Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014
Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014 23:09

Serresgoal... ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...(ΣΑΒ 11/10)

EPILEKTH 11ADA
Παρακολουθείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων του Σαββάτου που διεξάγονται για τα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σερρών:
*Με μαύρο χρώμα σε εξέλιξη...
**Με γαλάζιο χρώμα τελικό αποτέλεσμα...

ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΩΝΣΚΟΡΕΡ ΕΧΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ....

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

 ΣΑΒΒΑΤΟ  11/10/2014 - 04:00 μμ

ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ................................0-2
Σκόρερ: 46' Μητκώνης , 92' Λεκάκης
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σάββας Ν., Πούλιος Ι.
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ................................2-3
Σκόρερ: 45' Μαυρουδής , 75' Ιωάννου - 87' Γκαϊντατζής , 89' Ποργιάζης , 90'+ Καραμβαλάσης
Διαιτητές: Κρυωνάς, Κύρβεης, Αναστασιάδης Αχ.,
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ.....................................1-1
Σκόρερ: 35' Πεχλιβανίδης Στρ. - 59' Τσελεμπής
Διαιτητές: Δαουλτζής, Γκαϊντατζής, Μενέξης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ........................................4-1
Σκόρερ: 30'(π) Καρυπίδης, 35', 45' Δάπκας, 90' Καλαής - 71' Τσαμαχασβίλι
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Πολυζώης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΧΑΡΟΠΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ..............................................1-0
Σκόρερ: 30' Μαυρέλης
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Γάδος, Τσαουσίδης,
ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ..................................1-4
Σκόρερ: 51'(π) Γκόρας - 43' Τσεκιτσίδης Ι, 45' Tσεκιτσίδης Φ., 79' Μπαμπάκος, 89' Χαριζάνης Πασχ.
Διαιτητές: Καρασάββας, Βασάκης, Τρανούδης
ΓΟΝΙΜΟ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ.........................................3-0 αα

ΚΑΡΠΕΡΗ-SERRES 1800.......................................2-0
Σκόρερ: 74΄Γκαραβέλης, 88' Σαμμουηλίδης
Διαιτητές: Χάψας, Τσούλκας, Βαρώσης
(ΜΟΝ.)ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ......................1-0
Σκόρερ: 34΄Κωνσταντινίδης
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαδόπουλος Ι., Αρχοντογιάννης Χ.,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3/26)

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΟΡΕΙΝΗ..............................................2-2
Σκόρερ: 50' Πελιτάρης, 90' Κυριάκοφ - 30' (αυτ)..., 43' Τράκας
Διαιτητές: Στόλης, Σολάκης, Στεργάκης

Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΚΟΙΜ.)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΒΑΛΤΕΡΟ.................................7-3
Σκόρερ: 05' Δελής Θαν. , 07' , 11' , 18' Μεσιούρης Αθ., 44' Σιδηρόπουλος, 74΄Αντωνιάδης, 83΄Μεσιούρης Π. - 24΄Τζότζος,52' αυτογκόλ, 66΄(π) Βενετάκης
Διαιτητές: Χουρίδης, Τσερκέζης, Βασιλειάδης
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ...............................2-2
Σκόρερ: 58' Φερμαντζής, 78' Ακριτίδης Χρήστος  - 50' Κουθουριάδης, 90΄Σπανός.
Διαιτητές: Αχτσής, Κεφαλάς Δ, Τρικάζης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ..........................................1-1
Σκόρερ: 85' Κωνσταντινίδης Χαραλ. - 90+(π) Αβραμίδης Ν.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Μιχαηλίδου

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΕΘΝ.)ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ................3-2
Σκόρερ: 45΄Στοΐλας Βασ., 47' Δημητρακόπουλος Βαλ. 90 Σαντοριναίος Ραφ. - 21΄Γιαννακίδης Θ., 31΄Καφαλίδης Χ.
Διαιτητές: Βότσης, Καπρινιώτης, Παπαδόπουλος Χ.,
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ...................................2-0(ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΓΩΝΑ)
Σκόρερ: 23' Φίτσιος , 50' Χιωτέλης
Διαιτητές: Δημητριάδης, Πούλιος Αντ., Σάκκος
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΠΕΛΟΙ........................................0-4
Σκόρερ: 30' Καΐσης Σερ., 50' Καπλανίδης Πασχ., 80',88' Σαμαράς Τριαντ.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Κεραμιδάς, Αρχοντογιάννης Γ.
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ.....................0-2
Σκόρερ: 05', 13' Τοπάτσης Σάκης
Διαιτητές: Οικονόμου, Κεφαλάς Κ., Καραμανίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΟΣ 2000..................................1-1
Σκόρερ: Εσκιτζής - Καραθεοδώρου
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αναγνωστίδης Αλ., Γκιόκας,
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ.......................................1-2
Σκόρερ: 41' ΜΗλάρης Βαλ. - 30' Γερακούδης Βαγ., 40' Γκαρακούνης Γιώργ..
Διαιτητές: Πενίρης, Σαπαρδάνης, Μανδαλαρίδης

