Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2016-17
Print
1η Αγων. 11-09-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 5 : 2 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  11-09-2016 17:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 3 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-09-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  11-09-2016 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  11-09-2016 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  11-09-2016 17:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  11-09-2016 17:00 ΝΑΟΥΣΑ 2 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

2η Αγων. 18-09-2016 16:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  18-09-2016 16:30 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  18-09-2016 16:30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 2 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  18-09-2016 16:30 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  18-09-2016 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 : 0 ΝΑΟΥΣΑ
  18-09-2016 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  18-09-2016 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

3η Αγων. 25-09-2016 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 3 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-09-2016 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  25-09-2016 16:30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-09-2016 16:30 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  25-09-2016 16:30 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  25-09-2016 16:30 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  25-09-2016 16:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

4η Αγων 02-10-2016 16:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 0 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  02-10-2016 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  02-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  02-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  02-10-2016 16:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 0 ΝΑΟΥΣΑ
  02-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ

5η Αγων 09-10-2016 16:00 ΝΑΟΥΣΑ 4 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  09-10-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  09-10-2016 16:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  09-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  09-10-2016 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  09-10-2016 16:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ

6η Αγων 23-10-2016 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  23-10-2016 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  23-10-2016 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  23-10-2016 16:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  23-10-2016 16:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  23-10-2016 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7η Αγων 30-10-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  30-10-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  30-10-2016 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  30-10-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  30-10-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  30-10-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

8η Αγων 06-11-2016 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  06-11-2016 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  06-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  06-11-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 5 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  06-11-2016 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  06-11-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ

9η Αγων 23-11-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  23-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  23-11-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  23-11-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  23-11-2016 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  23-11-2016 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10η Αγων 27-11-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  27-11-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  27-11-2016 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 2 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  27-11-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

11η Αγων 04-12-2016 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 2 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  04-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  04-12-2016 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  04-12-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  04-12-2016 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  04-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

12η Αγων 11-12-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  11-12-2016 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  11-12-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  11-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 2 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-12-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

13η Αγων 18-12-2016 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 3 ΝΑΟΥΣΑ
  18-12-2016 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  18-12-2016 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  18-12-2016 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  18-12-2016 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  18-12-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

14η Αγων 21-01-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 7 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  22-01-2017 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  22-01-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  22-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  22-01-2017 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  22-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΝΑΟΥΣΑ
  22-01-2017 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

15η Αγων 25-01-2017 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  25-01-2017 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 1 : 3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  25-01-2017 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-01-2017 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  25-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  25-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  25-01-2017 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17η αγων 29-01-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1 : 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  29-01-2017 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  29-01-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 2 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  29-01-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  29-01-2017 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  01-02-2017 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  01-02-2017 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

18η αγων. 05-02-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 3 : 0 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  05-02-2017 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  05-02-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  05-02-2017 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  05-02-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  05-02-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  05-02-2017 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ

19η αγων 12-02-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  12-02-2017 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  12-02-2017 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  12-02-2017 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  12-02-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  12-02-2017 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 1 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  12-02-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20η αγων 19-02-2017 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  19-02-2017 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  19-02-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  19-02-2017 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  19-02-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  19-02-2017 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΝΑΟΥΣΑ
  19-02-2017 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16η αγων. 25-02-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-02-2017 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  25-02-2017 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  25-02-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  25-02-2017 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  25-02-2017 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  25-02-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ

21η αγων 05-03-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 1 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  05-03-2017 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 3 : 0 ΝΑΟΥΣΑ
  05-03-2017 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  05-03-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  05-03-2017 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  05-03-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  05-03-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

22η αγων 12-03-2017 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  12-03-2017 15:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  12-03-2017 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  12-03-2017 15:00 ΝΑΟΥΣΑ 3 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  12-03-2017 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  12-03-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  12-03-2017 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

23η αγων 19-03-2017 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 4 ΚΑΒΑΛΑ
  19-03-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  19-03-2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  19-03-2017 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  19-03-2017 15:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  19-03-2017 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  19-03-2017 15:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

24η αγων 02-04-2017 16:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  02-04-2017 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  02-04-2017 16:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  02-04-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  02-04-2017 16:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  02-04-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  02-04-2017 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

25η αγων 09-04-2017 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 ΝΑΟΥΣΑ
  09-04-2017 16:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  09-04-2017 16:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  09-04-2017 16:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 0 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  09-04-2017 16:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 6 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  09-04-2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  09-04-2017 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ

26η αγων 23-04-2017 16:30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 1 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  23-04-2017 16:30 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  23-04-2017 16:30 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  23-04-2017 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

27η αγων 30-04-2017 17:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  30-04-2017 17:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  30-04-2017 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  30-04-2017 17:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  30-04-2017 17:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  30-04-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 7 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  30-04-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1 : 2 ΝΑΟΥΣΑ

28η αγων 07-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  07-05-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  07-05-2017 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  07-05-2017 17:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  07-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  07-05-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

29η αγων 14-05-2017 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  14-05-2017 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  14-05-2017 17:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 3 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
  14-05-2017 17:00 ΝΑΟΥΣΑ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  14-05-2017 17:00 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
  14-05-2017 17:00 Α.Ο.ΚΑΡΔΙΑΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

30η αγων 21-05-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  21-05-2017 17:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 3 : 0 ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
  21-05-2017 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  21-05-2017 17:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 1 : 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
  21-05-2017 17:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  21-05-2017 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4 : 0 ΝΑΟΥΣΑ
  21-05-2017 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Prev Next
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
STUDIO FOTO KLIK
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Σεπτέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...