Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ... ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ... 11 & 12 /11 - 15:00

Νοε 10, 2017
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι Διαιτητικές τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του οικείου πρωταθλήματος για την Επίλεκτη(11η αγων.), την Ανώτερη(10η αγων) και την Β' κατηγορία(8η αγων.) που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο 11 & 12 Νοεμβρίου 2017, με ώρα έναρξης τις 15:00.
GOAL CAFE
 
ΣΑΒΒΑΤΟ  11/11/17  03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 11η αγων.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σάββας, Μαλλίδης
ΧΡΥΣΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κρομμύδας, Δουλγέρης, Παυλίδης
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Αναγνωστίδης, Αρχοντογιάννης Γ.,
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΒΑΛΤΕΡΟ-ΧΑΡΟΠΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπαντή, Τσαουσίδης, Κωνσταντινίδης Κ.,
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παπαδόπουλος Ε., Πασχαλίδης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Βαρκάκη Ε., Παπαδόπουλος Ι. 
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Στόλης, Σώμης, Παπαποστόλου
(Ομ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μαγής, Βαρώσης, Παπαδόπουλος Χ.(Ν)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Καρασάββας, Χολάνης, Σαββάτης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Παπουτσής, Τούτκας, Μαργαριτόπουλος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΠΟΣ 2000
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κιοσσές Ι., Ασλανίδης
(Αερ.Α)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-SERRES 1800
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαδόπουλος Χ.(Π), Αλεξίου
 
Β’ ΕΠΣΣ – Α’ΟΜΙΛΟΣ – 8η αγων.
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Γαβριήλ, Αχιλλεύς, Τσίκου
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Καραμανίδης Ι., Βουρλιάκης, Αλεξιάδης
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Βασάκης, Κουρουζίδης, Ντεμάι
 
ΚΥΡΙΑΚΗ: 12/11/17  03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 11η Αγων. 
(ΕΠΣ)ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Σαφούρης, Δουλγέρης, Καμπαρντίνας
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Δαουλτζής, Αρχοντογιάννης Γ., Μαλλίδης
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Φωτιάδης, Καμπούρης, Σεβοζλίδης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Πούλιος Ι.,Πούλιος Αντ.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαδόπουλος Ε., Αρχοντογιάννης Χ.,
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Παπουτσής, Βογιατζή, Γαβριήλ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναγνωστίδης, Βακουφτσής
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η αγων.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπαντή, Καπρινιώτης, Κιοσσές Ι.,  
 
Β’ ΕΠΣΣ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η αγων.
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Τρανούδης, Βουρλιάκης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κρυωνάς, Παπαδόπουλος Ι., Μαυρίδης
 
Β’ ΕΠΣΣ – Β’ΟΜΙΛΟΣ – 8η αγων.
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κρομμύδας, Χολάνης, Βασιλόγλου
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Φραγκάκης, Τσίκου, Γεωργίου
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Στόλης, Τούτκας, Αλεξιάδης
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μαγής, Παυλίδης, Μπάρμπας
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΨΥΧΙΚΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Βασάκης, Τζαχείλης, Λεοντής
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Καρασάββας, Καραμανίδης Ι., Μπαμπάσικας
 
Pipilios Raptis eso
 
 
DIAITITES MIKROJPG11 11 17