 5 : 1 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ

12η αγων 03-12-2016 15:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 6 : 2 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  03-12-2016 15:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  04-12-2016 15:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 3 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  04-12-2016 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 1 : 0 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 0 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  04-12-2016 15:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 1 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 1 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ

13η αγων 10-12-2016 15:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  10-12-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  10-12-2016 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 0 : 0 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-12-2016 15:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 1 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  11-12-2016 15:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 3 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  11-12-2016 15:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 3 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-12-2016 15:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 0 : 1 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 3 : 1 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  17-12-2016 15:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 0 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  17-12-2016 15:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 0 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 2 : 2 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 0 : 0 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-12-2016 15:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 1 : 2 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 2 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 2 : 1 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  28-01-2017 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ 1 : 3 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  28-01-2017 15:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 5 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  28-01-2017 15:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 1 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  28-01-2017 15:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 3 : 0 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  29-01-2017 15:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 6 : 0 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  29-01-2017 15:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 6 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 2 : 0 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  04-02-2017 15:30 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  04-02-2017 15:30 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 : 1 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  05-02-2017 15:30 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 6 : 0 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 1 : 3 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 2 : 2 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 1 : 0 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ

17η Αγων 11-02-2017 15:30 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 5 : 2 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ 0 : 2 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-02-2017 15:30 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ 1 : 1 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  11-02-2017 15:30 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-02-2017 15:30 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 : 1 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ - : - -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  12-02-2017 15:30 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

18η Αγων 18-02-2017 15:30 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ 0 : 2 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  18-02-2017 15:30 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3 : 2 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  18-02-2017 15:30 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 4 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  19-02-2017 15:30 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ 0 : 0 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ 7 : 0 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ 2 : 0 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  19-02-2017 15:30 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ 7 : 1 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

19η αγων 04-03-2017 15:30 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ - : - -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  04-03-2017 15:30 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ - : - -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  04-03-2017 15:30 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  04-03-2017 15:30 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ - : - -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  05-03-2017 15:30 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  05-03-2017 15:30 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ - : - -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  05-03-2017 15:30 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ - : - -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ

20η Αγων 11-03-2017 16:00 -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ - : - -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ
  11-03-2017 16:00 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  11-03-2017 16:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ - : - -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  11-03-2017 16:00 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ - : - -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  11-03-2017 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  11-03-2017 16:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  11-03-2017 16:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

21η Αγων 18-03-2017 16:00 -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - : - -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ
  18-03-2017 16:00 -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ - : - -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ - : - -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ - : - -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ
  19-03-2017 16:00 -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ - : - -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
  19-03-2017 16:00 -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ - : - -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ
  19-03-2017 16:00 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ - : - -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

22η Αγων 25-03-2017 16:00 -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - : - -ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ
  25-03-2017 16:00 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙΟΥ - : - -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΚΙΝΗΣ
  25-03-2017 16:00 -ΕΛΠΙΣ ΠΡΟΒΑΤΑ - : - -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
  25-03-2017 16:00 -ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΠΟΥ - : - -ΑΡΗΣ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ
  26-03-2017 16:30 -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΩΝ - : - -ΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 -ΦΩΣΤΗΡ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ - : - -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - : - -ΑΟ ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

46ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΚΥΡ 12 ΜΑΡ - 15:00
Prev Next
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
JOY by analosimo
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΜΠΑΡΑΤ
ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΑΝΑΦΗΣ, ΣΕΡΡΕΣ: ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΕ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΗΣ PORTWEST!
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
ΚΤΕΑΛ - ΑΣΤΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ  - Τηλέφωνο:23210 22338 & 20662
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ, ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ - ΛΙΠΑΝΤΗΡΙΟ, ΛΕΥΚΩΝΑΣ, ΤΗΛ.: 23210 50288 - 6937 038 379
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ - Λ. Παπαπαύλου & Μαραγκουδάκη (γωνία) 1 - Τηλ: 23210 26683 - Σέρρες
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΝΑΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΗΛ: 2321073500
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
ΑΦΟΙ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Ο.Ε. - TΗΛ. & FAX 23210 36340 - 59999
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

Φεβ 23, 2017

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, υπό τον Στέλιο Μετσιμενίδη(Ιωαννίδης...