ΦΩΡΟ: οι παίκτες του ΠΟΣ 2000 πανηγυρίζουν το πρώτο γκολ του αγώνα που πέτυχε ο Νταλίπ Μαδή

Την δική τους προσπάθεια για την μεταγραφική ενίσχυση έκαναν εδώ και καιρό, οι Διοικούντες του Οινουσιακού, αφού μια δεκάδα ποδοσφαιριστών τέθηκαν στη διάθεση του προπονητή Κώστα Μάρλα, προκειμένου η ιστορική ομάδα της Οινούσας να είναι πανέτοιμη για να πρωταγωνιστήσει και πάλι στην Β’ κατηγορία που θα αγωνίζεται φέτος.  
 
Οι δέκα ποδοσφαιριστές είναι οι εξής:
Σέμκας Νικόλαος, τερματοφύλακας, από Ιωνικό Σερρών  
Νεντής Γεώργιος, κεντρικός χαφ, από Δόξα Παλαιοκώμης έπαιξε ακόμη στον Ηρακλή Σερρών
Ηλιάδης Αναστάσιος, μέσος τον Ηρακλή Σερρών, αγωνίστηκε και στον Οδυσσέα Αναγέννησης
Καλαϊτζής Γρηγόριος, κεντρικός επιθετικός, από Λέοντες  Σερρών
Τσομπανίδης Ορέστης, αμυντικός μέσος, Λέοντες  Σερρών
Τσίτος Κωνσταντίνος, αριστερό μπακ, από Λέοντες  Σερρών
Χριστόπουλος Άγης, κεντρικός χαφ, από Λέοντες  Σερρών
Βλάχος Άγγελος, αριστερό μπακ, από Απόλλωνα Δημητριτσίου 
Μυλωνέλης Αντώνιος, δεξί χαφ, από Serres 1800, ενώ αγωνίστηκε και στην Ασπίδα Δραβίσκου
Κιόρογλου Δημήτριος, δεξί χαφ, από Ηρακλή Σερρών 
 
Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο στα γραφεία της Διοργανώτριας αρχής η κλήρωση της Β’ κατηγορίας με την παρουσία ελάχιστων παραγόντων-εκπροσώπων των 18 ομάδων που απαρτίζουν τους 2 φετινούς ομίλους. 
Κατά τη διαδικασία της κλήρωσης έγινε γνωστό, αυτό που από καιρό σας είχαμε  γράψει ότι το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας θα γίνει σε τρεις γύρους. Σήμερα η έγινε η κλήρωση των 2 γύρων και με την ολοκλήρωσή τους θα γίνει η κλήρωση του τρίτου γύρου, αφού οι 4 πρώτες ομάδες θα παίρνουν ως μπόνους περισσότερους αγώνες στην έδρα τους.
 
1η Αγωνιστική Β Κατηγορίας
 
Σάββατο 29 Σεπτ 2018 ώρα 5:00μμ
(ΕΠΣ) ΠΟΣ 2000-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΧΑΡΟΠΟ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ
 
Κυριακή 30 Σεπτ 2018 ώρα 5:00μμ
(Ομ.Β) ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
 
Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018 4:00μμ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
 
Ρεπό- ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ & ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα των 2 ομίλων.
 
A' ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική  29-30/9/18
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΟΣ 2000 - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΧΑΡΟΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
2η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΠΟΣ 2000
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΧΑΡΟΠΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
3η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΠΟΣ 2000
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΧΑΡΟΠΟ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό - ΙΩΝΙΚΟΣ
4η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΧΑΡΟΠΟ
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΣ 2000 - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
5η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ - ΠΟΣ 2000
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
Ρεπό - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
6η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΡΟΠΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό - ΠΟΣ 2000
7η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΠΟΣ 2000 - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΧΑΡΟΠΟ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό - ΗΡΑΚΛΗΣ
8η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΠΟΣ 2000
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό - ΧΑΡΟΠΟ
9η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΧΑΡΟΠΟ
ΠΟΣ 2000 - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
10η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΠΟΣ 2000
ΧΑΡΟΠΟ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
11η Αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΟΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
12η Αγωνιστική
ΠΟΣ 2000 - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΧΑΡΟΠΟ
Ρεπό - ΙΩΝΙΚΟΣ
13η Αγωνιστική
ΧΑΡΟΠΟ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣ 2000
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ρεπό - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
14η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΣ 2000 - ΧΑΡΟΠΟ
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
15η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό - ΠΟΣ 2000
16η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΠΟΣ 2000
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΧΑΡΟΠΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό - ΗΡΑΚΛΗΣ
17η Αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΟΣ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό - ΧΑΡΟΠΟ
18η Αγωνιστική
ΧΑΡΟΠΟ - ΜΟΝΑΣΤΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΟΣ 2000
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό - ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
 
 
Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική  29-30/9/18
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΨΥΧΙΚΟ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
2η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ - ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
3η Αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
4η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΠΕΠΟΝΙΑ
Ρεπό - ΨΥΧΙΚΟ
5η Αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΨΥΧΙΚΟ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
Ρεπό - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
6η Αγωνιστική
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΨΥΧΙΚΟ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΠΕΠΟΝΙΑ
Ρεπό - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
7η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό - ΟΙΝΟΥΣΑ
8η Αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΨΥΧΙΚΟ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό - ΠΕΠΟΝΙΑ
10η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
11η Αγωνιστική
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
12η Αγωνιστική
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Ρεπό - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
13η Αγωνιστική
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Ρεπό - ΨΥΧΙΚΟ
14η Αγωνιστική
ΟΙΝΟΥΣΑ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
15η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΨΥΧΙΚΟ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
16η Αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΟΙΝΟΥΣΑ
17η Αγωνιστική
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΕΠΟΝΙΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ - ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό - ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
18η Αγωνιστική
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΜΑΚΕΔ ΒΙΣΑΛΤ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ - ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό - ΠΕΠΟΝΙΑ
 
 
Την ερχόμενη Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018, στις 19:30 θα διεξαχθεί η κλήρωση της Β’ κατηγορίας, από την διοργανώτρια αρχή με την συμμετοχή των 18 ομάδων και έναρξη των αγώνων 29-30/9/2018.
 
Αναλυτικά οι 2 όμιλοι των 9 ομάδων της Β’ κατηγορίας είναι οι εξής:
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΟΣ 2000
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ολοκληρώθηκαν και οι διαδικασίες υποβολής των δηλώσεων από τις ομάδες της Β’ κατηγορίας με ευχάριστα νέα, αφού οι προθήκες ομάδων που δεν υπολογίζονταν ανέβασαν τον αριθμό σε 18 και έτσι έχουμε την δημιουργία 2 ομίλων από 9 ομάδες, με την πρεμιέρα να δίνεται το τελευταίο Σαββατοκύριακο(29&30/9) του μήνα που διανύουμε. 
Η πρωτοτυπία για την φετινή Β’ κατηγορία θα είναι ο τρίτος γύρος που θα προστεθεί στα πρωταθλήματα.
Οι περισσότερες λεπτομέρειες για την διεξαγωγή των πρωταθλημάτων των 2 ομίλων θα γίνουν στο ΔΣ της ΕΠΣΣ την ερχόμενη Τρίτη 25/9, όταν θα διεξαχθεί και η κήρωση των πρωταθλημάτων.
 
Αναλυτικά οι ομάδες ανά όμιλο είναι οι εξής: 
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΟΣ 2000
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
 

Prev Next
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
STUDIO FOTO KLIK
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ… 90 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ Disney…
P&J Papoutsis, clothes & shoes
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΥΡΙΣΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ… ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΓΙΑΤΡΟΣ…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Οκτώβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/10 - 16:00

Οκτ 18, 2018

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20 & 21/10 - 16:00

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι ...