Την ερχόμενη Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018, στις 19:30 θα διεξαχθεί η κλήρωση της Β’ κατηγορίας, από την διοργανώτρια αρχή με την συμμετοχή των 18 ομάδων και έναρξη των αγώνων 29-30/9/2018.
 
Αναλυτικά οι 2 όμιλοι των 9 ομάδων της Β’ κατηγορίας είναι οι εξής:
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΟΣ 2000
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Χορταστική ισοπαλία στο Κιλκίς ανάμεσα στον Πανσερραϊκό και τον Αλέξανδρο, στην πρόβα τζενεράλε των Σερραίων(αναβλήθηκε το φιλικό με τον Αγροτικό Αστέρα), πριν την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων, για τις δυο ομάδες που θα τεθούν αντίπαλες και στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. 
Ο Πανσερραϊκός απέκτησε τον Στράτο Παρούτση,  τον Δραμινό επιθετικό που ήταν από τους πρώτους σκόρερ πέρσι στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Δράμας και ο οποίος ξεκίνησε βασικός στο σημερινό παιχνίδι.
 
Τα γκολ:
15’, ΓΚΟΛ, 0-1, Παπαβασιλείου:  Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Σερραίος φορ με κεφαλιά άνοιξε το σκορ. 
20’, ΓΚΟΛ, 1-1, ο Σαβελίδης, έπιασε σουτ, ο Γιαννακίδης απέκρουσε, η μπάλα βρήκε το σώμα του Χριστοφορίδη και κατέληξε στα δίχτυα
32’, ΓΚΟΛ, 1-2, Βλαχόπουλος: ο Παπαβασιλείου κέρδισε πέναλτι, το εκτέλεσε ο Βλαχόπουλος δίνοντας εκ νέου προβάδισμα στα Λιοντάρια
38’, ΓΚΟΛ,1-3, Βλαχόπουλος: κόρνερ από δεξιά, ο Κούτλας την πρώτη κεφαλιά πάσα στον Βλαχόπουλο που από κοντά δεν δυσκολεύτηκε να στείλει την μπάλα για δεύτερη φορά στα δίχτυα.
42’, ΓΚΟΛ, 2-3, Τερζής, με κεφαλιά μείωσε το σκορ.
79’, ΓΚΟΛ, 3-3, μετά από μια καραμπόλα ισοφάρισαν σε 3-3 με σκόρερ τον Νίκο Βασιλειάδη.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ(Β. Σπυρογιάννης): Αθανασίου, Τερζής, Τσαταλπασίδης, Μπουλγκουρίδης, Κ. Παπαδόπουλος, Βασιλειάδης, Τζεβελέκης, Σαβελίδης, Φουρτζίου, Προβατίδης, Ντιόγκο
Έπαιξαν και οι: Όσιρις, Χαραλαμπίδης, Ευστρατιάδης, Πολυχρόνου, Αηδονίδης, Λατινόπουλος. 
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ(Σ. Αναστασιάδης): Γιαννακίδης, Μπάρδας, Αποστολόπουλος, Κούτλας, Χριστοφορίδης(υπό δοκιμή), Ζιώγας, Βλαχόπουλος, Πούφλης, Πέτρου, Παπαβασιλείου, Παρουτσής
Έπαιξαν και οι: Κασίμης, Νέδος, Βουγιουνδρούκας, Σαμαράς, Ιβαντζίκης, Σαρέγκος, Μπομπότας, Παπαδόπουλος, Βουδουρίδης.
 
Ολοκληρώθηκαν και οι διαδικασίες υποβολής των δηλώσεων από τις ομάδες της Β’ κατηγορίας με ευχάριστα νέα, αφού οι προθήκες ομάδων που δεν υπολογίζονταν ανέβασαν τον αριθμό σε 18 και έτσι έχουμε την δημιουργία 2 ομίλων από 9 ομάδες, με την πρεμιέρα να δίνεται το τελευταίο Σαββατοκύριακο(29&30/9) του μήνα που διανύουμε. 
Η πρωτοτυπία για την φετινή Β’ κατηγορία θα είναι ο τρίτος γύρος που θα προστεθεί στα πρωταθλήματα.
Οι περισσότερες λεπτομέρειες για την διεξαγωγή των πρωταθλημάτων των 2 ομίλων θα γίνουν στο ΔΣ της ΕΠΣΣ την ερχόμενη Τρίτη 25/9, όταν θα διεξαχθεί και η κήρωση των πρωταθλημάτων.
 
