ΡΩΣΙΑ 2018… ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!! Κύριο

Ιουν 03, 2018
Σε δέκα περίπου μέρες, στη Ρωσία, αρχίζει η Μεγάλη γιορτή του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, το Μουντιάλ ποδοσφαίρου 2018. Η σέντρα θα δοθεί την Πέμπτη 14 Ιουνίου, στις 18:00, στον αγώνα Ρωσίας-Αιγύπτου και η γιορτή θα ολοκληρωθεί στις 15 Ιουλίου, στις 18:00, με την διεξαγωγή του Μεγάλου Τελικού. Συμμετέχουν 32 ομάδες χωρισμένες σε 8 ομίλους των 4 ομάδων και την πρόκριση για τα νοκ άουτ παιχνίδια θα πάρουν οι δύο πρώτοι ανά όμιλο.
GOAL CAFE
 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
 
Πέμπτη 14/6
Ρωσία – Σαουδική Αραβία......5-0 (2-0)
Σκόρερ: 12' Γκαζίνσκι, 43', 90+1' Τσερίσεφ, 71' Τζιούμπα, 90+4' Γκολόβιν
 
Παρασκευή 15/6
Αίγυπτος – Ουρουγουάη........0-1 (0-0)
Σκόρερ: 89' Χιμένες
Μαρόκο – Ιράν......................0-1 (0-0) 
Σκόρερ: 90+5'(αυτογκόλ) Μπουχαντούζ
Πορτογαλία – Ισπανία...........3-3 (2-1)
Σκόρερ: 4'(π),44',88' Ρονάλντο - 24',55' Ντα Κόστα, 58' Νάτσο
 
Σάββατο 16/6
Γαλλία – Αυστραλία..............2-1 (0-0) 
Σκόρερ: 58'(π) Γκριεζμάν, 80' Πογκμπά - 62'(π) Τζέντινακ
Αργεντινή – Ισλανδία..........1-1 (1-1)
Σκόρερ: 19' Αγκουέρο - 23' Φινμπόγκασον
Περού – Δανία.....................0-1 (0-0) 
Σκόρερ: 59' Πούλσεν
Κροατία – Νιγηρία...............2-0 (1-0)
Σκόρερ: 23' (αυτογκόλ) Ατέμπο, 71'(π) Μόντριτς
 
Κυριακή 17/6
Κόστα Ρίκα – Σερβία...........0-1 (0-0) 
Σκόρερ: 56' Κολάρωφ
Γερμανία – Μεξικό..............0-1 (0-1)
Σκόρερ: 35' Λοσάνο
Βραζιλία – Ελβετία.............1-1 (1-0)
Σκόρερ: 20' Κουτίνιο - 50' Ζούμπερ
 
Δευτέρα 18/6
Σουηδία – Νότια Κορέα......1-0 (0-0)
Σκόρερ: 65'(π) Γκράνβιστ  
Βέλγιο – Παναμάς..............3-0 (0-0)
Σκόρερ: 46' Μέρτενς, 69',75' Λουκάκου
Τυνησία – Αγγλία...............1-2 (1-1)
Σκόρερ:35'(π) Σασί - 11', 90+1' Κέιν 
 
Τρίτη 19/6
Κολομβία – Ιαπωνία...........1-2 (1-1)
Σκόρερ:39' Κιντέρο - 5'(π) Καγκάβα, 73' Οσάκο
Πολωνία – Σενεγάλη...........1-2 (0-1)
Σκόρερ: 85' Κρικόβιακ - 37' (αυτογκόλ)Τσιόνεκ, 60' Ντιάγκ
Ρωσία – Αίγυπτος...............3-1 (0-0)
Σκόρερ: 47'(αυτογκόλ)Φατί, 59' Τσερίσεφ, 62' Τζιούμπα - 73'(π) Σαλάχ 
 
