Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2016-17
Print
1η Αγων. 11-09-2016 17:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 3 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-09-2016 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 1 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  11-09-2016 17:00 -ΚΑΒΑΛΑ 5 : 2 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  11-09-2016 17:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 0 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  11-09-2016 17:00 -ΝΑΟΥΣΑ 2 : 2 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  11-09-2016 17:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 2 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  11-09-2016 17:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

2η Αγων. 18-09-2016 16:30 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 : 0 -ΝΑΟΥΣΑ
  18-09-2016 16:30 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 0 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  18-09-2016 16:30 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 2 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  18-09-2016 16:30 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 2 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  18-09-2016 16:30 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 2 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  18-09-2016 16:30 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  18-09-2016 16:30 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 0 -ΚΑΒΑΛΑ

3η Αγων. 25-09-2016 16:30 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 0 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  25-09-2016 16:30 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 3 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-09-2016 16:30 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 1 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  25-09-2016 16:30 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4 : 0 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  25-09-2016 16:30 -ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  25-09-2016 16:30 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 3 : 0 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-09-2016 16:30 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ

4η Αγων 02-10-2016 16:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 1 -ΚΑΒΑΛΑ
  02-10-2016 16:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  02-10-2016 16:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 0 -ΝΑΟΥΣΑ
  02-10-2016 16:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 0 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  02-10-2016 16:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 3 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  02-10-2016 16:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 0 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  02-10-2016 16:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

5η Αγων 09-10-2016 16:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 1 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  09-10-2016 16:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 1 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  09-10-2016 16:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  09-10-2016 16:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 1 -ΚΑΒΑΛΑ
  09-10-2016 16:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 0 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  09-10-2016 16:00 -ΝΑΟΥΣΑ 4 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  09-10-2016 16:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 2 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ

6η Αγων 23-10-2016 16:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 0 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  23-10-2016 16:00 -ΝΑΟΥΣΑ 0 : 1 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  23-10-2016 16:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 2 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  23-10-2016 16:00 -ΚΑΒΑΛΑ 2 : 2 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-10-2016 16:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 2 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  23-10-2016 16:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 4 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

7η Αγων 30-10-2016 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 3 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  30-10-2016 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  30-10-2016 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 -ΝΑΟΥΣΑ
  30-10-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 1 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  30-10-2016 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1 : 1 -ΚΑΒΑΛΑ
  30-10-2016 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  30-10-2016 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ

8η Αγων 06-11-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  06-11-2016 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 1 : 1 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  06-11-2016 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 2 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  06-11-2016 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 5 : 1 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  06-11-2016 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  06-11-2016 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 0 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

9η Αγων 23-11-2016 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-11-2016 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 1 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  23-11-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 1 -ΝΑΟΥΣΑ
  23-11-2016 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  23-11-2016 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 1 -ΚΑΒΑΛΑ
  23-11-2016 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  23-11-2016 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ

10η Αγων 27-11-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 4 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 0 : 1 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  27-11-2016 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 2 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 2 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  27-11-2016 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 2 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  27-11-2016 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 0 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

11η Αγων 04-12-2016 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 2 : 1 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 1 -ΝΑΟΥΣΑ
  04-12-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2 : 1 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 0 -ΚΑΒΑΛΑ
  04-12-2016 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  04-12-2016 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 0 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

12η Αγων 11-12-2016 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 7 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 1 : 0 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  11-12-2016 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  11-12-2016 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  11-12-2016 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  11-12-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 2 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η Αγων 18-12-2016 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  18-12-2016 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 0 : 3 -ΝΑΟΥΣΑ
  18-12-2016 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 2 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 4 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  18-12-2016 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 0 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  18-12-2016 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  18-12-2016 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

14η Αγων 21-01-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 7 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  22-01-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  22-01-2017 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  22-01-2017 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 2 -ΚΑΒΑΛΑ
  22-01-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 2 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  22-01-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 -ΝΑΟΥΣΑ
  22-01-2017 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

15η Αγων 25-01-2017 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 1 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  25-01-2017 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-01-2017 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-01-2017 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 0 : 2 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  25-01-2017 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 1 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  25-01-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 0 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  25-01-2017 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 1 : 3 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

17η αγων 29-01-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 2 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  29-01-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1 : 2 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  29-01-2017 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  29-01-2017 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  29-01-2017 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 2 : 2 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  01-02-2017 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  01-02-2017 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 0 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

18η αγων. 05-02-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 0 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  05-02-2017 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  05-02-2017 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 3 : 0 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  05-02-2017 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  05-02-2017 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 1 -ΚΑΒΑΛΑ
  05-02-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 : 0 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  05-02-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

19η αγων 12-02-2017 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 3 : 0 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  12-02-2017 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  12-02-2017 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ 1 : 0 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  12-02-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  12-02-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 1 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  12-02-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  12-02-2017 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

