Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 23 Οκτωβρίου 2014
Παρασκευή, 24 Οκτωβρίου 2014 02:30

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΠΟΙΟΙ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ... ΠΟΥ!

DIAITHTES PAZL 21-02-14
H Eπιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς διαιτητές του Σαββατοκύριακου 25 και 26 Οκτωβρίου 2014, για τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων που διοργανώνει που είναι oι εξής:

  ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ - 7η Αγ. 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

Σκόρερ:
Διατητές: Ευθυμιάδης, Πούλιος Ι.,Πούλιος Αντ.,
ΑNΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Καμπούρης, Παπαδόπουλος Χ.,
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Τσαπάρας, Ζιγκερίδης, Κύρβεης
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΨΥΧΙΚΟ...............................3-0 αα
Σκόρερ:
Διατητές:
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Σκόρερ:
Διατητές: Δαουλτζής, Πολυζώης, Βασάκης
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Τζουμαλάκης, Κωτούλας, Τσαουσίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ.    

ΧΑΡΟΠΟ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διατητές: Στεργάκης, Βασιλειάδης, Βουρλιάκης
ΓΟΝΙΜΟ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Καρασάββας, Αρχοντογιάννης Γ. Γάδος
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Στόλης, Τούτκας, Τσούλκας
(ΜΟΝΑΣΤ)ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑNΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Χουρίδης, Σαφούρης, Κεραμιδάς
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διατητές: Μπάτσιος, Τσερκέζης, Βαρώσης,

 ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ

Σκόρερ:
Διατητές: Γκαϊντατζής, Δουλγέρης, Μανδαλαρίδης
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

(ΚΟΙΜΗΣΗ)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

Σκόρερ:
Διατητές: Αρχοντογιάννης Χ., Κεραμάρης, Σαπαρδάνης
(Αναγεν)ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Παπαδόπουλος Δ., Γκιόκας, Κωνσταντινίδης Στ.,
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Παπαδόπουλος Ι., Δουλακάκης, Παπαδόπουλος Παν.,
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διατητές: Χάψας, Δημητριάδης, Πασχαλίδης
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

(ΕΘΝ)ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ

Σκόρερ:
Διατητές: Μπομπόγιας, Καπρινιώτης, Κεφαλάς Δ,
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διατητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Τρανούδης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Οικονόμου, Καραμανίδης, Παυλίδου
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΠΡΩΤΗ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

Σκόρερ:
Διατητές: Καβακλιώτης, Παπαποστόλου,Σαββάτης
(ΗΛΙΟΚ)ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Γαβριήλ, Ηλιάδης, Τρικάζης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΙΒΗΡΑ.............................0-3 αα
Σκόρερ:
Διατητές:
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΚΡΗΝΙΔΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Αχτσής, Κουμούρης, Μενέξης
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Σάκκος, Τρακαλιάνης, Αναγνωστίδης Δ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Μαγής, Σολάκης, Σεβοζλίδης
(ΠΑΛΑΙΟΚ)ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΑΧΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Βότσης, Παπαγιαννόπουλος, Μαλλίδης
   
 ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 - 12:00 μμ  
   
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ-ΠΟΣ 2000

Σκόρερ:
Διατητές: Μανδαλαρίδης, Καβακλιώτης, Μαλλίδης
  
 ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 - 03:00 μμ  
   
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Πετρίδης, Σαπαρδάνης, Κωτούλας
ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ…………………3-0 αα
    
  ΑΝΩΤΕΡΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

Σκόρερ:
Διατητές: Στόλης, Κεραμάρης, Παπαδόπουλος Χ.,
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Σάκκος, Τσερκέζης, Κύρβεης
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Δαουλτζής, Κουρτίδης, Πούλιος Αντ.,
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Ευθυμιάδης, Κωνσταντινίδης, Τούτκας
(Ν.Σούλι)ΟΡΕΙΝΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διατητές: Αρχοντογιάννης Χ., Κεφαλάς Κ, Πούλιος Ι.,
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΒΕΡΓΗ
Σκόρερ:
Διατητές: Καρασάββας, Τσαουσίδης, Σολάκης
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διατητές: Γαβριήλ, Παπαδόπουλος, Σαφούρης
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Μενέξης, Παπαποστόλου, Βασιλειάδης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διατητές: Φραγκάκης, Κιοσσές, Καραμανίδης,
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ-ΑΜΠΕΛΟΙ

Σκόρερ:
Διατητές: Αχτσής, Στεργάκης, Κεφαλάς Δ.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Μπάτσιος, Σεβοζλίδης, Κουμούρης
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Οικονόμου, Καπρινιώτης, Παυλίδου
ΤΕΡΠΝΗ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διατητές: Χάψας, Δημητριάδης, Ηλιάδης
    
  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγ. 

