-Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2018-19
Print
1η Αγων 30-09-2018 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 0 : 1 ΚΑΒΑΛΑ
  30-09-2018 16:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 3 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  30-09-2018 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  30-09-2018 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  30-09-2018 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 0 : 1 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  30-09-2018 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 4 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  30-09-2018 16:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 2 : 3 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγων 07-10-2018 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  07-10-2018 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  07-10-2018 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 2 : 2 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  07-10-2018 16:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 1 : 4 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  07-10-2018 16:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 3 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  07-10-2018 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  07-10-2018 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ

3η Αγων 14-10-2018 16:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  14-10-2018 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  14-10-2018 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  14-10-2018 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  14-10-2018 16:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 4 : 1 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  14-10-2018 16:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  14-10-2018 16:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 1 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

4η Αγων 21-10-2018 16:00 ΚΑΒΑΛΑ 4 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  21-10-2018 16:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  21-10-2018 16:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 2 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  21-10-2018 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 3 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  21-10-2018 16:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  21-10-2018 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 0 : 3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  21-10-2018 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

5η Αγων 27-10-2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 1 : 1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  27-10-2018 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 3 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  27-10-2018 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1 : 2 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  27-10-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 2 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  27-10-2018 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  27-10-2018 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 4 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  27-10-2018 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ

6η Αγων 04-11-2018 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  04-11-2018 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  04-11-2018 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 4 : 1 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  04-11-2018 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 1 : 1 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  04-11-2018 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 0 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  04-11-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  04-11-2018 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ

7η αγων 11-11-2018 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  11-11-2018 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 0 : 3 ΚΑΒΑΛΑ
  11-11-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 3 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  11-11-2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 1 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  11-11-2018 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  11-11-2018 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 0 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  11-11-2018 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ

8η αγων 18-11-2018 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  18-11-2018 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 1 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  18-11-2018 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  18-11-2018 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 3 : 1 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  18-11-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 0 : 6 ΚΑΒΑΛΑ
  18-11-2018 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  18-11-2018 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

9η αγων 25-11-2018 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  25-11-2018 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 2 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  25-11-2018 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  25-11-2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  25-11-2018 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 0 : 2 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  25-11-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  25-11-2018 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

10η αγων 02-12-2018 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 3 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  02-12-2018 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  02-12-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  02-12-2018 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 3 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  02-12-2018 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  02-12-2018 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 0 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  02-12-2018 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 3 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ

11η αγων 08-12-2018 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 : 0 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  09-12-2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 3 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  09-12-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 0 : 4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  09-12-2018 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  09-12-2018 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 1 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  09-12-2018 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 0 : 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  09-12-2018 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 3 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

12η αγων 16-12-2018 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 1 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  16-12-2018 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  16-12-2018 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  16-12-2018 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  16-12-2018 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  16-12-2018 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  16-12-2018 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ

14η αγων 13-01-2019 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 2 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  13-01-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  13-01-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 2 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  13-01-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 3 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  13-01-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1 : 2 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  13-01-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 1 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  16-01-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 1 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

15η αγων 20-01-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 3 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  20-01-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  20-01-2019 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  20-01-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 5 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  20-01-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 1 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  20-01-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  20-01-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 0 : 2 ΚΑΒΑΛΑ

13η αγων 23-01-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  23-01-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  23-01-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 : 1 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  23-01-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 5 : 1 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  23-01-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 1 : 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  23-01-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 8 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  23-01-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

16η αγων 27-01-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  27-01-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  27-01-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  27-01-2019 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 1 : 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  27-01-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  27-01-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  27-01-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 2 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

17η αγων 03-02-2019 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  03-02-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΚΑΒΑΛΑ
  03-02-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 4 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  03-02-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 0 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  03-02-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  03-02-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  03-02-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ

18η αγων 10-02-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 0 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  10-02-2019 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 3 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  10-02-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  10-02-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  10-02-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 0 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  10-02-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 1 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  10-02-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 0 : 1 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

19η αγων 17-02-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 2 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  17-02-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 3 : 0 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  17-02-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2 : 1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  17-02-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 2 : 0 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  17-02-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  17-02-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  17-02-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1 : 2 ΚΑΒΑΛΑ

20η αγων 23-02-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 5 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  24-02-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  24-02-2019 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 1 : 0 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  24-02-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1 : 0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  24-02-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ 0 : 1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  24-02-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 1 : 3 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  24-02-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 7 : 0 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ

21η αγων 03-03-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  03-03-2019 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ 0 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  03-03-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0 : 0 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  03-03-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ 5 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  03-03-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 : 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  03-03-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ 3 : 1 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  03-03-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 3 : 0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

22η αγων 17-03-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1 : 0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  17-03-2019 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 : 0 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  17-03-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  17-03-2019 15:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 4 : 2 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  17-03-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 1 : 2 ΚΑΒΑΛΑ
  17-03-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ 0 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  17-03-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

23η αγων 24-03-2019 15:00 ΚΑΒΑΛΑ - : - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  24-03-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  24-03-2019 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ - : - ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  24-03-2019 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
  24-03-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  24-03-2019 15:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  24-03-2019 15:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ - : - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

24η αγων 31-03-2019 15:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ - : - ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ
  31-03-2019 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ - : - ΚΑΒΑΛΑ
  31-03-2019 15:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  31-03-2019 15:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  31-03-2019 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  31-03-2019 15:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - : - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
  31-03-2019 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ - : - ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

25η αγων 07-04-2019 16:00 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - : - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  07-04-2019 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ - : - ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ
  07-04-2019 16:00 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - : - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  07-04-2019 16:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ - : - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  07-04-2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ - : - ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  07-04-2019 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ - : - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ
  07-04-2019 16:00 ΚΑΒΑΛΑ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

26η αγων 14-04-2019 16:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - : - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  14-04-2019 16:00 ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ - : - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΜΝ
  14-04-2019 16:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - ΚΑΒΑΛΑ
  14-04-2019 16:00 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - : - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔ/ΣΤΡΟΥ
  14-04-2019 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ - : - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ
  14-04-2019 16:00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ - : - ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
  14-04-2019 16:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ - : - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
Prev Next
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
Με τη συλλογή ποτηριών cocktail κάθε μέρα είναι γιορτή!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
P&J Papoutsis, clothes & shoes
Le@rn it... ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ...
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
STUDIO FOTO KLIK
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
ΟΠΤΙΚΑ - ΗΛΙΑΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ - Λ. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 18, ΣΕΡΡΕΣ - ΤΗΛ: 23210 23124 - 6936 903 511
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΤΑΣΟΣ ΔΕΝΤΣΑΣ... ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ...

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Μάρτιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ(Α’ΟΜΙΛΟΣ)… ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ 23ης ΣΤΡΟΦΗΣ… ΚΥΡ 24/3 – 15:00

Μαρ 20, 2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ(Α’ΟΜΙΛΟΣ)… ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ 23ης ΣΤΡΟΦΗΣ… ΚΥΡ 24/3 – 15:00

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της ...