Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2015-16
Print
1η Αγων. 27-09-2015 16:30 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 1 FC SERRES
  27-09-2015 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  27-09-2015 16:30 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

2η Αγων. 03-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  03-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  04-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  04-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  04-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  04-10-2015 16:00 FC SERRES 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

3η Αγων. 11-10-2015 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  11-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  11-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  11-10-2015 16:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 FC SERRES
  11-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  11-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  11-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

4η Αγων. 14-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  14-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  14-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  14-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  14-10-2015 16:00 FC SERRES 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  14-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

5η Αγων. 18-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  18-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  18-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  18-10-2015 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  18-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  18-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  18-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 0 FC SERRES
  18-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ

6η Αγων. 25-10-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-10-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  25-10-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  25-10-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  25-10-2015 15:00 FC SERRES 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

7η Αγων. 01-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 FC SERRES
  01-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  01-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  01-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  01-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  01-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  01-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  01-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 1 ΑΡΗΣ

8η Αγων. 04-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  04-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  04-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  04-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  04-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  04-11-2015 17:00 ΑΡΗΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

9η Αγων. 08-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  08-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΑΡΗΣ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  08-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  08-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  08-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 5 ΚΑΒΑΛΑ

10η Αγων. 15-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  15-11-2015 15:00 FC SERRES 2 : 3 ΑΡΗΣ
  15-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  15-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  15-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  15-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

11η Αγων. 22-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  22-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  22-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  22-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  22-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  22-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.

12η Αγων. 25-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  25-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  25-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  25-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 3 : 2 FC SERRES

13η Αγων. 29-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  29-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  29-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  29-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  29-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  29-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

14η Αγων. 06-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  06-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  06-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  06-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 FC SERRES
  06-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

15η Αγων. 12-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  13-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  13-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 4 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  13-12-2015 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  13-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

16η Αγων. 16-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  16-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  16-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 FC SERRES
  16-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  16-12-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  16-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  16-12-2015 17:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 0 ΑΡΗΣ

17η Αγων. 20-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-12-2015 15:00 FC SERRES 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  20-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 5 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  20-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

18η Αγων. 10-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  10-01-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  10-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  10-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  10-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

19η Αγων. 17-01-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  17-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 3 : 0 FC SERRES
  17-01-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  17-01-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 4 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  17-01-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

20η Αγων. 24-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  24-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  24-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  24-01-2016 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  24-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 4 : 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  24-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

21η Αγων. 13-02-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 3 ΑΡΗΣ
  14-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  14-02-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  14-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  14-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  14-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 FC SERRES
  14-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  14-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

22η Αγων. 21-02-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 6 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  21-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  21-02-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  21-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  21-02-2016 15:00 ΑΡΗΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  21-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  21-02-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  21-02-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

23η Αγων. 28-02-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  28-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  28-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  28-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  28-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 3 ΑΡΗΣ
  28-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3 : 0 FC SERRES

24η Αγων. 06-03-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  06-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  06-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  06-03-2016 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

25η Αγων. 12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  12-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  12-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  12-03-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  12-03-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES
  12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ

26η Αγων. 16-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  16-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  16-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  16-03-2016 16:15 ΑΡΗΣ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ

27η Αγων. 20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-03-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-03-2016 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  20-03-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  20-03-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 4 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  20-03-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 FC SERRES

26η Αγων. 23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  23-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

28η Αγων. 27-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  27-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  27-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  27-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 3 ΚΟΖΑΝΗ
  27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  03-04-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 FC SERRES

29η Αγων. 03-04-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  03-04-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  03-04-2016 16:00 FC SERRES 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  03-04-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  03-04-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  03-04-2016 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

30η Αγων. 10-04-2016 16:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  10-04-2016 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  10-04-2016 16:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  10-04-2016 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES
  10-04-2016 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-04-2016 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΚΑΒΑΛΑ

31η Αγων. 17-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 4 : 4 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-04-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  17-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  17-04-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  17-04-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

32η Αγων. 24-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 1 ΚΟΖΑΝΗ
  24-04-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 FC SERRES
  24-04-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΑΡΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  24-04-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  24-04-2016 17:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  24-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

33η Αγων. 08-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  08-05-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  08-05-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  08-05-2016 17:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

34η Αγων. 15-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  15-05-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 6 ΑΡΗΣ
  15-05-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 FC SERRES
  15-05-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  15-05-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  15-05-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

46ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΚΥΡ 12 ΜΑΡ - 15:00
Prev Next
ACS COURIER ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 91 - ΤΗΛ: 23210 50887 - 50889
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΜΠΑΡΑΤ
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ, ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ - ΛΙΠΑΝΤΗΡΙΟ, ΛΕΥΚΩΝΑΣ, ΤΗΛ.: 23210 50288 - 6937 038 379
JOY by analosimo
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
STUDIO FOTO KLIK
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ - Λ. Παπαπαύλου & Μαραγκουδάκη (γωνία) 1 - Τηλ: 23210 26683 - Σέρρες
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΝΑΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΗΛ: 2321073500
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΑΦΟΙ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Ο.Ε. - TΗΛ. & FAX 23210 36340 - 59999

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

Φεβ 23, 2017

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, υπό τον Στέλιο Μετσιμενίδη(Ιωαννίδης...