Αναλυτικά οι ομάδες ανά όμιλο είναι οι εξής: 
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΟΣ 2000
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
 
Με το σλόγκαν «Κίνητρό μας η άθληση, στόχος μας η Παιδεία» ξεκίνησε την Λειτουργία της η Ακαδημία ποδοσφαίρου του Αστέρα Νεοχωρίου. Για να συμπληρώσουν «Πρώτα σωστοί άνθρωποι και έπειτα καλοί ποδοσφαιριστές»
Ήδη έχουν ξεκινήσει οι προπονήσεις, ενώ οι εγγραφές συνεχίζονται με συνδρομή μόνο με 10€/μήνα!!!!!
 
 41801488 1502982489801340 7180518095742566400 n

ΦΩΤΟ: ο Χρήστος Κρυωνάς θα διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι του Κυπέλλου ΑΕ Χρυσού-Απόλλων Παραλιμνίου...

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του Κυπέλλου που διεξάγονται αύριο Τετάρτη 19 Σεπτεμβρίου 2018, στις 16:30.
Αναλυτικά: 

TET 19/9/18 ΩΡΑ 04:30 μμ
 
ΧΡΥΣΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Βακουφτσής
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Δουλγέρης, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Παπαδόπουλος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Μπάρκας, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Καμπαρντίνας, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Πούλιος Αντ., Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Καρασάββας, Γαβριήλ, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Ευθυμιάδης, Βασιλόγλου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Κιοσσές Ι., Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
 

 

Άτυχος ο Απόλλων Παραλιμνίου καθώς στην κλήρωση που ολοκληρώθηκε πριν λίγο η κληρωτίδα δεν του έκανε το χατίρι να του φέρει αντίπαλο κάποια μεγάλη εμπορική ομάδα. Έτσι στον 6ο όμιλο που κληρώθηκε η Σερραϊκή ομάδα οι άλλες τρεις ομάδες είναι ο Αστέρας Τρίπολης, ο Απόλλων Σμύρνης και τα Τρίκαλα.
Αντίθετα από τους μικρούς τυχεροί είναι ο Αήττητος Σπάτων που κληρώθηκε με τον ΠΑΟΚ, ο Άρης Αβάτου που κληρώθηκε με τον Ολυμπιακό και η Ιεράπετρα που κληρώθηκε με τον Παναθηναϊκό. 
Από την άλλη το μεγάλο μπαμ της κλήρωσης ήταν το ζευγάρι ΠΑΟΚ–Άρης.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Απόλλωνα Παραλιμνίου(6ος όμιλος)
 
1η Αγωνιστική (25-26-27/ 9 /2018)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
2η Αγωνιστική (30-31/10 /2018 & 1/11/2018)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
 
3η Αγωνιστική (4-5-6 /12/2018)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ
 
1oς όμιλος: Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα, Ηρακλής, Θύελλα Καμαρίου 
2oς όμιλος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Βόλος 
3oς όμιλος: Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός, Κισσαμικός, Ιεράπετρα 
4oς όμιλος: ΠΑΟΚ, Άρης, Εργοτέλης, Αήττητος Σπάτων 
5oς όμιλος: Ολυμπιακός, Λεβαδειακός, Παναχαϊκή, Άρης Αβάτου 
6oς όμιλος: Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης, Τρίκαλα, Απόλλων Παραλιμνίου. 
7oς όμιλος: Ξάνθη, ΟΦΗ, Κασσιόπη, Νίκη Βόλου 
8oς όμιλος: Πανιώνιος, ΑΕΛ, Απόλλων Πόντου, Ηρόδοτος
 
