Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ… ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 20/11...

Νοε 19, 2016
ΦΩΤΟ: Ο Μλάντεν Μαλετσκάνοφ πανηγυρίζει το γκολ με το οποίο έδωσε το προβάδισμα στη Νέα Ζίχνη που στάθηκε όμως ικανό να δώσει ένα θετικό αποτέλσμα στον Μέγα Αλέξανδρο.

To Serresgoal για όλους εσάς που στη σημερινή 2η ημέρα των πρωταθλημάτων σε Επίλεκτη(10η), Ανώτερη(10η) και Β' κατηγορία(10η), δεν μπορείτε να βρεθείτε σε κάποιο γήπεδο ή θα βρεθείτε σε ένα από τα παρακάτω, θα παρουσιάσει Λεπτό προς Λεπτό, παιχνίδια που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016, στις 3:00μμ.
Η ανανέωση της ιστοσελίδας μας γίνεται με το κουμπί F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(επιλογή διεύθυνσης και enter)...
* Μαύρο χρώμα... σε εξέλιξη…
** Κόκκινο χρώμα... σε εξέλιξη με γκολ… σε παρένθεση το ημίχρονο...
*** Γαλάζιο χρώμα... τελικά αποτελέσματα…
 
DAYLICIOUS a
 
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ  20/11/16 - 03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 10η αγων.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ.......................2-0 (0-0)
Σκόρερ: 59' Κουρμπανίδης, 61' Μαγούδης
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Κωτούλας, Σώμης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερματζίδης 
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ....................................5-0 (3-0)
Σκόρερ: 07', 14', 60' Πεχλιβανίδης, 43' Παπαδόπουλος Ι., 84' Στεφανίδης
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Σάββας, Αρχοντογιάννης Γ.,
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ.........................1-0 (1-0)
Σκόρερ: 19' Τσιακμάκης
Διαιτητές: Φωτιάδης, Ζιγκερίδης, Καμπούρης
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΚΑΡΠΕΡΗ....................................1-4 (1-1)
Σκόρερ: 38' Μαλετσκάνοφ - 40' Πολυζωίδης, 53' Εμμανουήλ, 56' Γεράκης, 87' Γκλαβίνης
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Πενίρης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Θεοδωρίδης 
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 10η αγων.
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ.............................1-0 (0-0)
Σκόρερ: 77' Τασούλας Αθ.
Διαιτητές: Χαψάς, Κρυωνάς, Κύρβεης
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ................................0-2 (0-1)
Σκόρερ: 29', 57' Σταματίου
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σαπαρδάνης, Βότσης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΓΟΝΙΜΟ..................................2-1 (2-1)
Σκόρερ: 14' Στογιάννης, 37' Καρυοφύλλης - 43' Σιμεόνοφ
Διαιτητές: Παπουτσής, Παπαδόπουλος Χ., Μιχαηλίδου
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΙΒΗΡΑ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ........................................1-1 (0-1)
Σκόρερ: 47' Μερτίκας - 21' Πέππας 
Διαιτητές: Πετρίδης, Φραγκάκης, Καρασάββας
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ................................3-2 (2-2)
Σκόρερ: 12', 53' Φίτσιος, 45'+(π) Στεφανίδης - 20', 42' Πάντσιος
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Πούλιος Αντ., Βασάκης
ΟΡΕΙΝΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ................................2-1 (0-1)
Σκόρερ: 67' Γιάλιος, 78' Πελιτάρης Άγγ. - 44' Αρβανίτης Κ.
Διαιτητές: Σαφούρης, Μπομπόγιας, Παπαποστόλου
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ..........................1-1 (1-0)
Σκόρερ: 36' Ζαχαριάδης - 91' Δράκογλου
Διαιτητές: Τσαπάρας, Δημητριάδης, Σάκκος
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-SERRES 1800.......................5-0 (3-0)
Σκόρερ: 19', 82' Γεμενετζής, 26' Μαυρουδόγλου, 41' Χουρουζίδης, 68' Καραμβαλάσης
Διαιτητές: Μπάτσιος, Κεφαλάς, Πασχαλίδης
ΒΕΡΓΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ.....................................4-0 (1-0)
Σκόρερ: 28'(π), 64' Φίλλιας, 53', 57' Τσούκας
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παυλίδου, Δουλγέρης
 
 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ...........................0-3 (0-1)
Σκόρερ: 37', 55' Παπάζογλου, 80' Ξανθόπουλος
Διαιτητές: Παγωνάς, Τσούλκας, Στεργάκης,
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ.......................0-1 (0-1)
Σκόρερ: 44' Ηλιόπουλος Μ.
Διαιτητές: Αχτσής, Δουλακάκης Σ., Χουρίδης
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ................................2-1 (0-1)
Σκόρερ: 52' Μουρατίδης, 56' Τριφηνόπουλος - 17' Καρακόλιος
Διαιτητές: Μαγής, Βαρώσης, Γκιόκας
 
 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
(ΟΜ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ.....................1-3 (1-2)
Σκόρερ: 42' Μεντής - 27', 38' Κεραμιδάς, 62' Μελίτος
Διαιτητές: Μπιμπή, Καραμανίδης, Κωνσταντινίδης
ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ................................3-1 (0-0)
Σκόρερ: 69', 75' Δρόσος, 82' Αλευράς - 79' Τσακιρίδης
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μαλλίδης, , Παπαδόπουλος Δ.
 
