Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 17 Οκτωβρίου 2014
Παρασκευή, 17 Οκτωβρίου 2014 23:15

ΘΕΛΟΥΝ ΝΙΚΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟΥΣ

IKAROI 171014
Ο Αθλητικός όμιλος καλαθοσφαίρισης (Α.Ο.Κ) Ίκαροι Σερρών,  προσκαλεί όλους τους φίλους της ομάδας μας, αλλά και όλους τους φίλους του μπάσκετ στο κλειστό γυμναστήριο της Κοιλάδας για τον αγώνα που δίνει την Κυριακή 19/10/2014 στις 18:00 με αντίπαλο την Ευκαρπία, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής ημέρας, του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.
Η ήττα στην πρεμιέρα από τον Μακεδονικό εκτός έδρας,  έχει ήδη ξεχαστεί από όλους στην ομάδα των Ικάρων, με την δομή και την φιλοσοφία των «κυανοκίτρινων» να ξεπέρνα ακόμα και τα θέματα ψυχολογίας, με ευκολία. Οι Ποργιόπουλος – Σπυριδης δούλεψαν σκληρά και αυτή την εβδομάδα με τους νεαρούς παίκτες της Σερραϊκής ομάδας, με μοναδικό σκοπό να προκύψει η πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα και μάλιστα μπροστά στο κοινό της.
Τα προβλήματα της πρώτης αγωνιστικής ξεπεραστήκαν, έτσι τέσσερις παίκτες (Σαββίδης-Βουρλιδας, Χατζής-Καλογερατος) είναι και πάλι στην διάθεση του staff, προκειμένου να πάρει τις έξτρα λύσεις που δεν είχε κόντρα στον Μακεδονικό και στοίχησαν την ήττα, καθώς η ομάδα στα κρίσιμα σημεία, στερήθηκε φρεσκάδας και εμπειρίας από τον πάγκο.
Ο Head coach της ομάδας Στέργιος Ποργιόπουλος, μιλώντας σε κανάλι της πολης τόνισε την δυσκολία όλων των αγώνων στην κατηγορία αλλά παράλληλα υπερθεμάτισε την διψά των αθλητών του, για διάκριση και επιτυχίες με την «κυανοκίτρινη φανέλα». Η δουλειά που γίνεται είναι σε επαγγελματικά πρότυπα και άπαντες ψάχνουν τη νίκη-εξαργύρωση των κόπων τους. Φυσικά δεν παρέλειψε να προσκαλέσει τον κόσμο της ομάδας, που πρέπει τώρα να ενισχύσει ακόμα περισσότερο την αγαπημένη του ομάδα και να τις δώσει ηθικό και ψυχολογία.
 Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΘΕΣΗ    ΗΛΙΚΙΑ
1    ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ        P.GUARD        19
2    ΣΤΟΛΙΚΟΒΙΤΣ    ΑΛΕΞ        P.GUARD        18
3    ΜΗΝΑΣ ΗΛΙΑΣ            P.GUARD        16
4    ΖΛΑΤΚΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ        P.GUARD        15
5    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΚΗΣ        S.GUARD        20
6    ΤΡΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ            S.GUARD        23
7    ΧΑΤΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ    S.GUARD        24
8    ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ    S.    GUARD        23
9    ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    S.GUARD        15
10    ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ    S.FORWARD    15
11    ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ        S.FORWARD    16
12    ΒΟΥΡΛΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ        S.FORWARD    15
13    ΓΡΙΨΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ            P.FORWARD    22
14    ΓΚΟΥΤΖΙΑΣ ΘΩΜΑΣ        P.FORWARD    23
15    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    CENTER        20
16    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΚΗΣ            CENTER        30

#Ας κάνουμε τα απογεύματα Σαββάτου, «κυανοκίτρινα» και μπασκετικά! Το αξίζει η ομάδα μας, το αξίζει η περιοχή μας!
***

Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ
Παρασκευή, 17 Οκτωβρίου 2014 22:42

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...(ΣΑΒ 18/10)...

EPILEKTH EOS M 020914
Παρακολουθειστε Λεπτό προς Λεπτό την εξέλιξη των αγώνων που διεξάγονται για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών και ξεκινούν στις 16:00:

Kάντε ανανέωση πατώντας F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(Enter).
*Με μαύρο χρώμα σε εξέλιξη...
*Με γαλάζιο τελικό αποτέλεσμα...

ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΕΧΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΕ ΛΙΓΟ...


  ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ - 5η Αγ. 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ.............................................2-1
Σκόρερ: 15' Μέτσκας, 52' Μητκώνης - 98' Βασιλειάδης Κυρ τ Αναστ
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ..........................................4-1
Σκόρερ: 10', 30', 90' Καρυπίδης, 70' Ζέζεφ - 25΄(π) Κουρμπανίδης
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Κύρβεης
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ -ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ.................................0-3
Σκόρερ: 71', 90' Αγγελακάς, 90'+ Χατζάκος
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σάββας Ν., Σολάκης 

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ.    

ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ..............................................1-0
Σκόρερ: 65' Μαλετσκάνοφ
Διαιτητές: Κρυωνάς, Τσαουσίδης, Τούτκας,
ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΓΟΝΙΜΟ....................................................1-0
Σκόρερ: 68' Χατζηπανταζής
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αρχοντογιάννης Γ., Τσούλκας
(ΑΕΡ.Β)SERRES 1800-ΡΟΔΟΠΟΛΗ...............................0-2
Σκόρερ: Καζάκης, Ντιμιτρόφ
Διαιτητές: Μαγής, Καπρινιώτης, Βουρλιάκης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ...................................1-2
Σκόρερ: Νικολοφ - 15' Σιάμης Στ., 57' Τούσεφ
Διαιτητές: Οικονόμου, Παπαδόπουλος Χ., Παπαπανόπουλος Παν.,       

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ......................................1-0
Σκόρερ: 03' Βατίτσης
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Βαρώσης, Γάδος
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ............................................0-0
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Πασχαλίδης, Τρανούδης   
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΕΡΚΙΝH...................................................2-1

Σκόρερ: 02' Σαββίδης Σ., 30' Ευσταθιάδης - 65' Οξούζογλου Δ.
Διαιτητές: Μενέξης, Βασιλειάδης, Κεραμάρης
(Λιμνχ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΚΑΠΝΟΦΥΤO.................................2-1
Σκόρερ: 25' αυτογκόλ, 40' Αβραμίδης
Διαιτητές: Αχτσής, Παπαγιαννόπουλος, Μιχαηλίδου
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΕΣΣΑΝΗ...........................................2-3
Σκόρερ: 15' Καραγιαννίδης Αχ., 58' (π) Γαϊδαρτζής - 15' Σαδίκης, 35' Μεσιούρης Αθ., 80' Μούτας
Διαιτητές: Στόλης, Παπαποστόλου, Παπαδόπουλος Δ., 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ..................................1-1

Σκόρερ: Εσκιτζής - 73' Φίτσιος 
Διαιτητές: Χάψας, Γκιόκας, Κεραμιδάς
(ΟΜ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ.....................................0-8
Σκόρερ: 30', 40', 65', 80' Μπουτουρίδης Γ., 55' Τσαλταμπασίδης, 57' Ναλμπαντιάν, 60' Δρούγκος,70' Μαράζογλου Αλ.
Διαιτητές: Δουλγέρης, Τρικάζης, Ηλιάδης
ΑΜΠΕΛΟΙ-ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟY...........................................0-3
Σκόρερ: 50' Μάτσικας,65' Στοϊλας 76' Μαλαματένιος
Διαιτητές: Καρασάββας, Μπομπόγιας, Καβακλιώτης
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ...................................0-1
Σκόρερ: 58' Μαυρίδης
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Αναγνωστίδης Αλ., Δημητριάδης 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΙΒΗΡΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ.................................................3-1

Σκόρερ: 05' Παραλής, 50' Καλιμάνης, 67' Γιαννακίδης Σαβ. - 80' Καρακώστας 
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Σεβοζλίδης
ΚΡΗΝΙΔΑ-ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ.............................................1-0
Σκόρερ: 58' (π) Κεραμιδάς Παν.
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Κεφαλάς Δ., Βασάκης
(ΟΜ.Ε)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ.........................3-0 α.α

ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

Διαιτητές: Σάκκος, Κουμούρης, Δουλακάκης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΚΟΡΜΙΣΤA.............................................4-0
Σκόρερ: 05' Κοτσιαντζής, 35' Τσιμπουργκενούδης,71' Κατσάρας, 76' Μωυσής
Διαιτητές: Γαβριήλ, Σαββάτης, Παυλίδου
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ..........................5-0
Σκόρερ: 30', 63' Αλευράς, 52', 73', 82' Καραμπουγιούκας
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σαφούρης, Μαλλίδης 

Ρεπό:ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ  

Το υπόλοιπο πρόγραμμα θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή:
    
 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 - 04:00 μμ  

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ -  5η Αγ.  

