ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2016-17
Print
1η Αγων. 17-09-2016 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 3 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  18-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

2η Αγων. 24-09-2016 17:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  24-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  24-09-2016 17:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 0 : 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  25-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  25-09-2016 17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 0 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

3η Αγων. 01-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  02-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  02-10-2016 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 1 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 4 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

4η Αγων. 08-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  08-10-2016 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  08-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  09-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

5η Αγων. 12-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 5 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  12-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  12-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  12-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 3 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  12-10-2016 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 4 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  12-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ

6η Αγων. 15-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  15-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 0 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 4 : 4 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  16-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

7η Αγων. 22-10-2016 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  22-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  23-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ

8η Αγων. 29-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  30-10-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 6 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 5 : 2 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  30-10-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 2 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

9η Αγων. 12-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  12-11-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  13-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 5 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  13-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

10η Αγων. 19-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 2 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  20-11-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  20-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 5 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  20-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

11η Αγων. 26-11-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  26-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  27-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

12η Αγων. 03-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  03-12-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  03-12-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  04-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 5 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

13η Αγων. 10-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  17-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  17-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  17-12-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 3 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  18-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 3 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  18-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

15η Αγων. 28-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 4 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  29-01-2017 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  29-01-2017 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η Αγων. 04-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  04-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  04-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  05-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

17η Αγων. 11-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  11-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  12-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  12-02-2017 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  12-02-2017 15:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

18η Αγων. 18-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 4 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  19-02-2017 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 0 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

19η Αγων. 25-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  25-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  25-02-2017 15:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 4 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  25-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  25-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  25-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 2 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

20η Αγων. 04-03-2017 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  04-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  05-03-2017 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 4 : 5 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  05-03-2017 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ

21η Αγων. 18-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  18-03-2017 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  18-03-2017 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  18-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

22η Αγων. 26-03-2017 16:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  26-03-2017 16:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  26-03-2017 16:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

Prev Next
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ 1800
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ… 90 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ Disney…
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΡΩΣΙΑ 2018… ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Αύγουστος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Ο ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΞΑΝΘΗ-ΛΑΡΙΣΑ, ΣΑΒ 18/8 – 18:30

Αυγ 16, 2018

Ο ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΞΑΝΘΗ-ΛΑΡΙΣΑ, ΣΑΒ 18/8 – 18:30

"Εάν η καλή μέρα φαίνεται από το πρωί ", τότε για τον Σερραίο διαιτητή, Από...