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΤΟΥΜΠΑ
Σκόρερ:
Διατητές: Μαγής, Τρικάζης, Βότσης

Κατηγορία ΕΠΣΣ

KITRINH KARTA GOYGOYDIS 151014
Πολύ μικρός ευτυχώς ο κατάλογος των άτακτων του περασμένου Σαββατοκύριακου, όπως προκύπτει από τον πίνακα των ποινών που ανακοίνωσε η Πειθαρχική Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Σερρών.
Αναλυτικά ο πίνακας είναι ο εξής:
Oνοματεπώνυμο, ομάδα, τιμωρία αγων., ημερομ. έναρξης
01. ΑΓΡΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ, 1,19/10/14
02. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΟΞΑ Ν.ΜΠΑΦΡΑΣ,1, 19/10/14
03. ΝΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ, 1, 20/10/14
04. ΜΟΥΣΙΚΑΚΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ, 1, 20/10/14
05. ΒΕΖΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙAΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ, 3, 20/10/14
06. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ, 1, 20/10/14
07. ΤΑΠΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΛΑΪΛΙΑΣ ΟΡΕΙΝΗΣ, 2, 20/10/14
08. ΤΟΥΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ, 1, 20/10/14
09. ΒΟΛΤΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΣ, 1, 20/10/14
10. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ, 1, 20/10/14
11. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΝΕΝΤΥ, ΣΤΡΥΜΩΝ ΑΧΙΝΟΥ, 1, 20/10/14
18/10/14 ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑΣ:  Αγώνας 3-0 υπέρ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
Αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από τη βαθμολογία του πίνακα της τρέχουσας ποδοσφαιρικής περιόδου και δύο (2) βαθμοί από το επόμενο Πρωτάθλημα από το σωματείο ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑΣ σύμφωνα με τις διατάξεις του ΚΑΠ

Κατηγορία ΕΠΣΣ
Παρασκευή, 24 Οκτωβρίου 2014 01:10

FC SERRES NEOI: ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ(2/11)


Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (23/10) στα γραφεία της Football League η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων της κατηγορίας. Η ομάδα Νέων της ΠΑΕ Σέρρες με προπονητή τον Σάκη Τερζή ξεκινά τις υποχρεώσεις της με το εντός έδρας παιχνίδι κόντρα στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, την Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 και η κανονική περίοδος ολοκληρώνεται στις 15 Φεβρουαρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 
1η αγωνιστική - 6η αγωνιστική
2-Νοε-2014 7-Δεκ-2014
Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός
Αιγινιακός - Ηρακλής
ΠΑΕ ΣΕΡΡΕΣ - Απόλλων 1926
 
2η αγωνιστική - 7η αγωνιστική
9-Νοε-2014 14-Δεκ-2014
Πιερικός - Αιγινιακός
Απόλλων 1926 - Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής - ΠΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
 
3η αγωνιστική - 8η αγωνιστική
16-Νοε-2014 21-Δεκ-2014
Πιερικός - Απόλλων 1926
Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - ΠΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
 
4η αγωνιστική - 9η αγωνιστική
23-Νοε-2014 11-Ιαν-2015
Απόλλων 1926 - Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός
ΠΑΕ ΣΕΡΡΕΣ - Πιερικός
 
5η αγωνιστική - 10η αγωνιστική
30-Νοε-2014 18-Ιαν-2015
Ηρακλής - Πιερικός
Αιγινιακός - Απόλλων 1926
ΠΑΕ ΣΕΡΡΕΣ - Αγροτικός Αστέρας

Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Μαρ 07, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...