ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
Print
1η Αγων 09-09-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 0 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  09-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 1 SERRES 1800
  09-09-2017 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  09-09-2017 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 3 ΠΗΓΑΣΟΣ
  10-09-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  10-09-2017 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  10-09-2017 17:00 ΟΡΕΙΝΗ 3 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

2η Αγων 16-09-2017 17:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  16-09-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  16-09-2017 17:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 6 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  17-09-2017 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  17-09-2017 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  17-09-2017 17:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 0 ΠΟΣ 2000
  17-09-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 3 ΟΡΕΙΝΗ

3η Αγων. 23-09-2017 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  23-09-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 : 2 SERRES 1800
  23-09-2017 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 2 ΠΡΩΤΗ
  24-09-2017 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  24-09-2017 17:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  24-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  24-09-2017 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 5 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

4η Αγων. 30-09-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  30-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  30-09-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 0 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  30-09-2017 17:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  01-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  01-10-2017 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  01-10-2017 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

5η Αγων 07-10-2017 16:00 SERRES 1800 3 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  07-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  07-10-2017 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 : 0 ΠΟΣ 2000
  07-10-2017 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  08-10-2017 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  08-10-2017 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  08-10-2017 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

6η Αγων. 14-10-2017 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  14-10-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  14-10-2017 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  14-10-2017 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  15-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 1 SERRES 1800
  15-10-2017 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  15-10-2017 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ

7η Αγων. 21-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 5 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  21-10-2017 16:00 SERRES 1800 3 : 0 ΠΟΣ 2000
  21-10-2017 16:00 ΠΡΩΤΗ 5 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  21-10-2017 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  22-10-2017 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  22-10-2017 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 4 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  22-10-2017 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

8η Αγων. 28-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 : 1 ΟΡΕΙΝΗ
  28-10-2017 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  28-10-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 5 ΠΡΩΤΗ
  28-10-2017 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6 : 3 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  28-10-2017 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 1 SERRES 1800
  29-10-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 0 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  29-10-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

9η Αγων 04-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  04-11-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  04-11-2017 15:00 SERRES 1800 4 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  04-11-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 4 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  05-11-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  05-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  05-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

10η Αγων 11-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΡΕΙΝΗ
  11-11-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΠΡΩΤΗ
  11-11-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-11-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  11-11-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΠΟΣ 2000
  12-11-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 6 SERRES 1800
  12-11-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

11η αγων 18-11-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  18-11-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  18-11-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  19-11-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 0 : 2 SERRES 1800
  19-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  19-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  19-11-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 3 ΚΟΡΜΙΣΤΑ

12η αγων 25-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  25-11-2017 15:00 SERRES 1800 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  25-11-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  25-11-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 6 : 0 ΠΟΣ 2000
  26-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  26-11-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  26-11-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

13η αγων 02-12-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 5 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  02-12-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  02-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  02-12-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  02-12-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  03-12-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 1 SERRES 1800
  03-12-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΠΡΩΤΗ

14η αγων 09-12-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  09-12-2017 15:00 SERRES 1800 3 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  09-12-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  09-12-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  09-12-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  10-12-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  10-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 : 1 ΟΡΕΙΝΗ

15η αγων 16-12-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  16-12-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  16-12-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΠΡΩΤΗ
  16-12-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  16-12-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  17-12-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  17-12-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 2 SERRES 1800

16η αγων 07-01-2018 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  07-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  07-01-2018 15:00 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  07-01-2018 15:00 SERRES 1800 6 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  07-01-2018 15:00 ΠΡΩΤΗ 0 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  07-01-2018 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  07-01-2018 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ

17η αγων 13-01-2018 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  13-01-2018 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  13-01-2018 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  13-01-2018 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 SERRES 1800
  14-01-2018 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 6 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  14-01-2018 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  14-01-2018 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

18η αγων 27-01-2018 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  27-01-2018 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  27-01-2018 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 6 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  27-01-2018 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  28-01-2018 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  28-01-2018 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 3 SERRES 1800
  28-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 4 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

19η αγων 03-02-2018 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 0 ΠΡΩΤΗ
  03-02-2018 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  03-02-2018 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 7 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  03-02-2018 15:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 3 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  03-02-2018 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  03-02-2018 15:30 SERRES 1800 5 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  04-02-2018 15:30 ΟΡΕΙΝΗ 1 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

20η αγων. 10-02-2018 15:30 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  10-02-2018 15:30 ΠΟΣ 2000 0 : 2 SERRES 1800
  10-02-2018 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  10-02-2018 15:30 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  11-02-2018 15:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-02-2018 15:30 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 : 1 ΠΡΩΤΗ

21η αγων. 24-02-2018 15:30 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  24-02-2018 15:30 SERRES 1800 3 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  24-02-2018 15:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 0 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  24-02-2018 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 4 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  25-02-2018 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  25-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 6 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  25-02-2018 15:30 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ

22η αγων. 03-03-2018 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 3 SERRES 1800
  03-03-2018 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  03-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  03-03-2018 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 2 ΠΡΩΤΗ
  04-03-2018 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 3 ΟΡΕΙΝΗ
  04-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  04-03-2018 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

23η αγων 10-03-2018 16:00 SERRES 1800 4 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  11-03-2018 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-03-2018 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  11-03-2018 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 0 : 4 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  11-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  11-03-2018 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 4 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  11-03-2018 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

24η αγων 17-03-2018 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  17-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  17-03-2018 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  17-03-2018 16:00 SERRES 1800 4 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  17-03-2018 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 1 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  18-03-2018 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 1 ΠΟΣ 2000
  18-03-2018 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 1 ΠΡΩΤΗ

25η αγων 24-03-2018 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  24-03-2018 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  24-03-2018 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 5 SERRES 1800
  24-03-2018 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 6 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  24-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  24-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  24-03-2018 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

26η αγων 31-03-2018 16:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 7 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  31-03-2018 16:30 ΠΡΩΤΗ 6 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  31-03-2018 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  31-03-2018 16:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  31-03-2018 16:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΠΟΣ 2000
  31-03-2018 16:30 SERRES 1800 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  31-03-2018 16:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 7 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Prev Next
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
P&J Papoutsis, clothes & shoes
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
STUDIO FOTO KLIK
Με τη συλλογή ποτηριών cocktail κάθε μέρα είναι γιορτή!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΤΑΣΟΣ ΔΕΝΤΣΑΣ... ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ… ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ 19ΗΣ ΣΤΡΟΦΗΣ… ΚΥΡ 17/2 – 15:00

Φεβ 15, 2019

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ… ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ 19ΗΣ ΣΤΡΟΦΗΣ… ΚΥΡ 17/2 – 15:00

Χωρίς Σερραίο διαιτητή ο Σερραϊκός όμιλος της Γ’ Εθνικής, για τα παιχνίδια ...