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΠΡΩΤΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ...................................................0-5
Σκόρερ: 20' Κωνσταντινίδης Αλ., 25' Βέρρος Ν., 70' Φάκης Ν., 80' , 90' Γιαμουρίδης
Διαιτητές: Πετρίδης, Σαφούρης, Κουμούρης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΑΧΙΝΟΣ................................................1-2
Σκόρερ: 74' Παύλου Δημ. - 42΄(αυτ) Κωνσταντινίδης, 68΄Βασιλείου
Διαιτητές: Κουζουτζίδης, Μπομπόγιας, Δουλακάκης Σ.,
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ......................7-0
Σκόρερ: 16',41' Μούρας, 19' Σκέντερι, 25'(π),60' Ντίνας Δ., 33' Στεφανόπουλος, 83΄Γκαρακλίδης Αλέξ.
Διαιτητές: Μαγής, Σαββάτης, Ηλιάδης
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΚΡΗΝΙΔΑ........................................5-3
Σκόρερ:25' Κοντογιάννης, 40'(π) Χατζηγεωργιάδης, 56' Μακρής, 71',85' Μελίτος Θάνος - 22' Κερααμιδάς Θαν., 30' Κεραμιδάς Παν., 34' Παπαδόπουλος Πάρις
Διαιτητές: Γαβριήλ, Παυλίδου, Παυλίδης
(ΗΛΙΟΚ)ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ.......................1-4
Σκόρερ: 85' Αμασαλίδης - 15' Γεωργιτζίκης Γιάν.,  30'(π), 68' Καπετάνος Χρ., 81' Κοτσιαντζής
Διαιτητές: Τσαπάρας, Πασχαλίδης Φ., Τούτκας

Το υπόλοιπο πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Σερρών, θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή:

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 12:00 μμ 

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ-ΤΕΡΠΝΗ.....................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαλλίδης, Τούτκας Πέτ.,

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΨΥΧΙΚΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ..............................................0-3 αα

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΧΡΥΣΟ..............................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Σολάκης, Αναστασιάδης Αχ.,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ........................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Σεβοζλίδης, Βαρώσης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ..................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Κουρτίδης, Γάδος,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΠΕΠΟΝΙΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ............................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Τσούλκας, Βουρλιάκης
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ..................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Αναγνωστίδης Δ., Βότσης
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ...................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Κύρβεης, Αρχοντογιάννης Χ.
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ.........................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Παπαδόπουλος Δ., Παπαδόπουλος Παν.
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΒΕΡΓΗ..............................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαποστόλου, Καπρινιώτης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ...................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Γκιόκας, Σάββας

 Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ........................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στεργάκης, Καραμανίδης, Παπαγιαννόπουλος
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ...............................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Χουρίδης, Μιχαηλίδου
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ...................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Βασιλειάδης, Πούλιος Ι.,
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ...............................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Σαφούρης, Πολυζώης
Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ................................................

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ.........................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Κεφαλάς Δ, Μπομπόγιας

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΤΟΥΜΠΑ-ΙΒΗΡΑ....................................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Μενέξης, Τσερκέζης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..................................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Μαλλίδης, Δουλακάκης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ............................
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παυλίδου, Τρικάζης

Κατηγορία ΕΠΣΣ

DAOYLTZHS FOTIADHS
Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητές του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 11 και 12 Οκτωβρίου 2014, στις κατηγορίες, Επίλεκτη, Ανώτερη και Β΄ που είναι οι εξής:

 ΣΑΒΒΑΤΟ  11/10/2014 - 04:00 μμ

ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σάββας Ν., Πούλιος Ι.
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Κύρβεης, Αναστασιάδης Αχ.,
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Γκαϊντατζής, Μενέξης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Πολυζώης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΧΑΡΟΠΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Γάδος, Τσαουσίδης,
ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Βασάκης, Τρανούδης
ΓΟΝΙΜΟ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ.....................3-0 αα

ΚΑΡΠΕΡΗ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Τσούλκας, Βαρώσης
(ΜΟΝ.)ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαδόπουλος Ι., Αρχοντογιάννης Χ.,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3/26)

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Σολάκης, Στεργάκης

Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΚΟΙΜ.)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χουρίδης, Τσερκέζης, Βασιλειάδης
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Κεφαλάς Δ, Τρικάζης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Μιχαηλίδου

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΕΘΝ.)ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βότσης, Καπρινιώτης, Παπαδόπουλος Χ.,
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δημητριάδης, Πούλιος Αντ., Σάκκος
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΠΕΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Κεραμιδάς, Αρχοντογιάννης Γ.
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Κεφαλάς Κ., Καραμανίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΟΣ 2000
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αναγνωστίδης Αλ., Γκιόκας,
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πενίρης, Σαπαρδάνης, Μανδαλαρίδης

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΠΡΩΤΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Σαφούρης, Κουμούρης
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΑΧΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κουζουτζίδης, Μπομπόγιας, Δουλακάκης Σ.,
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Σαββάτης, Ηλιάδης
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΚΡΗΝΙΔΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Παυλίδου, Παυλίδης
(ΗΛΙΟΚ)ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τσαπάρας, Πασχαλίδης Φ., Τούτκας

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 12:00 μμ 

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ-ΤΕΡΠΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαλλίδης, Τούτκας Πέτ.,

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΨΥΧΙΚΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ.................................0-3 αα

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΧΡΥΣΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Σολάκης, Αναστασιάδης Αχ.,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Σεβοζλίδης, Βαρώσης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Κουρτίδης, Γάδος,

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΠΕΠΟΝΙΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Τσούλκας, Βουρλιάκης
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Αναγνωστίδης Δ., Βότσης
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Κύρβεης, Αρχοντογιάννης Χ.
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Παπαδόπουλος Δ., Παπαδόπουλος Παν.
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΒΕΡΓΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαποστόλου, Καπρινιώτης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Γκιόκας, Σάββας

 Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στεργάκης, Καραμανίδης, Παπαγιαννόπουλος
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Χουρίδης, Μιχαηλίδου
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Βασιλειάδης, Πούλιος Ι.,
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Σαφούρης, Πολυζώης
Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Κεφαλάς Δ, Μπομπόγιας

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΤΟΥΜΠΑ-ΙΒΗΡΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Μενέξης, Τσερκέζης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Μαλλίδης, Δουλακάκης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παυλίδου, Τρικάζης

Κατηγορία ΕΠΣΣ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Μαρ 07, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...