Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΕΠΣΣ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24 &25/11 - 15:00

Νοε 23, 2018

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι διαιτητικές τριπλέτες, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της Επίλεκτης(11η αγωνιστική) και της Ανώτερης κατηγορίας(12η αγωνιστική), αλλά και της Β' κατηγορίας(8η αγωνιστική), που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 24 και 25 Νοεμβρίου 2018, με ώρα έναρξης τις 15:00

ParisNiko eso

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ   24/11/2018  - 03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγων.) 
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Σώμης, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγων.) 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μαδένης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Μπομπόγιας, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγων.) 
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Χατζηαθανασίου, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Δουλγέρης, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Μητρόπουλος Νικόλαος
ΠΡΩΤΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αναγνωστίδης, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Μαδένης Νικόλαος
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγων.)
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καπρινιώτης, Τούτκας, Βασιλόγλου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
(Αερ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Χολάνης, Ζαχαρία
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγων.)
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΨΥΧΙΚΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βακουφτσής, Καρασάββας, Γαβριήλ
Ιατρικό προσωπικό: Νισούδη Φωτεινή
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  25/11/2018  - 03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγων.)
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Μαυρίδης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναγνωστίδης, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Καμπαρντίνας, Αρχοντογιάννης Γ.
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΧΡΥΣΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Παγωνάς, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Μπάρκας, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγων.)
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μπακιρτζής, Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Παπαδόπουλος Ι., Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Κιοσσές, Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγων.)
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Τούτκας, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Ματινόγλου Δήμητρα
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Πούλιος Ι., Φράγκαλας Δ.
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγων.)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΣ 2000
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βακουφτσής, Μπάρμπας, Γαβριήλ
Ιατρικό προσωπικό: Μούστα Σουέλα
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Μάρλα, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγων.)
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βασάκης, Βουρλιάκης, Μπεριντζής
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Χρήστος
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καραμανίδης Ι., Κούκος, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Κατσιαμπάκης Νικόλαος
(Τούμπα)ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Ντούγιας, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
 
Ρεπό: ΡΟΔΟΠΟΛΗ, ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ, ΧΑΡΟΠΟ, ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