Τετάρτη 20/6
Πορτογαλία – Μαρόκο........1-0 (1-0)
Σκόρερ: 4' Ρονάλντο
Ουρουγουάη–Σ. Αραβία.....1-0 (1-0)
Σκόρερ: 23' Σοάρες
Ιράν – Ισπανία..................0-1 (0-0)
Σκόρερ: 54' Ντιέγκο Κόστα
 
Πέμπτη 21/6
15:00 Δανία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
18:00 Γαλλία – Περού (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
21:00 Αργεντινή – Κροατία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
 
Παρασκευή 22/6
15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
18:00 Νιγηρία – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
21:00 Σερβία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
 
Σάββατο 23/6
15:00 Βέλγιο – Τυνησία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
21:00 Γερμανία – Σουηδία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
 
Κυριακή 24/6
15:00 Αγγλία – Παναμάς (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
21:00 Πολωνία – Κολομβία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
 
Δευτέρα 25/6
17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
17:00 Σ. Αραβία – Αίγυπτος (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
21:00 Ισπανία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
21:00 Ιράν – Πορτογαλία (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
 
Τρίτη 26/6
17:00 Δανία – Γαλλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
17:00 Αυστραλία – Περού (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)
21:00 Νιγηρία – Αργεντινή (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
21:00 Ισλανδία – Κροατία (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)
 
Τετάρτη 27/6
17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
17:00 Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)
21:00 Σερβία – Βραζιλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
 
Πέμπτη 28/6
17:00 Σενεγάλη – Κολομβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
17:00 Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)
21:00 Αγγλία – Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
21:00 Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
GOAL CAFE
 
Δείτε ποιοι είναι οι 8 όμιλοι του Μουντιάλ 2018:
 
1ος όμιλος: 
ΡΩΣΙΑ, ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ, ΑΙΓΥΠΤΟΣ, ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
2oς όμιλος: 
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ, ΜΑΡΟΚΟ, ΙΡΑΝ
3ος όμιλος: 
ΓΑΛΛΙΑ, ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, ΠΕΡΟΥ, ΔΑΝΙΑ
4ος όμιλος: 
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΙΣΛΑΝΔΙΑ, ΚΡΟΑΤΙΑ, ΝΙΓΗΡΙΑ
5ος όμιλος: 
ΒΡΑΖΙΛΙΑ, ΕΛΒΕΤΙΑ, ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ, ΣΕΡΒΙΑ
6ος όμιλος: 
ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΜΕΞΙΚΟ, ΣΟΥΗΔΙΑ, ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ
7ος όμιλος: 
ΒΕΛΓΙΟ, ΠΑΝΑΜΑΣ, ΤΥΝΗΣΙΑ, ΑΓΓΛΙΑ
8ος όμιλος: 
ΠΟΛΩΝΙΑ, ΣΕΝΕΓΑΛΗ, ΚΟΛΟΜΒΙΑ, ΙΑΠΩΝΙΑ
 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΩΝ
 
Σάββατο 30/6
17:00: Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
21:00: Νικητής 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
 
Κυριακή 1/7
17:00: Νικητής 2ου ομίλου – Δεύτερος 1ου ομίλου (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
21:00: Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
 
Δευτέρα 2/7
17:00: Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
21:00: Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου  (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
 
Τρίτη 3/7
17:00: Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
21:00: Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερος 7ου ομίλου (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
 
Παρασκευή 6/7
17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
 
Σάββατο 7/7
17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
 
Τρίτη 10/7
21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
 
Τετάρτη 11/7
21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
 
Σάββατο 14/7
17:00: Μικρός τελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
 
Κυριακή 15/7
18:00: Τελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
 

Prev Next
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ 1800
BP Μανάφης στις Σέρρες: Δημιούργησε σαν πραγματικός MasterChef!
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
BP Autogas Serres Manafis... ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ... ΜΕ 9 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ!!!
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΡΩΣΙΑ 2018… ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούνιος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΝΕΑ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ...

Ιουν 06, 2018

ΝΕΑ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ...

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακο...