ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19 & 20/12

Δεκ 18, 2015
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών(Μαυρόπουλος, Γκυρίνης, Κυριακίδης Δ.) οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια που διεξάγονται για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19 και 20 Δεκεμβρίου 2015, με ώρα έναρξης τις 15:00
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητικές τριπλέτες:

 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2015  - 03:00 μμ

EΠΙΛΕΚΤH – 15η Αγων.    

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Παπαδόπουλος Χ.,

ΓΟΝΙΜΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Δουλγέρης, Ευθυμιάδης

ΝEA ΖΙΧΝΗ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πετρίδης, Πολυζώης, Βαρώσης

ΚΑΡΠΕΡΗ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τσαπάρας, Ζιγκερίδης, Αρχοντογιάννης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η Αγων.

(ΒΑΛΤΕΡΟ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Π., Κιοσσές, Πούλιος Αντ.

ΧΑΡΟΠΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαγής, Τσαουσίδης, Σώμης

ΧΡΙΣΤΟΣ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Δημητριάδης, Στεργάκης

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Χαψάς, Τούτκας

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η Αγων..

ΒΕΡΓΗ-ΤΟΥΜΠΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κεφαλάς, Βότσης, Τσούλκας

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Παυλίδου

 Β’  ΕΠΣΣ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η Αγων.

(ΑΕΡ.Α)SERRES 1800-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Βασάκης, Ηλιάδης

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΘΥΕΛΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γαβριήλ, Σάκκος, Παπαδόπουλος Δ.

 Β’  ΕΠΣΣ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η Αγων.

ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΠΡΩΤΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μπάτσιος, Σαββάτης, Φραγκάκης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παγωνάς, Βουρλιάκης, Μενέξης

 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2015  - 03:00 μμ

EΠΙΛΕΚΤH – 15η Αγων.

ΧΡΥΣΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Δουλγέρης, Σαπαρδάνης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φωτιάδης, Αναστασιάδης, Τσαουσίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 14η Αγων.

ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Κεραμάρης, Οικονόμου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τσαπάρας, Χουρίδης, Γάδος

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Χαψάς, Βαρώσης, Καβακλιώτης

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’  ΟΜΙΛΟΣ – 14η Αγων.

ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Καπρινιώτης, Μπομπόγιας

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πετρίδης, Τούτκας, Πατσιατζής

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΙΒΗΡΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μπάτσιος, Αρχοντογιάννης Γ., Μανδαλαρίδης

ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Γκιόκας, Παπαδόπουλος  Χ.

ΟΡΕΙΝΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Κεφαλάς Κ., Παπαδόπουλος Δ.

 Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ – 13η Αγων.

ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος Ι., Γκίρμπας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φραγκάκης, Τρικάζης, Βουρλιάκης

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Τσούλκας, Δημητριάδης

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΚΕΣΣΑΝΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρασάββας, Πολυζώης,  Πούλιος Ι.

(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΟΣ 2000

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παγωνάς, Βασάκης, Μαλλίδης

 Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ – 13η Αγων.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Μενέξης, Κεραμιδάς

(ΟΙΝΟΥΣ)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΠΕΠΟΝΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γαβριήλ, Σάκκος, Αναγνωστίδης

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Δουλακάκης Σ., Σεβοζλίδης

(ΠΑΛΑΙΟΚ)ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Παπαποστόλου, Στεργάκης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαγής, Παυλίδου, Τρανούδης

ΡΕΠΟ: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ, ΚΡΗΝΙΔΑ

 

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιανουάριος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31