Την Σερραία Πρωταθλήτρια του Badminton, Ματίνα Σωτηρίου, που λίγες μέρες πριν μάγεψε τους Ευρωπαίους με τις επιδόσεις της, στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων στο Ταλίν της Εσθονίας στηρίζει το γνωστό Sports Cafe της πόλης μας «Ο2 Arena», προκειμένου η νεαρή Αθλήτρια να συνεχίσει την υψηλού επιπέδου παρουσία της.
Μια αξιέπαινη κίνηση σε μια αθλήτρια που φέρνει διακρίσεις όχι μόνο στην πόλη μας αλλά και στην χώρα μας και που λόγω των οικονομικών συγκυριών της πατρίδα μας δεν βρίσκει βοήθεια από την πολιτεία, έρχεται η ιδιωτική πρωτοβουλία από το Sports Café, O2 Arena να στηρίξει και αθλήματα όχι τόσο διαδεδομένα σαν το badminton. Μάλιστα ο Νίκος Λάππας ιδιοκτήτης της επιχείρησης με την ευκαιρία της ανακοίνωσης της στήριξης στην Ματίνα Σωτηρίου, δήλωσε:  
IMG 8168
«Είμαι πολύ υπερήφανος για την  Σερραία πρωταθλήτρια, Ματίνα Σωτηρίου και πολύ ικανοποιημένος που μου δίνεται η ευκαιρία να βοηθήσω στην προσπάθεια της να ξεπεράσει τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετωπίζει και να συνεχίσει να πρωταγωνιστεί σε Ελλάδα και Ευρώπη».
IMG 8181
.
ARENA O2 LOGO
 
Μπήκαμε για τα καλά σε ρυθμούς «τοπικού ποδοσφαίρου» καθώς μετά τις δυο πρώτες αγωνιστικές σε Επίλεκτη και Ανώτερη, εμβόλιμα την μεθαυριανή Τετάρτη 19/9 έχουμε τους αγώνες Κυπέλλου της φάσης των 32, ημέρα κατά την οποία θα διεξαχθούν 8 συνολικά αγώνες του 1ου και του 2ου ομίλου. 
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα  
 
1ος Όμιλος 
 
TET 19/O9/18 ΩΡΑ 04:30 μμ
 
Γήπεδο Χειμάρρου:
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Γήπεδο Α.Ποροίων:
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 
Γήπεδο Ροδόπολης:
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο  Μεγαλοχωρίου:
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
 
2ος Όμιλος 
 
TET 19/O9/18 ΩΡΑ 04:30 μμ
 
Γήπεδο  Ομ.Β:
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Γήπεδο Καπνοφύτου:
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Γήπεδο Σκοτούσσας:
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Γήπεδο  Αγκίστρου:
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9 - 16:30
Γήπεδο Χρυσού
ΧΡΥΣΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
 
ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
 
3ος Όμιλος ΤΕΤ 26/9 04:30 μμ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΡΩΤΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
 
4ος Όμιλος ΤΕΤ 26/9 04:30 μμ
SERRES 1800-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ-ΑΓIO ΠΝΕΥΜΑ
 
 

Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Μεγάλος Διαγωνισμός από την KEA Α.Ε. με σούπερ δώρο!
Η νέα μόδα στα αρώματα αυτοκινήτου έφτασαν και Σέρρες – Που θα τα βρείτε!!!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΜΕΓΑΛΟΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ… 90 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΩΝ Disney…
STUDIO FOTO KLIK
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ-ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ & ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΟΡΥΚΤΕΛΑΙΑ- ΜΕΣΟΡΑΧΗ ΣΕΡΡΩΝ, ΤΗΛ.: 2324022873, 2324020110, 6944740126, 6971804152
Μαθητοδρόμιο και…πέτυχες!!!
ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΣΩΤΗΡΗΣ - ΧΡΩΜΑΤΑ - Παλαιολόγου 13 & Κιλκίς (γωνία) - Σέρρες - Τηλ. 23210 39431
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
KENNEDY - GASTRO & COFFEE BAR - SERRES
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ 1800
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
EVOLUTION, ΠΙΠΙΛΙΟΣ Χ.-ΡΑΠΤΗΣ Β. Ο.Ε. - Μεραρχίας 163 - Σέρρες. Τηλ.: 2321115688
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΡΩΣΙΑ 2018… ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Σεπτέμβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19/9 - 16:30

Σεπ 18, 2018

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 19/9 - 16:30

ΦΩΤΟ: ο Χρήστος Κρυωνάς θα διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι του Κυπέλλου ΑΕ Χρυ...