ΧΡΥΣΟ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Κουρτίδης, Μενέξης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Ζιγκερίδης, Σάββας Ν.,
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΨΥΧΙΚΟ...............................3-0 αα
    
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΧΑΡΟΠΟ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Τσερκέζης, Παπαδόπουλος Χ.,
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς Κ., Πούλιος Ι., Τούτκας
ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ...........................0-3 αα
    
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ-ΠΕΠΟΝΙΑ 
   
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μανδαλαρίδης, Σαπαρδάνης, Βασάκης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Βουρλιάκης, Πασχαλίδης
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Κύρβεης, Σολάκης
ΒΕΡΓΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Βαρώσης, Αναγνωστίδης Δ.,
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Γάδος, Τσούλκας
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Παπαδόπουλος Ι., Κεραμιδάς
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χουρίδης, Μπομπόγιας, Μαλλίδης
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Δημητριάδης, Παπαγιαννόπουλος
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Αρχοντογιάννης Γ., Σάκκος
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΕΠΤΑΜ)ΠΟΣ2000-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Καραμανίδης, Δουλγέρης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καπρινιώτης, Βασιλειάδης, Δουλακάκης Σ.
ΤΕΡΠΝΗ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Κουμούρης, Ηλιάδης
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαποστόλου, Παπαδόπουλος Δ., Γκιόκας 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΤΟΥΜΠΑ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Τρανούδης, Κεφαλάς Δ,
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Παπαδόπουλος Παν., Σαφούρης
ΑΧΙΝΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Σεβοζλίδης, Τρικάζης

Κατηγορία ΕΠΣΣ
Παρασκευή, 17 Οκτωβρίου 2014 22:21

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΠΟΙΟΙ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ... ΠΟΥ!

GOYGOYDHS DAOYLTZHS
H Eπιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς διαιτητές του Σαββατοκύριακου 18 και 19 Οκτωβρίου 2014 για τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων που διοργανώνει και είναι τα εξής:

  ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ - 5η Αγ. 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Κύρβεης
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ -ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σάββας Ν., Σολάκης 

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ.    

ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Τσαουσίδης, Τούτκας,
ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΓΟΝΙΜΟ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αρχοντογιάννης Γ., Τσούλκας
(ΑΕΡ.Β)SERRES 1800-ΡΟΔΟΠΟΛΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Καπρινιώτης, Βουρλιάκης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Παπαδόπουλος Χ., Παπαπανόπουλος Παν.,       

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Βαρώσης, Γάδος
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Πασχαλίδης, Τρανούδης   
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΕΡΚΙΝΗ
    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μενέξης, Βασιλειάδης, Κεραμάρης
(Λιμνχ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Παπαγιαννόπουλος, Μιχαηλίδου
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΕΣΣΑΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Παπαποστόλου, Παπαδόπουλος Δ., 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Γκιόκας, Κεραμιδάς
(ΟΜ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δουλγέρης, Τρικάζης, Ηλιάδης
ΑΜΠΕΛΟΙ-ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Μπομπόγιας, Καβακλιώτης
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Αναγνωστίδης Αλ., Δημητριάδης 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΙΒΗΡΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Σεβοζλίδης
ΚΡΗΝΙΔΑ-ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Κεφαλάς Δ., Βασάκης
(ΟΜ.Ε)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σάκκος, Κουμούρης, Δουλακάκης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Σαββάτης, Παυλίδου
(ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σαφούρης, Μαλλίδης 

Ρεπό:ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ    
    
 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 - 04:00 μμ  

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ -  5η Αγ.  

ΧΡΥΣΟ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Κουρτίδης, Μενέξης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Ζιγκερίδης, Σάββας Ν.,
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΨΥΧΙΚΟ...............................3-0 αα
    
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΧΑΡΟΠΟ

Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Τσερκέζης, Παπαδόπουλος Χ.,
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς Κ., Πούλιος Ι., Τούτκας
ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ...........................0-3 αα
    
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ-ΠΕΠΟΝΙΑ 
   
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μανδαλαρίδης, Σαπαρδάνης, Βασάκης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Βουρλιάκης, Πασχαλίδης
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Κύρβεης, Σολάκης
ΒΕΡΓΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Βαρώσης, Αναγνωστίδης Δ.,
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ., Γάδος, Τσούλκας
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Παπαδόπουλος Ι., Κεραμιδάς
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χουρίδης, Μπομπόγιας, Μαλλίδης
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Δημητριάδης, Παπαγιαννόπουλος
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Αρχοντογιάννης Γ., Σάκκος
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

(ΕΠΤΑΜ)ΠΟΣ2000-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Οικονόμου, Καραμανίδης, Δουλγέρης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καπρινιώτης, Βασιλειάδης, Δουλακάκης Σ.
ΤΕΡΠΝΗ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Κουμούρης, Ηλιάδης
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαποστόλου, Παπαδόπουλος Δ., Γκιόκας 
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγ. 

ΤΟΥΜΠΑ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Τρανούδης, Κεφαλάς Δ,
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Παπαδόπουλος Παν., Σαφούρης
ΑΧΙΝΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Σεβοζλίδης, Τρικάζης

Κατηγορία ΕΠΣΣ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Μαρ 07, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...