Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΠΟΣ 2000 6 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  17-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  18-09-2016 17:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  18-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 3 ΠΟΣ 2000
  24-09-2016 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 4 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  25-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 8 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  25-09-2016 17:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  01-10-2016 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  01-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 3 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  02-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΠΟΣ 2000 0 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  08-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  08-10-2016 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  15-10-2016 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 2 ΠΟΣ 2000
  16-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 3 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  16-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  22-10-2016 16:00 ΠΟΣ 2000 5 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  22-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  29-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 5 ΠΟΣ 2000
  29-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  29-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 6 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 5 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 3 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  05-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 7 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  05-11-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 2 : 4 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  06-11-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 0 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  12-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  12-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 : 1 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  13-11-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 11 : 1 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 6 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  19-11-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 2 ΠΟΣ 2000
  20-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  20-11-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

11η αγων 26-11-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 6 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  26-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  26-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 10 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 4 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  03-12-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  03-12-2016 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  03-12-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 4 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  04-12-2016 15:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 0 : 7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΠΟΣ 2000 1 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  10-12-2016 15:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 7 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  10-12-2016 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 6 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 1 : 1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 3 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ

14η Αγων 28-01-2017 15:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  28-01-2017 15:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  28-01-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΠΟΣ 2000
  28-01-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  29-01-2017 15:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 6 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ

15η Αγων 04-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 4 : 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 0 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  04-02-2017 15:30 ΠΟΣ 2000 1 : 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  04-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 3 : 2 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  05-02-2017 15:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ

16η Αγων 11-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 1 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 : 1 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  11-02-2017 15:30 ΠΟΣ 2000 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  11-02-2017 15:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 5 : 2 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  12-02-2017 15:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  12-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 6 : 0 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ

17η Αγων 18-02-2017 15:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 7 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  18-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  18-02-2017 15:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  19-02-2017 15:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  19-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 2 ΠΟΣ 2000
  19-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

18η Αγων 04-03-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  04-03-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 0 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  04-03-2017 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  04-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 4 : 2 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 5 : 2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  05-03-2017 16:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

19η Αγων 18-03-2017 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  18-03-2017 16:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 1 ΠΟΣ 2000
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  19-03-2017 16:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  19-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ

20η Αγων 25-03-2017 16:00 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  25-03-2017 16:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 4 : 1 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  25-03-2017 16:00 ΠΟΣ 2000 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  26-03-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

21η αγων 01-04-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 : 3 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  01-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  01-04-2017 16:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  02-04-2017 00:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  02-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 2 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  02-04-2017 16:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 3 ΠΟΣ 2000
  02-04-2017 16:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 6 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ

22η αγων 09-04-2017 16:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 0 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 3 : 1 ΠΟΣ 2000
  09-04-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 0 : 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 3 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  09-04-2017 16:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

23η αγων 23-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  23-04-2017 16:30 ΠΟΣ 2000 4 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  23-04-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  23-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ

24η αγων 30-04-2017 16:30 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 2 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 1 : 0 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
  30-04-2017 16:30 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 1 ΠΟΣ 2000

25η αγων 14-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ 3 : 1 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ
  14-05-2017 17:00 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ 5 : 2 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 12 : 0 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  14-05-2017 17:00 ΠΟΣ 2000 2 : 0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ

26η αγων 20-05-2017 18:00 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ 0 : 1 ΤΡΙΕΘΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΩΝ
  20-05-2017 18:00 ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ 0 : 0 ΠΟΣ 2000
  20-05-2017 18:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΤΕΡΟΥ 2 : 3 ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ
  20-05-2017 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ
  20-05-2017 18:00 ΑΤΡ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 : 0 ΔΟΞΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
  20-05-2017 18:00 ΣΤΡΥΜΩΝ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ 0 : 5 ΠΑΟ ΤΥΡΟΛΟΗΣ
  20-05-2017 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟΥ
Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...