ΑΝΩΤΕΡΗ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
Print
1η Αγων 09-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 1 SERRES 1800
  09-09-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 0 : 4 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  09-09-2017 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 3 ΠΗΓΑΣΟΣ
  09-09-2017 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  10-09-2017 17:00 ΟΡΕΙΝΗ 3 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  10-09-2017 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  10-09-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ

2η Αγων 16-09-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  16-09-2017 17:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 6 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  16-09-2017 17:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  17-09-2017 17:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 3 ΟΡΕΙΝΗ
  17-09-2017 17:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 0 ΠΟΣ 2000
  17-09-2017 17:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 : 2 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  17-09-2017 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ

3η Αγων. 23-09-2017 17:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  23-09-2017 17:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 2 ΠΡΩΤΗ
  23-09-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 : 2 SERRES 1800
  24-09-2017 17:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  24-09-2017 17:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 5 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  24-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  24-09-2017 17:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ

4η Αγων. 30-09-2017 17:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  30-09-2017 17:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  30-09-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 0 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  30-09-2017 17:00 SERRES 1800 0 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  01-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  01-10-2017 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  01-10-2017 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

5η Αγων 07-10-2017 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 : 0 ΠΟΣ 2000
  07-10-2017 16:00 SERRES 1800 3 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  07-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  07-10-2017 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  08-10-2017 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  08-10-2017 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  08-10-2017 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

6η Αγων. 14-10-2017 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  14-10-2017 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  14-10-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  14-10-2017 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  15-10-2017 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 1 SERRES 1800
  15-10-2017 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  15-10-2017 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ

7η Αγων. 21-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 5 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  21-10-2017 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  21-10-2017 16:00 SERRES 1800 3 : 0 ΠΟΣ 2000
  21-10-2017 16:00 ΠΡΩΤΗ 5 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  22-10-2017 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  22-10-2017 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 4 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  22-10-2017 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

8η Αγων. 28-10-2017 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  28-10-2017 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 1 SERRES 1800
  28-10-2017 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6 : 3 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  28-10-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 : 1 ΟΡΕΙΝΗ
  28-10-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 5 ΠΡΩΤΗ
  29-10-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 0 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  29-10-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

9η Αγων 04-11-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  04-11-2017 15:00 SERRES 1800 4 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  04-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  04-11-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 4 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  05-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  05-11-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  05-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

10η Αγων 11-11-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΠΡΩΤΗ
  11-11-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΠΟΣ 2000
  11-11-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΡΕΙΝΗ
  11-11-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  12-11-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  12-11-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 6 SERRES 1800

11η αγων 18-11-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  18-11-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  18-11-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  19-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  19-11-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  19-11-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 : 3 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  19-11-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 0 : 2 SERRES 1800

12η αγων 25-11-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  25-11-2017 15:00 SERRES 1800 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  25-11-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 6 : 0 ΠΟΣ 2000
  25-11-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  26-11-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 1 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  26-11-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  26-11-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

13η αγων 02-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  02-12-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 5 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  02-12-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  02-12-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 2 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  02-12-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  03-12-2017 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 1 SERRES 1800
  03-12-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΠΡΩΤΗ

14η αγων 09-12-2017 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  09-12-2017 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  09-12-2017 15:00 SERRES 1800 3 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  09-12-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  09-12-2017 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  10-12-2017 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 : 1 ΟΡΕΙΝΗ
  10-12-2017 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

15η αγων 16-12-2017 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  16-12-2017 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  16-12-2017 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 1 ΠΡΩΤΗ
  16-12-2017 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  16-12-2017 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  17-12-2017 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 2 SERRES 1800
  17-12-2017 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

16η αγων 07-01-2018 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  07-01-2018 15:00 SERRES 1800 6 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  07-01-2018 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  07-01-2018 15:00 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  07-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  07-01-2018 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  07-01-2018 15:00 ΠΡΩΤΗ 0 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

17η αγων 13-01-2018 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 1 ΠΡΩΤΗ
  13-01-2018 15:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  13-01-2018 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  13-01-2018 15:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 SERRES 1800
  14-01-2018 15:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 6 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  14-01-2018 15:00 ΟΡΕΙΝΗ 4 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  14-01-2018 15:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

18η αγων 27-01-2018 15:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  27-01-2018 15:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  27-01-2018 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  27-01-2018 15:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 : 6 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  28-01-2018 15:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 : 4 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  28-01-2018 15:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 : 3 SERRES 1800
  28-01-2018 15:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ

19η αγων 03-02-2018 15:30 SERRES 1800 5 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  03-02-2018 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 7 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  03-02-2018 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  03-02-2018 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  03-02-2018 15:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 3 : 2 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  03-02-2018 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 0 ΠΡΩΤΗ
  04-02-2018 15:30 ΟΡΕΙΝΗ 1 : 2 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

20η αγων. 10-02-2018 15:30 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  10-02-2018 15:30 ΠΟΣ 2000 0 : 2 SERRES 1800
  10-02-2018 15:30 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  10-02-2018 15:30 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  11-02-2018 15:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-02-2018 15:30 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  11-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 : 1 ΠΡΩΤΗ

21η αγων. 24-02-2018 15:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 0 : 4 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  24-02-2018 15:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 0 : 0 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  24-02-2018 15:30 ΠΡΩΤΗ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  24-02-2018 15:30 SERRES 1800 3 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  25-02-2018 15:30 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  25-02-2018 15:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 : 0 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  25-02-2018 15:30 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 6 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

22η αγων. 03-03-2018 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 : 3 SERRES 1800
  03-03-2018 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 3 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  03-03-2018 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 : 2 ΠΡΩΤΗ
  03-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  04-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 : 0 ΠΟΣ 2000
  04-03-2018 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 3 ΟΡΕΙΝΗ
  04-03-2018 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 : 1 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

23η αγων 10-03-2018 16:00 SERRES 1800 4 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  11-03-2018 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 4 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  11-03-2018 16:00 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-03-2018 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  11-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  11-03-2018 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  11-03-2018 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 0 : 4 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ

24η αγων 17-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 0 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  17-03-2018 16:00 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 : 1 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  17-03-2018 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 3 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  17-03-2018 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 1 : 0 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  17-03-2018 16:00 SERRES 1800 4 : 0 ΟΡΕΙΝΗ
  18-03-2018 16:00 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 : 1 ΠΡΩΤΗ
  18-03-2018 16:00 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 : 1 ΠΟΣ 2000

25η αγων 24-03-2018 16:00 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 : 6 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ
  24-03-2018 16:00 ΟΡΕΙΝΗ 2 : 2 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  24-03-2018 16:00 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  24-03-2018 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  24-03-2018 16:00 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 : 0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  24-03-2018 16:00 ΠΡΩΤΗ 1 : 5 SERRES 1800
  24-03-2018 16:00 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 : 1 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

26η αγων 31-03-2018 16:30 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 7 : 0 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  31-03-2018 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  31-03-2018 16:30 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 7 : 0 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  31-03-2018 16:30 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 : 1 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  31-03-2018 16:30 ΠΡΩΤΗ 6 : 2 ΟΡΕΙΝΗ
  31-03-2018 16:30 ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ 2 : 0 ΠΟΣ 2000
  31-03-2018 16:30 SERRES 1800 2 : 0 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...