Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
Print
1η αγων. 17-09-2016 17:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  17-09-2016 17:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  18-09-2016 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  18-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  18-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  18-09-2016 17:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  18-09-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ

2η αγων. 24-09-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  24-09-2016 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 8 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  24-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 3 ΠΗΓΑΣΟΣ
  25-09-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  25-09-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

3η αγων. 01-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 4 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  01-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  01-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  01-10-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  01-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  02-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

4η αγων. 08-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  08-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  09-10-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 2 : 4 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  09-10-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  09-10-2016 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 4 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ

5η αγων. 15-10-2016 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  15-10-2016 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  15-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 4 : 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  15-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  16-10-2016 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 6 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  16-10-2016 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  16-10-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

6η αγων. 22-10-2016 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 0 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  22-10-2016 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ
  22-10-2016 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  23-10-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 3 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 6 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ

7η αγων. 29-10-2016 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  29-10-2016 16:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  29-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  29-10-2016 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  30-10-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  30-10-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  30-10-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 2 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

8η αγων. 05-11-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  05-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  05-11-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 4 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  05-11-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 3 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  06-11-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  06-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  06-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ

9η αγων. 12-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  12-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  12-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 4 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  13-11-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  13-11-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  13-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

10η αγων. 19-11-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  19-11-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  19-11-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  19-11-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  19-11-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 7 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  20-11-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 1 : 3 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  20-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

11η αγων 26-11-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  27-11-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 2 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  27-11-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 4 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  27-11-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 5 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ

12η αγων 03-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  03-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 : 2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  03-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  03-12-2016 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  03-12-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  04-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 5 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  04-12-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ

13η αγων 10-12-2016 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  10-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 6 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  10-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  11-12-2016 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 5 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  11-12-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 3 : 2 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  11-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 3 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ

14η Αγων 17-12-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  17-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 2 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  17-12-2016 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  17-12-2016 15:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  17-12-2016 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 : 0 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  18-12-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ

15η Αγων 28-01-2017 15:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  28-01-2017 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  28-01-2017 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 : 6 ΠΗΓΑΣΟΣ
  29-01-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  29-01-2017 15:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  29-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 6 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

16η Αγων 04-02-2017 15:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  04-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 2 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 4 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  04-02-2017 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  05-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  05-02-2017 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 2 : 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

17η Αγων 11-02-2017 15:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  11-02-2017 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 0 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  11-02-2017 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  12-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  12-02-2017 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  12-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  12-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

18η αγων 18-02-2017 15:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  18-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  18-02-2017 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  19-02-2017 12:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 5 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  19-02-2017 15:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  19-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  19-02-2017 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

19η αγων 25-02-2017 15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 0 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  25-02-2017 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  25-02-2017 15:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 4 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  25-02-2017 15:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 4 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  25-02-2017 15:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

20η αγων 04-03-2017 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  04-03-2017 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  04-03-2017 16:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 3 : 2 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  05-03-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΠΗΓΑΣΟΣ
  05-03-2017 16:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  05-03-2017 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

21η Αγων 18-03-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  18-03-2017 16:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 2 : 0 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  18-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  18-03-2017 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 6 : 0 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  19-03-2017 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 0 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  19-03-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 4 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  19-03-2017 16:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ

22η Αγων 25-03-2017 00:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  25-03-2017 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  25-03-2017 16:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  26-03-2017 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  26-03-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  26-03-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 0 : 1 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  26-03-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

23η αγων 01-04-2017 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 4 ΠΗΓΑΣΟΣ
  01-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 0 : 2 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  01-04-2017 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 0 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  01-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  02-04-2017 16:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  02-04-2017 16:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ

24η αγων 09-04-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  09-04-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  09-04-2017 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 3 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ
  09-04-2017 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  09-04-2017 16:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 3 : 0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  09-04-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 4 : 0 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  09-04-2017 16:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ

25η αγων 23-04-2017 00:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  23-04-2017 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 1 : 1 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 1 : 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  23-04-2017 16:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 5 ΠΗΓΑΣΟΣ
  23-04-2017 16:30 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 6 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

26η αγων 30-04-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ
  30-04-2017 16:30 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 6 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  30-04-2017 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  30-04-2017 16:30 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 5 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 7 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 1 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  30-04-2017 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 2 : 1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ

27η αγων 07-05-2017 17:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  07-05-2017 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 1 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  07-05-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 1 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 3 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

28η αγων 14-05-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  14-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 : 2 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  14-05-2017 17:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 2 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

29η αγων 20-05-2017 18:00 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ 2 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  20-05-2017 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ
  21-05-2017 00:00 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
  21-05-2017 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ 5 : 1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
  21-05-2017 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ
  21-05-2017 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ 1 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ
  21-05-2017 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ

30η αγων 27-05-2017 00:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ 0 : 3 ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ
  27-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗΣ 1 : 2 ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 4 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
  27-05-2017 17:00 ΟΙΝΟΥΣΙΑΚΟΣ 2 : 3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 4 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ
  27-05-2017 17:00 ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ 5 : 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ
  27-05-2017 18:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑΣ
Prev Next
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
STUDIO FOTO KLIK
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...