ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2016-17
Print
1η Αγων. 17-09-2016 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 3 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  18-09-2016 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

2η Αγων. 24-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  24-09-2016 17:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 0 : 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  24-09-2016 17:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  25-09-2016 17:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 0 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

3η Αγων. 01-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  02-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 1 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 4 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  02-10-2016 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ

4η Αγων. 08-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  08-10-2016 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  08-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  09-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

5η Αγων. 12-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  12-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 3 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  12-10-2016 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 4 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  12-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  12-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 5 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  12-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η Αγων. 15-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 0 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 1 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  16-10-2016 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 4 : 4 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  16-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

7η Αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  22-10-2016 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  23-10-2016 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  23-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ

8η Αγων. 29-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  30-10-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 5 : 2 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  30-10-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 2 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 6 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ

9η Αγων. 12-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  12-11-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  13-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  13-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 5 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  13-11-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

10η Αγων. 19-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 1 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 2 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  20-11-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  20-11-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 5 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  20-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

11η Αγων. 26-11-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  26-11-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  27-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  27-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

12η Αγων. 03-12-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  03-12-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  03-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  04-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 5 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

13η Αγων. 10-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 0 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  17-12-2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  17-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 3 : 0 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  17-12-2016 15:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 3 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  18-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 3 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

15η Αγων. 28-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  29-01-2017 15:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  29-01-2017 15:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  29-01-2017 15:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 4 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

16η Αγων. 04-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  04-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  04-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 : 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  05-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  05-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

17η Αγων. 11-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  11-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  12-02-2017 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 2 : 2 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  12-02-2017 15:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

18η Αγων. 18-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 2 : 4 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  19-02-2017 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 0 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  19-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ

19η Αγων. 25-02-2017 15:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 4 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  25-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  25-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
  25-02-2017 15:30 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 2 : 0 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  25-02-2017 15:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  25-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

20η Αγων. 04-03-2017 16:00 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 1 : 1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ
  04-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  05-03-2017 16:00 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ
  05-03-2017 16:00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  05-03-2017 16:00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 4 : 5 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

21η Αγων. 18-03-2017 16:00 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 2 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  18-03-2017 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
  18-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ 2 : 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
  18-03-2017 16:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 0 : 1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

22η Αγων. 26-03-2017 16:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
  26-03-2017 16:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
  26-03-2017 16:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
  26-03-2017 16:30 ΑΣΠΙΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΥ 2 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ… SELFIE  ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ!!!
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
STUDIO FOTO KLIK
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
BP - ΜΑΝΑΦΗΣ... Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
JOY by analosimo
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΝΑΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΗΛ: 2321073500
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΦΟΙ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Ο.Ε. - TΗΛ. & FAX 23210 36340 - 59999
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Μάιος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/5 - 18:00

Μαϊ 19, 2017

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/5 - 18:00

H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, υπό τον Στέλιο Μετσιμενίδη(Ιωαννίδης...