ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 SERRES 1800 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 0 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  18-09-2016 17:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 1 : 1 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  18-09-2016 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  18-09-2016 17:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 0 : 3 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 2 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  24-09-2016 17:00 SERRES 1800 0 : 0 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  24-09-2016 17:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 1 : 1 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 3 : 1 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  25-09-2016 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  25-09-2016 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  02-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 2 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  02-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 2 : 1 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 0 : 2 SERRES 1800
  02-10-2016 16:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 0 : 3 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  08-10-2016 16:00 SERRES 1800 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  09-10-2016 16:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 1 : 2 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 2 : 5 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  09-10-2016 16:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 1 : 1 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  15-10-2016 16:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  16-10-2016 16:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 2 : 3 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 0 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 1 : 0 SERRES 1800

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  22-10-2016 16:00 SERRES 1800 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  23-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 4 : 0 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 1 : 1 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 2 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 3 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 5 : 1 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  30-10-2016 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 3 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 0 SERRES 1800

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 0 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  05-11-2016 15:00 SERRES 1800 0 : 3 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 2 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 1 : 0 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  06-11-2016 15:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 0 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  06-11-2016 15:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 6 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  12-11-2016 15:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 0 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  13-11-2016 15:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 : 0 SERRES 1800
  13-11-2016 15:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 5 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 1 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 3 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 0 : 4 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 1 : 1 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  20-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5 : 0 SERRES 1800
  20-11-2016 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 4 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 2 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

11η αγων 26-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  26-11-2016 15:00 SERRES 1800 1 : 0 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 2 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  27-11-2016 15:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 3 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  03-12-2016 15:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 3 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  04-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 3 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 : 0 SERRES 1800
  04-12-2016 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 0 : 4 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  04-12-2016 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 4 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  04-12-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ

13η αγων 10-12-2016 15:00 SERRES 1800 0 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  11-12-2016 15:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  11-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 1 : 1 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 6 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 5 SERRES 1800
  17-12-2016 15:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6 : 1 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 2 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 2 : 1 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  18-12-2016 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 2 : 0 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  28-01-2017 15:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 3 : 0 SERRES 1800
  29-01-2017 15:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 0 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  29-01-2017 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 0 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 SERRES 1800 1 : 1 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  04-02-2017 15:30 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  05-02-2017 15:30 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 2 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  05-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 1 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

17η Αγων 12-02-2017 15:30 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 0 : 0 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 6 : 1 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  12-02-2017 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  12-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 1 : 2 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  12-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 0 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 0 : 1 SERRES 1800

18η αγων 18-02-2017 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  18-02-2017 15:30 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 1 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  18-02-2017 15:30 SERRES 1800 2 : 2 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  19-02-2017 15:30 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 3 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  19-02-2017 15:30 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 1 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 3 : 1 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  19-02-2017 15:30 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 1 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ

19η αγων 04-03-2017 16:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 5 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 3 : 3 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 3 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 2 : 0 SERRES 1800

20η Αγων 18-03-2017 16:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  19-03-2017 16:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 2 : 1 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  19-03-2017 16:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 4 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  19-03-2017 16:00 SERRES 1800 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 2 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  19-03-2017 16:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 4 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ

21η Αγων 25-03-2017 16:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 2 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 6 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 : 1 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 3 : 1 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 0 : 0 SERRES 1800
  26-03-2017 16:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 1 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ

22η Αγων 01-04-2017 16:30 SERRES 1800 0 : 2 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 3 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 3 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  02-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  02-04-2017 16:30 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  02-04-2017 16:30 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 1 : 1 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

23η αγων 08-04-2017 17:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  08-04-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 2 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  09-04-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 2 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  09-04-2017 17:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 : 0 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ
  09-04-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 1 : 3 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  09-04-2017 17:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 4 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  09-04-2017 17:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ

24η αγων 22-04-2017 17:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  23-04-2017 17:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 0 : 2 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  23-04-2017 17:00 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ 4 : 2 SERRES 1800
  23-04-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 3 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  23-04-2017 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 1 : 2 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  23-04-2017 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ
  26-04-2017 17:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

25η αγων 29-04-2017 17:00 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 3 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  29-04-2017 17:00 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 8 : 0 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ
  29-04-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 0 : 4 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  29-04-2017 17:00 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ 4 : 3 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  29-04-2017 17:00 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ 1 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ
  29-04-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 4 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ
  29-04-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 3 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

26η αγων 07-05-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 1 ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
  07-05-2017 17:00 ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  07-05-2017 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΛΤΟΤΟΠΙΟΥ 5 : 0 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΗΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 1 SERRES 1800
  07-05-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΒΗΡΩΝ 2 : 1 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙΟΥ 2 : 6 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 1 ΑΟΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ… SELFIE  ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ!!!
Prev Next
JOY by analosimo
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
BP - ΜΑΝΑΦΗΣ... Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
STUDIO FOTO KLIK
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
ΑΦΟΙ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Ο.Ε. - TΗΛ. & FAX 23210 36340 - 59999
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΝΑΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΗΛ: 2321073500

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Μάιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/5 - 18:00

Μαϊ 19, 2017

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/5 - 18:00

H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, υπό τον Στέλιο Μετσιμενίδη(Ιωαννίδης...