Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
Print
1η Αγων, 23-09-2017 17:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  23-09-2017 17:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  23-09-2017 17:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 5 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  23-09-2017 17:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  24-09-2017 17:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  24-09-2017 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 5 ΟΙΝΟΥΣΑ

2η αγων 30-09-2017 17:00 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  30-09-2017 17:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 2 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  01-10-2017 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 2 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  01-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  01-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  01-10-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

3η αγων 07-10-2017 16:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 3 : 3 ΨΥΧΙΚΟ
  07-10-2017 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  07-10-2017 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  08-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  08-10-2017 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  08-10-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 0 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

4η αγων 14-10-2017 16:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 4 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  14-10-2017 16:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  14-10-2017 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  15-10-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΟΙΝΟΥΣΑ
  15-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  15-10-2017 16:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 4 : 2 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

5η αγων 21-10-2017 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 7 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  21-10-2017 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 5 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  21-10-2017 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  22-10-2017 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  22-10-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  22-10-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

6η αγων 28-10-2017 16:00 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  29-10-2017 11:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  29-10-2017 11:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  29-10-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 4 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  29-10-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  29-10-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ

7η αγων 04-11-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  04-11-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  05-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  05-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  05-11-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  05-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 3 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

8η αγων 12-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  12-11-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 1 ΨΥΧΙΚΟ
  12-11-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  12-11-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 5 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  12-11-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  12-11-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

9η αγων 18-11-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  18-11-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  18-11-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 1 ΠΕΠΟΝΙΑ
  19-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  19-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 4 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  19-11-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 4 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

10η αγων 25-11-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  25-11-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 2 : 0 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  25-11-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 1 : 2 ΨΥΧΙΚΟ
  25-11-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 3 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  25-11-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 1 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  26-11-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

11η αγων 02-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 5 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  02-12-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  03-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 6 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  03-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 4 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  03-12-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  03-12-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

12η αγων 09-12-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  10-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 3 : 1 ΨΥΧΙΚΟ
  10-12-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 2 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  10-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  10-12-2017 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  10-12-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 5 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

13η αγων 16-12-2017 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  16-12-2017 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 3 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  17-12-2017 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 6 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  17-12-2017 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  17-12-2017 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 6 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  17-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

14η αγων 23-12-2017 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 2 : 3 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  23-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  23-12-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  23-12-2017 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 3 ΟΙΝΟΥΣΑ
  23-12-2017 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  23-12-2017 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 2 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

15η αγων 07-01-2018 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  07-01-2018 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 2 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  07-01-2018 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 0 ΠΕΠΟΝΙΑ
  07-01-2018 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  07-01-2018 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 4 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  07-01-2018 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΨΥΧΙΚΟ

16η αγων 13-01-2018 15:00 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 0 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  14-01-2018 15:00 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  14-01-2018 15:00 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  14-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 1 : 2 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  14-01-2018 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΠΕΠΟΝΙΑ
  14-01-2018 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 3 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

17η αγων 27-01-2018 15:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  27-01-2018 15:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  28-01-2018 15:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 0 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  28-01-2018 15:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 3 : 2 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  28-01-2018 15:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 4 : 2 ΨΥΧΙΚΟ
  28-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

18η αγων. 03-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  04-02-2018 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 1 : 3 ΠΕΠΟΝΙΑ
  04-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  04-02-2018 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 2 : 2 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  04-02-2018 15:30 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  04-02-2018 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 2 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

19η αγων. 10-02-2018 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΑ
  10-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  10-02-2018 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  10-02-2018 15:30 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 0 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  11-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 3 : 4 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  11-02-2018 15:30 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

20η αγων. 17-02-2018 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 0 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  17-02-2018 15:30 ΠΕΠΟΝΙΑ 3 : 0 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
  17-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  17-02-2018 15:30 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 3 : 3 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  17-02-2018 15:30 ΟΙΝΟΥΣΑ 4 : 2 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  17-02-2018 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

21η αγων. 24-02-2018 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
  24-02-2018 15:30 ΨΥΧΙΚΟ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΑ
  24-02-2018 15:30 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 : 1 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
  24-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 2 : 0 ΠΕΠΟΝΙΑ
  25-02-2018 15:30 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 0 : 1 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
  25-02-2018 15:30 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

22η αγων. 03-03-2018 16:00 ΟΙΝΟΥΣΑ 6 : 0 ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
  03-03-2018 16:00 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  03-03-2018 16:00 ΠΕΠΟΝΙΑ 0 : 0 ΨΥΧΙΚΟ
  03-03-2018 16:00 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 4 : 3 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
  03-03-2018 16:00 ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 0 : 1 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
  04-03-2018 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 5 : 3 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

Prev Next
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ 1800
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ… 90 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ Disney…
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
STUDIO FOTO KLIK
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Μεγάλος Διαγωνισμός από την KEA Α.Ε. με σούπερ δώρο!
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Η νέα μόδα στα αρώματα αυτοκινήτου έφτασαν και Σέρρες – Που θα τα βρείτε!!!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΡΩΣΙΑ 2018… ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Σεπτέμβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19/9 - 16:30

Σεπ 18, 2018

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19/9 - 16:30

ΦΩΤΟ: ο Χρήστος Κρυωνάς θα διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι του Κυπέλλου ΑΕ Χρυ...