Το κοινωνικό της πρόσωπο για μια ακόμη φορά δείχνει η οικογένεια του Πανσερραϊκού, καθώς ανακοίνωσε ότι για ένα μήνα, από 20 Νοεμβρίου έως 20 Δεκεμβρίου θα συγκεντρώνει είδη πρώτης ανάγκης για το «Χαμόγελο του Παιδιού».
Για να χαρίσει χαμόγελα εκεί που πραγματικά τα έχουν ανάγκη!
 
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Στην ΠΑΕ Πανσερραϊκός είμαστε υπερήφανοι και χαρούμενοι για την έναρξη της συνεργασίας μας με μια οργάνωση πρότυπο και υπόδειγμα... και θα είμαστε ακόμα πιο χαρούμενοι να δούμε όλους εσάς... Σερραίους και μη, να βοηθήσετε όσο μπορείτε Το Χαμόγελο του Παιδιού - The Smile of the Child σε αυτό το πραγματικά ανεξάντλητο έργο που προσφέρει! 
#το_χαμόγελο_του_παιδιού_κρύβει_τον_παράδεισο #be_a_lion
panser soriso mabmini grande
 
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι Διαιτητικές τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του οικείου πρωταθλήματος για την Επίλεκτη(12η αγων.), την Ανώτερη(11η αγων) και την Β' κατηγορία(9η αγων.) που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο 18 & 19 Νοεμβρίου 2017, με ώρα έναρξης τις 15:00.
VOTSIS ESOTER

 
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 - 03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Παπουτσής, Αναγνωστίδης, Παπαποστόλου
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΧΡΥΣΟ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αρχοντογιάννης Γ., Βογιατζή
Σκόρερ:
(Ηράκλεια)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Δουλγέρης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΧΑΡΟΠΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Παπαδόπουλος Ε.,
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αλεξιάδης, Τούτκας
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΠΡΩΤΗ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Αχιλλεύς
(Μονοβρυσ)ΠΟΣ 2000-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος,  Βασάκης, Γεωργίου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Παπαδόπουλος Χ.(Ν), Ντεμάι
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παυλίδου, Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Χολάνης, Τζαχείλης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Γαβριήλ, Μαυρίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Τσίκου, Βαρώσης
 
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Ασλανίδης, Σαββάτης
ΨΥΧΙΚΟ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Βουρλιάκης, Τάλλιου
(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Πούλιος Αντ., Πασχαλίδης
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 - 03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων. 
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σεβοζλίδης, Παυλίδου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Δουλγέρης, Κιοσσές Κ.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Καμπαρντίνας, Παπαδόπουλος Ε.
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τάλλιου, Καραμανίδης Ι., Ντεμάι
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αχιλλεύς, Αρχοντογιάννης Χ.
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Παπαδόπουλος Χ.(Π), Κουρουζίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκαλάς Δ., Μαυρίδης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Πούλιος Ι.
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΟΡΕΙΝΗ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Αρχοντογιάννης Γ., Φραγκάκης
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Αναγνωστίδης, Βογιατζή
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ :
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Σαπαρδάνης, Μαργαριτόπουλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Καπρινιώτης, Μενέξης
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βασάκης, Βασιλόγλου, Τσαουσίδης
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Τρανούδης, Λεοντής
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπάρμπας, Βακουφτσής
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μπαμπάσικας, Καραμανίδης Σ.
 
O2 arena sports cafe LAPPAS
 
 
 
 
 
Ενός λεπτού σιγή θα τηρηθεί πριν από τους αγώνες του προσεχούς Σαββατοκύριακου 18 και 19 Νοεμβρίου, των πρωταθλημάτων ευθύνης της ΕΠΣ Σερρών στη μνήμη των θυμάτων των πλημμυρών που έπληξαν τη Δυτική Αττική.
 
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Σε όλους τους αγώνες της ΕΠΣ Σερρών του προσεχούς Σαββατοκύριακου 18-19/11 θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων των πλημμυρών που έπληξαν τη Δυτική Αττική.
 
Ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της Football League από την 5η έως και την 8η αγωνιστική, από το οποίο διαπιστώνουμε ότι το πρώτο τηλεοπτικό παιχνίδι του Πανσερραϊκού είναι το εκτός έδρας με την Σπάρτη στα πλαίσια της 8ης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου στις 15:00. Από κει και πέρα το Σάββατο 25 Νοεμβρίου θα υποδεχθεί τον Καραϊσκάκη λόγω του αγώνα Κυπέλλου με την Ξάνθη στις 28/11.
Ρεπό θα έχει ο Πανσερραϊκός στην 6η αγωνιστική στις 3 Δεκεμβρίου καθώς θα αντιμετώπιζε τον Αχαρναϊκό που έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα, ενώ η παραπάνω αγωνιστική θα διεξαχθεί σε τρεις δόσεις Σάββατο 2/12, Κυριακή 3/12 και Δευτέρα 4/12.
Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 5η έως και την 8η αγωνιστική της Football League έχει ως εξής:
 
 5η αγωνιστική
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - 15:00 
Άρης – Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
ΟΦΗ – Καλλιθέα 
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης 
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - 15:00 
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (Web TV ΕΡΤ)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια 
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα (ΕΡΤ3)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 
Σπάρτη – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
 6η αγωνιστική
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - 15:00 
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (ΕΡΤ3)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - 15:00 
Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας (ΕΡΤ3)
Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός 
Βέροια – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - 15:00 
Εργοτέλης – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
 
 7η αγωνιστική
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΟΦΗ – Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΊΟΥ
ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη 
Δόξα Δράμας – Άρης (ΕΡΤ3)
Πανσερραϊκός – Βέροια
Αν. Καρδίτσας – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
 
 8η αγωνιστική
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
Σπάρτη – Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Άρης – ΟΦΗ (ΕΡΤ3)
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας 
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος 
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 
 
Η διοργανώτρια αρχή αποφάσισε να τηρηθεί ενός «Λεπτού σιγή» πριν την έναρξη αγώνων της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της FOOTBALL LEAGUE στη μνήμη των θυμάτων της τελευταίας θεομηνίας που έπληξε την Δυτική Αττική. 
 
Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση:
 
16 Νοεμβρίου 2017
Σας ενημερώνουμε ότι πριν την έναρξη όλων των αγώνων της 4ης αγωνιστικής ημέρας του Πρωταθλήματος της FOOTBALL LEAGUE, θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων, της θεομηνίας που έπληξε με καταστροφικές συνέπειες τη Δυτική Αττική.
 
Μπορεί να ήταν λίγες οι τιμωρίες που επέβαλλε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΣ υπάρχουν όμως βαριές καμπάνες στο ποινολόγιο για ποδοσφαιριστές και προπονητές που υπερέβησαν τα συνηθισμένα.
 
Αναλυτικά το ποινολόγιο:  
 
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ: 4 - 40€, 12/11/17
2. ΖΟΥΡΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ, Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ: 1 - 10€, 12/11/17
3. ΜΑΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ, Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ: 5 - 50€, 13/11/17
4. ΝΑΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 5 - 50€, 13/11/17
5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ : 1 - 10€, 13/11/17
6. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ: 1 - 10€, 13/11/17
7. ΜΑΡΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ: 1 - 10€, 13/11/17
8. ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑΣ: 1 - 10€, 13/11/17
 
12-11-17 Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ-Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ Χρηματική ποινή 200€ στο σωματείο Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ και απαγόρευση στον αγωνιστικό χώρο μία (1) αγωνιστική στον προπονητή του κ. Πεμπέ Χρήστο
 
 
Επίσημα συγκάτοικοι ο Πανσερραϊκός και η Ελπίς Σκουτάρεως, όπως ομόφωνα αποφάσισε στη χθεσινή του συνεδρίαση ο ΟΠΑΚΠΑ, με προτεραιότητα χρήσης στον πρώτο, βάζοντας τέλος σε μια διαμάχη και ένα θέμα που ταλάνιζε τον τελευταίο καιρό όχι μόνον τον ποδοσφαιρικό κόσμο των Σερρών. 
Πιο συγκεκριμένα τροποποιώντας την αρχική απόφαση(161/2017) για παραχώρηση του γηπέδου, αποφασίστηκε ο Πανσερραϊκός να έχει προτεραιότητα στην χρήση του Δημοτικού γηπέδου, το οποίο σημαίνει αν συμπίπτουν αγώνες των δυο ομάδων, η Ελπίς θα είναι αναγκασμένη να αναζητήσει αλλού έδρα για την τέλεση του αγώνα της. 
Από την άλλη ο Πανσερραϊκός αναλαμβάνει την συντήρηση του χλοοτάπητα ενώ μειώνεται το τίμημα που θα καταβάλλει στον ΟΠΑΚΠΑ από 150 σε 50 ευρώ ανά παιχνίδι.
Αναλυτικά η απόφαση(ΚΛΙΚ ΕΔΩ)…
Για 34η συνεχή χρονιά το τμήμα κολύμβησης  του Μ.Γ.Σ.  Πανσερραϊκός διοργανώνει στις 18 και 19 Νοεμβρίου 2017 τα 'ΌIΚΟΝΟΜΕIΑ" 2017, τους κολυμβητικούς αγώνες προαγωνιστικής και αγωνιστικής κατηγορίας. 
 
Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση:
 
«ΟΙΚΟΝΟΜΕΙΑ»  2017
Το τμήμα κολύμβησης  του Μ.Γ.Σ.  Πανσερραϊκός διοργανώνει στις 18 και 19 Νοεμβρίου 2017  για 34η συνεχόμενη χρονιά τους κολυμβητικούς αγώνες προαγωνιστικής και αγωνιστικής κατηγορίας με την ονομασία 'ΌIΚΟΝΟΜΕIΑ" 2017  αφιερωμένους στη µνήµη του αείμνηστου προέδρου µας  Γ. OIKONOMOY. 
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κλειστό κολυμβητήριο  Σερρών, µε ηλεκτρονική χρονομέτρηση και σύµφωνα µε τους κανονισμούς της F.I.N.A. 
 
Πρόγραμμα αγώνων:
Προαγωνιστική  κατηγορία
Σάββατο  πρωί                   ώρα   09:30
Τελετή επίσημης έναρξης ώρα   16:45
Σάββατο  απόγευμα           ώρα   17:00
 
Αγωνιστική  κατηγορία
Κυριακή πρωί                      ώρα   10:30
Στο γήπεδο «Πέτρος Θεοδωρίδης» στην περιοχή Αεροδρομίου, ο Απόλλων Παραλιμνίου πήρε εύκολα την πρόκριση με 5-0, με την ομάδα της Serres 1800,  να το παλεύει όσο μπορούσε κόντρα σε έναν αντίπαλο που αγωνίζεται δυο κατηγορίες παραπάνω.
Τα γκολ:
 
12', 0-1: Ρούμπος
70', 0-2: Τάντιτς
82', 0-3: Μουτεσίδης
87', 0-4: Φιλέντας
89', 0-5: Φιλέντας
 
SERRES 1800(N. Κουζουτζίδης): Κατζίβελος, Αναγνωστίδης, Στεργιάδης, Παυλίδης, Τυχάλας, Λάππας, Χαλκίδης, Αγγελακάς, Ρούμπος, Κουκούτσης, Μαλαδάκης
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ(Π. Δημητρίου): Σαββίδης, Πολυζωίδης, Τσομαχασβίλι, Κουτζαβασίλης, Μερεσιώτης, Τριανταφύλλου(46' Kλειτσιώτης), Στεργίου(71' Τάντιτς), Ρούμπος(75' Μουτεσίδης), Μεταλλίδης, Λιάρας(55' Ανθουλάκης), Φιλέντας
KERAMARIS SELI
 
Ο Γιώργος Μιχαηλίδης από τον σύνδεσμο Βοιωτίας θα σφυρίξει το παιχνίδι του Πανσερραϊκού την προσεχή Κυριακή 19 Νοεμβρίου, στη Λάρισα με τον τοπικό Απόλλωνα. 
Αναλυτικά το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής είναι το εξής:
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 – 15:00
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΟΦΗ
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Παπαδημητρίου (Θεσσαλίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 – 15:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΟΧ/ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Διαιτητής: Πουλήμας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Πριόνας (Εύβοιας)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΣΠΑΡΤΗ
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γκοτσόπουλος (Αχαΐας), Θανασιάς (Ηπείρου)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καλλής (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Κακριδής (Πειραιά)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Καρακώστας (Λάρισας)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
 

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ - ΤΟΛΗΣ ΜΗΛΙΟΣ... ΕΦΥΓΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!
Prev Next
JOY by analosimo
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ Α.Ε. - ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ – ΣΕΡΡΕΣ- ΤΗΛ.: 23210 46497
BP Autogas Serres Manafis... ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ... ΜΕ 9 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ!!!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΣΕΜΕΛΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 58 - ΤΗΛ: 23215 52860, 6971 647 358
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
ΚΡΕΑΤΑΓΟΡΑ "ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ" - ΒΑΣΙΛΗΣ & ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΩΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΩΝ & ΚΟΜΝΗΝΩΝ(γωνία) - ΣΕΡΡΕΣ,Τηλ.: 23210 50003 - 6997151187-6986238104
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2017 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18 & 19/11 -15:00

Νοε 17, 2017

ΕΠΣΣ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18 & 19/11 -15:00

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι Δ...