20η αγων 19-02-2017 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 2 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  19-02-2017 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 2 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  19-02-2017 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  19-02-2017 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  19-02-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 4 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  19-02-2017 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  19-02-2017 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΝΑΟΥΣΑ

16η αγων. 25-02-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  25-02-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ - : - -ΚΑΒΑΛΑ
  25-02-2017 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -ΝΑΟΥΣΑ
  25-02-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-02-2017 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  25-02-2017 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  25-02-2017 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

21η αγων 05-03-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  05-03-2017 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  05-03-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  05-03-2017 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - : - -ΝΑΟΥΣΑ
  05-03-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - : - -ΚΑΒΑΛΑ
  05-03-2017 15:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  05-03-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

22η αγων 12-03-2017 15:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  12-03-2017 15:00 -ΝΑΟΥΣΑ - : - -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  12-03-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - : - -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  12-03-2017 15:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  12-03-2017 15:00 -ΚΑΒΑΛΑ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  12-03-2017 15:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - : - -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  12-03-2017 15:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - : - -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

23η αγων 19-03-2017 15:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - : - -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  19-03-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  19-03-2017 15:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΝΑΟΥΣΑ
  19-03-2017 15:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -ΚΑΒΑΛΑ
  19-03-2017 15:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  19-03-2017 15:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  19-03-2017 15:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ - : - -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

24η αγων 02-04-2017 16:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - : - -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  02-04-2017 16:00 -ΝΑΟΥΣΑ - : - -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  02-04-2017 16:00 -ΚΑΒΑΛΑ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  02-04-2017 16:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  02-04-2017 16:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  02-04-2017 16:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  02-04-2017 16:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

25η αγων 09-04-2017 16:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ - : - -ΝΑΟΥΣΑ
  09-04-2017 16:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  09-04-2017 16:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  09-04-2017 16:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - : - -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  09-04-2017 16:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  09-04-2017 16:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ - : - -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  09-04-2017 16:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

26η αγων 23-04-2017 16:30 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  23-04-2017 16:30 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  23-04-2017 16:30 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  23-04-2017 16:30 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 -ΝΑΟΥΣΑ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  23-04-2017 16:30 -ΚΑΒΑΛΑ - : - -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

27η αγων 30-04-2017 17:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - : - -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  30-04-2017 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  30-04-2017 17:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ - : - -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  30-04-2017 17:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  30-04-2017 17:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  30-04-2017 17:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - : - -ΝΑΟΥΣΑ
  30-04-2017 17:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΚΑΒΑΛΑ

28η αγων 07-05-2017 17:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  07-05-2017 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  07-05-2017 17:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  07-05-2017 17:00 -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  07-05-2017 17:00 -ΝΑΟΥΣΑ - : - -ΚΑΒΑΛΑ
  07-05-2017 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  07-05-2017 17:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ - : - -ΛΑΓΚΑΔΑΣ

29η αγων 14-05-2017 17:00 -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - : - -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  14-05-2017 17:00 -ΚΑΒΑΛΑ - : - -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  14-05-2017 17:00 -ΝΑΟΥΣΑ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  14-05-2017 17:00 -Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ - : - -ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  14-05-2017 17:00 -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  14-05-2017 17:00 -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - : - -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  14-05-2017 17:00 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - : - -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

30η αγων 21-05-2017 17:00 -ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - : - -ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  21-05-2017 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - : - -ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  21-05-2017 17:00 -ΛΑΓΚΑΔΑΣ - : - -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  21-05-2017 17:00 -ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ - : - -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  21-05-2017 17:00 -ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ - : - -ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  21-05-2017 17:00 -ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - : - -ΚΑΒΑΛΑ
  21-05-2017 17:00 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - : - -ΝΑΟΥΣΑ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

46ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΚΥΡ 12 ΜΑΡ - 15:00
Prev Next
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΑΝΑΦΗΣ, ΣΕΡΡΕΣ: ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΕ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΗΣ PORTWEST!
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
JOY by analosimo
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
ΚΟΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ, ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ - ΛΙΠΑΝΤΗΡΙΟ, ΛΕΥΚΩΝΑΣ, ΤΗΛ.: 23210 50288 - 6937 038 379
ΚΤΕΑΛ - ΑΣΤΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ  - Τηλέφωνο:23210 22338 & 20662
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΜΠΑΡΑΤ
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΝΑΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΤΗΛ: 2321073500
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ - ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ, 2ο χλμ. Σερρών - Δράμας(έναντι εισόδυ Νέου Νοσοκομείου) Τηλ.: 23210 21777, 6932 290 988
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ - Λ. Παπαπαύλου & Μαραγκουδάκη (γωνία) 1 - Τηλ: 23210 26683 - Σέρρες
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΦΟΙ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Ο.Ε. - TΗΛ. & FAX 23210 36340 - 59999
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

Φεβ 23, 2017

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/2 - 15:30

H Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, υπό τον Στέλιο Μετσιμενίδη(Ιωαννίδης...