ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- FC SERRES 3-0 ...ΝΕΑ ΒΑΡΙΑ ΗΤΤΑ...

Δεκ 15, 2015
Νέα βαριά ήττα που καθηλώνει τη Σερραϊκή ομάδα στον πάτο του βαθμολογικού πίνακα, του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής, μέσα στην Καλαμαριά από τον τοπικό Απόλλωνα με 3-0.
Οι Σερραίοι δεν μπόρεσαν να προβάλλουν αντίσταση αφού από πολύ νωρίς βρέθηκαν πίσω στο σκορ. Μόλις στο 7ο λεπτό δέχτηκαν το 1ο γκολ κι εκεί ίσως τελείωσαν όλα, αφού στο 31΄ έγινε το 2-0 χωρίς να μπορούν οι παίκτες του Σάκη Αναστασιάδη να αντιδράσουν και απλά στο Β ημίχρονο ήρθε και το 3-0.
Η σημερινή ήττα είναι η πέμπτη σερί, ενώ στα 4 τελευταία παιχνίδια η ομάδα των Σερρών δεν έχει πετύχει ούτε γκολ διευρύνοντας κι άλλο το αρνητικό αυτό ρεκόρ.

Το παιχνίδι στο Live...

Παρακολουθήστε Λεπτό Προς Λεπτό το εκτός έδρας παιχνίδι της FC Serres κόντρα στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, στα πλαίσια της 16ης αγωνιστικής που διεξάγεται εμβόλιμα αύριο Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου 2015 στις 15:00.

- Ξεκίνησε το παιχνίδι...

07' ΓΚΟΛ 1-0!!!! Σέντρα του Μήτσικα από αριστερά, Ο Ζανέττου με πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής κάνει το 1-0

20' κόρνερ του Προβατίδη, μετά από αναστάτωση στην περιοχή ο Κουκουλέκης κάνει το πλασέ αλλά ο Κούτλας προλαβαίνει και απομακρύνει πάνω στη γραμμή

21' πρώτη αλλαγή για την FC Serres - ο Γεωργιάδης στη θέση του Παπαδόπουλου

31' ΓΚΟΛ 2-0!!!!!! Σέντρα του Παπαδημητρίου από δεξιά, ο Μήτσικας πιάνει σουτ εν κινήσει και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

- Ξεκίνησε το Β' ημίχρονο με δύο αλλαγές για την FC Serres - στη θέση του Παυλίδη ο Αμαραντίδης και του Κρυστάλλη ο Κεραμιδάς...

52' ΓΚΟΛ 3-0!!!!! Ο Μήτσικας σκοράρει για δεύτερη φορά σήμερα

56' σουτ του Αμαραντίδη, η μπάλα άουτ

74' δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα - ο Μπονέρης στη θέση του Προβατίδη κι ο Βιλανάκης στη θέση του Παπαδημητρίου

78' και η τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα - ο Πολιανίδης στη θέση του Μήτσικα

79' σουτ του Βιλανάκη, η μπάλα άουτ

81' ψιλοκρεμαστό σουτ του Αμαραντίδη, η μπάλα άουτ

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ(Πάπας): Κωνσταντίνου, Μπουλγκουρίδης, Τσαούσης, Μάντζιος, Μωυσίδης, Γιαξής Παπαδημητρίου(74' Βιλανάκης), Κουκουλέκης, Μήτσικας(78' Πολιανίδης), Προβατίδης(74' Μπονέρης), Ζανέττου

FC SERRES(Σ. Αναστασιάδης): Μπαχταρλίεφ, Παπαδόπουλος(21' Γεωργιάδης), Μερεσιώτης, Παυλίδης(46' Αμαραντίδης), Κασμερίδης, Τριανταφύλλου, Αγγελίδης, Πολυζωΐδης, Κρυστάλλης(46' Κεραμιδάς), Κούτλας, Ντούγκα

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/12/2015  – 15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-FC SERRES......................................3-0
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης), Μηναδάκης (Καβάλας), Σαμουρκασίδης (Θράκης)
ΚΟΖΑΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ........................................1-3
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Βογιατζής, Κανιούρης (Καρδίτσας)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΡΗΣ.............................................................(17:30)
Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης), Σάββας, Ζιγκερίδης (Σερρών)
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ..................3-0
Διαιτητής: Οικονόμου (Χαλκιδικής), Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Κηλικιώτης (Ξάνθης)
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΚΑΒΑΛΑ......................................................0-1
Διαιτητής: Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Αντωνίου, Θανασιάς (Ηπείρου)
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ.....................................................3-1
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων), Μάνασης, Σταφύλας (Τρικάλων)
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚ.......................3-1
Διαιτητής: Παρχαρίδης, Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ...................................3-1
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας), Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Ρεπό: ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
STUDIO FOTO KLIK

Error: No articles to display

O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

« Νοέμβριος 2019 »
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30