ΡΕΠΟ: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
 
TSIRONAS ESOTERIKO
  
 ΣΑΒΒΑΤΟ  19/11/16 - 03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 10η αγων.
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ................................1-0 (0-0)
Σκόρερ: 54' Ελευθεριάδης Σ.
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σώμης, Κύρβεης
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΧΡΥΣΟ.......................................2-2 (0-0)
Σκόρερ: 62' Βουβούκης, 87' Γατούλας - 60' Λαπούσι, 65' Μπατσιβάρης
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Σάββας, Δουλγέρης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ...................................1-0 (1-0)
Σκόρερ: 22' Δεμερτζής
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παυλίδης, Πενίρης
ΧΑΡΟΠΟ-ΚΕΡΚΙΝΗ.........................................4-0 (2-0)
Σκόρερ: 16' Γέρμανλης, 26' Τσούλιας, 50', 64' Ασλανίδης
Διαιτητές: Κρυωνάς, Τούτκας, Πολυζώης
HΡAKΛEIA/ΚΕΣΣΑΝΗ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ...............2-2 (0-2)
Σκόρερ: 78' Γκόρας, 89' Πάνου Στ. - 07' Καρασαββίδης, 12' Δουλγέρης
Διαιτητές: Σαφούρης, Πούλιος Αντ., Αρχοντογιάννης Γ.,
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ......................0-3 (0-2)
Σκόρερ: 08', 25' Δίγκας, 57' Τζαμπάζης
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Μαλλίδης, Παπαδόπουλος Ι.,
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων. 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ.....................0-4 (0-0)
Σκόρερ: 48' Αθανασούδας, 51', 73' Μπράγκατζης, 54' Καραμούτας
Διαιτητές: Πετρίδης, Δημητριάδης, Σάκκος
 
 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ...................................11-1 (6-0)
Σκόρερ: 13', 27', 55' Γουναρίδης, 19', 24', 34', 62', 68', 74' Εμμανουηλίδης, 29' Σαϊνατούδης, 48' Καλαμάρας - 71' Στραχίνης
Διαιτητές: Μαγής, Καπρινιώτης, Πασχαλίδης
ΒΑΛΤΕΡΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ..............................0-1 (0-1)
Σκόρερ: 44' Δημουλίδης
Διαιτητές: Χουρίδης, Μιχαηλίδου, Μπιμπή
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ........................6-0 (3-0)
Σκόρερ: 29', 32', 36' Πατραλέξης, 47', 65', 82' Αμανατίδης
Διαιτητές: Καρασάββας, Παπαδόπουλος Δ., Τρικάζης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΣ 2000.................................0-2 (0-0)
Σκόρερ: 51' Φάκης, 75' Πασχαλίδης
Διαιτητές: Γαβριήλ, Βουρλιάκης, Βαρώσης
 
 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ.............................1-1 (1-1)
Σκόρερ: 45' Κεραμάρης - 45'+ Τερζής
Διαιτητές: Παγωνάς, Τσούλκας, Γκιόκας
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ...........7-0 (3-0)
Σκόρερ: 04', 23', 28', 72' Παράσχος, 47', 81' Τσουβαλτζής, 67'(π) Γιαξής
Διαιτητές: Στόλης, Βασάκης, Βότσης
ΤΟΥΜΠΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ.........................................4-1 (2-1)
Σκόρερ: 23' Κίτσιος, 45'+ Στεφάνογλου, 80' Τζουράκης, 88' Δαγκίλας - 44' Κωνσταντινίδης Γ.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Φραγκάκης, Παπαποστόλου
ΑΓΩΝ ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ......................1-5 (1-4)
Σκόρερ: 05'(π) Χατζηιορδανίδης - 30', 37', 80'  Χατζηθεοδωρίδης, 40' Καπετάνος, 44' Στρατής
Διαιτητές: Τσαπάρας, Παπαδόπουλος Χ., Παυλίδου
ΠΡΩΤΗ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ........................................3-1 (3-0)
Σκόρερ: 24' Κεχαγιάς, 31' αυτογκόλ, 40' Σιμιντιριάδης - 71' Αλεξούδης
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Μπομπόγιας
 
WELCOMESTORES