Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2015-16
Print
1η Αγων. 27-09-2015 16:30 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  27-09-2015 16:30 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 1 FC SERRES
  27-09-2015 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  27-09-2015 16:30 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  27-09-2015 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-09-2015 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

2η Αγων. 03-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  03-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  04-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  04-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  04-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-10-2015 16:00 FC SERRES 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  04-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.

3η Αγων. 11-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  11-10-2015 16:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  11-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  11-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  11-10-2015 16:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 FC SERRES
  11-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  11-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 2 ΑΡΗΣ

4η Αγων. 14-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  14-10-2015 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  14-10-2015 16:00 FC SERRES 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  14-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  14-10-2015 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  14-10-2015 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  14-10-2015 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.

5η Αγων. 18-10-2015 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  18-10-2015 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  18-10-2015 16:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  18-10-2015 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  18-10-2015 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ
  18-10-2015 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  18-10-2015 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  18-10-2015 16:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 0 FC SERRES

6η Αγων. 25-10-2015 15:00 FC SERRES 0 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  25-10-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  25-10-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  25-10-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-10-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  25-10-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

7η Αγων. 01-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  01-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  01-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 FC SERRES
  01-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  01-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 1 ΑΡΗΣ
  01-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  01-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  01-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

8η Αγων. 04-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  04-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  04-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  04-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  04-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  04-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  04-11-2015 17:00 ΑΡΗΣ 3 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

9η Αγων. 08-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  08-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 5 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  08-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  08-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  08-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΑΡΗΣ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 5 ΚΑΒΑΛΑ
  08-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

10η Αγων. 15-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  15-11-2015 15:00 FC SERRES 2 : 3 ΑΡΗΣ
  15-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  15-11-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  15-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  15-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  15-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

11η Αγων. 22-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  22-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  22-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  22-11-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  22-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  22-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  22-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ

12η Αγων. 25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  25-11-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  25-11-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 3 : 2 FC SERRES
  25-11-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  25-11-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ
  25-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  25-11-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

13η Αγων. 29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  29-11-2015 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 2 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  29-11-2015 15:00 FC SERRES 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  29-11-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  29-11-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  29-11-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  29-11-2015 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  29-11-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

14η Αγων. 06-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 FC SERRES
  06-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  06-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  06-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  06-12-2015 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  06-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ

15η Αγων. 12-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  13-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 4 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  13-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 2 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  13-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  13-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  13-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

16η Αγων. 16-12-2015 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-12-2015 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  16-12-2015 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 FC SERRES
  16-12-2015 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  16-12-2015 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 3 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  16-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  16-12-2015 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 3 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  16-12-2015 17:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 0 ΑΡΗΣ

17η Αγων. 20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  20-12-2015 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  20-12-2015 15:00 ΑΡΗΣ 5 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  20-12-2015 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  20-12-2015 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-12-2015 15:00 FC SERRES 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ

18η Αγων. 10-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  10-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  10-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  10-01-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  10-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 0 : 2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.

19η Αγων. 17-01-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 3 : 0 FC SERRES
  17-01-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-01-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 4 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  17-01-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  17-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  17-01-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  17-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ

20η Αγων. 24-01-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  24-01-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 4 : 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  24-01-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  24-01-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  24-01-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  24-01-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  24-01-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

21η Αγων. 13-02-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 3 ΑΡΗΣ
  14-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 4 : 4 ΚΟΖΑΝΗ
  14-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  14-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  14-02-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 0 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  14-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  14-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 FC SERRES
  14-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 1 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

22η Αγων. 21-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  21-02-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  21-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  21-02-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  21-02-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 6 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  21-02-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 1 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  21-02-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  21-02-2016 15:00 ΑΡΗΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

23η Αγων. 28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  28-02-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  28-02-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  28-02-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 3 : 0 FC SERRES
  28-02-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  28-02-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  28-02-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΚΟΖΑΝΗ
  28-02-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 3 ΑΡΗΣ

24η Αγων. 06-03-2016 15:00 FC SERRES 0 : 3 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  06-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  06-03-2016 15:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  06-03-2016 15:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  06-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  06-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

25η Αγων. 12-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  12-03-2016 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 2 ΑΡΗΣ
  12-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  12-03-2016 15:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  12-03-2016 15:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES
  12-03-2016 15:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

26η Αγων. 16-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  16-03-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  16-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  16-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  16-03-2016 16:15 ΑΡΗΣ 5 : 1 ΚΟΖΑΝΗ

27η Αγων. 20-03-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 0 FC SERRES
  20-03-2016 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  20-03-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 4 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  20-03-2016 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  20-03-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  20-03-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ

26η Αγων. 23-03-2016 15:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 2 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  23-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ

28η Αγων. 27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΑΡΗΣ
  27-03-2016 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 3 ΚΟΖΑΝΗ
  27-03-2016 15:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  27-03-2016 15:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  27-03-2016 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 2 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  27-03-2016 15:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  27-03-2016 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  03-04-2016 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 FC SERRES

29η Αγων. 03-04-2016 16:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  03-04-2016 16:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  03-04-2016 16:00 FC SERRES 0 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  03-04-2016 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  03-04-2016 16:00 ΑΡΗΣ 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  03-04-2016 16:00 ΚΟΖΑΝΗ 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  03-04-2016 16:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 2 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.

30η Αγων. 10-04-2016 16:30 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  10-04-2016 16:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  10-04-2016 16:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  10-04-2016 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 1 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  10-04-2016 16:30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 2 : 1 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  10-04-2016 16:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 : 0 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  10-04-2016 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 3 : 0 FC SERRES

31η Αγων. 17-04-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  17-04-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 0 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  17-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 0 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  17-04-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  17-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 4 : 4 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 0 : 2 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  17-04-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 0 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

32η Αγων. 24-04-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 0 FC SERRES
  24-04-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
  24-04-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 1 : 1 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  24-04-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 1 ΚΟΖΑΝΗ
  24-04-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 0 : 0 ΑΡΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  24-04-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 2 : 2 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
  24-04-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 1 : 3 ΚΑΒΑΛΑ

33η Αγων. 08-05-2016 17:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
  08-05-2016 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ. 2 : 1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ.
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ 0 : 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  08-05-2016 17:00 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. 1 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ.
  08-05-2016 17:00 FC SERRES 0 : 3 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  08-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1 : 2 ΚΟΖΑΝΗ
  08-05-2016 17:00 ΑΡΗΣ 2 : 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

34η Αγων. 15-05-2016 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝ. 2 : 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
  15-05-2016 17:00 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 5 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.
  15-05-2016 17:00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  15-05-2016 17:00 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0 : 6 ΑΡΗΣ
  15-05-2016 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4 : 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ. 3 : 2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
  15-05-2016 17:00 ΚΟΖΑΝΗ 3 : 0 FC SERRES
  15-05-2016 17:00 ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
Prev Next
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
STUDIO FOTO KLIK
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ 2019... ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΙ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ιουλ 18, 2019

ΣΕΡΡΑΪΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ… ΕΝΝΕΑ(9) ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ…

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Τετάρτη 17 Ιουλίου 2019,  από την κεντρική Επιτρ...