ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ… ΝΤΕΡΜΠΥ ΜΕ ΟΦΗ ΕΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ… 22/10!!!

Οκτ 05, 2017
Με εντός έδρας ντέρμπι στην πρεμιέρα κόντρα στον ΟΦΗ, στις 22/10, ρίχνεται στην μάχη της Football League για σεζόν 2017-18 ο Πανσερραϊκός. Στη συνέχεια θα ταξιδέψει στο Αίγιο, για να αντιμετωπίσει τον Παναιγιάλειο, ενώ στην 3η αγωνιστική υποδέχεται τον Απόλλωνα Πόντου(Καλαμαριάς). Την 7η υποδέχεται την Βασίλισσα του Βορρά, Βέροια, την 16η υποδέχεται τον Άρη και τέλος στην 17η αγωνιστική, στις 11 Φεβρουαρίου 2018, όταν ολοκληρώνεται ο Α’ γύρος θα ταξιδέψει στην Δράμα για το ντέρμπι με τη γειτονική Δόξα. 
Το πρωτάθλημα βάσει του προγράμματος ολοκληρώνεται στις 27 Μαΐου 2018.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 
1η αγωνιστική
Χανιά/Κισσαμικός - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Εργοτέλης - Καλλιθεα
Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Βέροια - Απόλλων Καλαμαριάς
Αρης- Αιγινιακός
Σπάρτη - Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ
 
2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)
Εργοτέλης - Χανιά/Κισσαμικός
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Τρίκαλα - Αρης
Απόλλων Καλαμαριάς - Σπάρτη
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ
 
3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)
Χανιά-Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή - Εργοτέλης
Βέροια - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς
ΟΦΗ - Αιγινιακός 
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος
Αρης-Καλλιθέα
 
4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)
Παναχαϊκή - Χανιά/Κισσαικός
Αχαρναϊκός - Βέροια 
Εργοτέλης - Άρης
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Σπάρτη
Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - ΟΦΗ
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός - Παναιγιάλειος
 
5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)
Χανιά-Κισσαμικός - Βέροια
Άρης - Παναχαϊκή
Σπάρτη - Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Α.Ε. Καραϊσκάκης
ΟΦΗ - Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα
Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς
 
6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)
Άρης - Χανιά/Κισσαμικός
Βέροια - Σπάρτη
Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - ΟΦΗ
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός
Τρίκαλα - Απόλλων Καλαμαριά
 
7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)
Χανιά/Κισσαμικός – Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
 
8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)
Δόξα Δράμας – Χανιά/Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας
 
9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)
Χανιά /Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης
 
10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)
ΟΦΗ – Χανιά/Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
 
11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)
Χανιά/Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
Τρίκαλα – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός
 
12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)
Παναιγιάλειος – Χανιά/Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαίκή
 
13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)
Χανιά/Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βεροια
 
14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)
Απόλλων Καλαμαριάς – Χανιά/Κισσαμικός
Αιγινιακός -Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης
 
15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)
Χανιά/Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη
 
16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)
Απόλλων Λάρισας – Χανιά/Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε.Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
Σπάρτη – Δόξα Δράμας
 
17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)
Χανιά/Κισσαμικός – Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη – ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
 
 

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ - ΤΟΛΗΣ ΜΗΛΙΟΣ... ΕΦΥΓΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!
Prev Next
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
JOY by analosimo
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
STUDIO FOTO KLIK
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
BP Autogas Serres Manafis... ΚΑΛΩΣΟΡΊΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ... 1000 λίτρα 897€!!!!
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Οκτώβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ… Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΟ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!!!

Οκτ 18, 2017

ΝΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ… Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΣΤΟ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ!!!

Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε τον Σύνδεσμο Διαιτητών Σερρών καθώς ένα διακ...