Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014
Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014 02:38

ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΟΛΟΙ ΣΤΗ... «ΜΑΧΗ»

EPILEKTH EOS M 020914
Μετά την απραξία των 6 ημερών, λόγω της αναβολής των πρωταθλημάτων όλης της χώρας, τη διεξαγωγή την περασμένη Τετάρτη 8 Οκτωβρίου, της εμβόλιμης 3ης αγωνιστικής στην Επίλεκτη κατηγορία, όλες οι ομάδες της ΕΠΣ Σερρών ρίχνονται στη μάχη κι έτσι το μενού του ερχόμενου Σαββατοκυριακου είναι πολύ, μα πάρα πολύ χορταστικό.
Το Σάββατο 11 Οκτωβρίου διεξάγονται 23 συναντήσεις και την Κυριακή 13 Οκτωβρίου οι υπόλοιπες 19 συναντήσεις, ενώ δυο συναντήσεις δεν διεξάγονται και οι νικητε΄ς αναδεικνύονται στα χαρτιά, καθώς Ψυχικό και Μελενικίτσι δεν κατεβαίνουν ν' αγωνιστούν.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου είναι το εξής κι εσείς δεν έχετε παρά να διαλέξετε τα παιχνίδια της αρεσκείας σας.

 ΣΑΒΒΑΤΟ  11/10/2014 - 04:00 μμ 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΧΑΡΟΠΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΓΟΝΙΜΟ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ.....................3-0 αα

ΚΑΡΠΕΡΗ-SERRES 1800

(ΜΟΝ.)ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3/26)

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΟΡΕΙΝΗ

Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΚΟΙΜ.)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΒΑΛΤΕΡΟ

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

(ΕΘΝ.)ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΠΕΛΟΙ

(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΟΣ 2000

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΠΡΩΤΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΑΧΙΝΟΣ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΚΡΗΝΙΔΑ

(ΗΛΙΟΚ)ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 12:00 μμ 

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ-ΤΕΡΠΝΗ

 ΚΥΡΙΑΚΗ  12/10/2014 - 04:00 μμ 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ (4η/22)

ΨΥΧΙΚΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ.................................0-3 αα

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΧΡΥΣΟ

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/26)

ΠΕΠΟΝΙΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΒΕΡΓΗ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ

 Β΄ ΕΠΣΣ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η/30)

ΤΟΥΜΠΑ-ΙΒΗΡΑ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

Κατηγορία ΕΠΣΣ
Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014 18:47

ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΚΕΔ

DIAITHTES DS 091014
Το Σύνδεσμο Διαιτητών Σερρών πρόκειται να επισκεφθεί την ερχόμενη Δευτέρα 13 Οκτωβρίου, στις 19:00, ο νέος πρόεδρος της ΚΕΔ κ. Γιώργος Γκιρτζίκης, συνοδευόμενος από τον πρόεδρο της ΕΠΣ Σερρών κ. Χριστόφορο Χριστοφορίδη και από το μέλος του ΔΣ της ΚΕΔ Γιώργου Αμυγδαλή.
Η είδηση αυτή αποτελεί σίγουρα συνέχεια της είδησης για την συμμετοχή του Γιώργου Αμυγδαλή στο Διοικητικό Συμβούλιο της ΚΕΔ και ακούγεται πολύ ευχάριστα, καθώς είχαμε πολλά χρόνια να ζήσουμε κάτι ανάλογο και αυτό ίσως να σημάνει και την αναβάθμιση των άξιων Σερραίων διαιτητών, που τα τελευταία χρόνια «αρκούνται» να σφυρίζουν στις χαμηλές κατηγορίες.
Ο πρόεδρος της ΚΕΔ θα παραστεί στο μάθημα Διαιτησίας που  διεξάγεται κάθε Δευτέρα, το οποίο για την περίσταση θα αρχίσει στις 19:00, αντί για τις 20:00 που γίνεται συνήθως και για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι Διαιτητές να βρίσκονται έγκαιρα στα γραφεία του Συνδέσμου.

Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014 17:41

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ

PAPARGYRIOY 091014
Ο Λάμπρος Παπαργυρίου από το Σύνδεσμο Πιερίας θα σφυρίξει το κρίσιμο εκτός έδρας παιχνίδι του Πανσερραϊκός στο Φιλώτα Φλώρινας, κόντρα στη σκληροτράχηλη Θύελλα.
Από την άλλη ο Γιάννης Γκουγκούδης θα σφυρίξει το ντέρμπι της Καβάλας ανάμεσα στον Ακροπόταμο και τον Ορφέα Ελευθερούπολης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου είναι το εξής:

ΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ.......3-1
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Δεμερτζής Χρ. (Πέλλας)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ...........1-1
Φωτιάς, Δεμερτζής Ν., Κεσίσογλου (Πέλλας)

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ.........3-0
Κουμπαράκης, Δημητριάδης (Θράκης), Καμπερίδης (Καβάλας)

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ..........2-1
Γκουγκούδης, Γκαϊνταζής, Καμπούρης (Σερρών)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΑΒΑΛΑ..........0-3
Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Ζιγκερίδης, Κρυωνάς (Σερρών)

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ.........1-1
Λυμπούδης, Παπαναστασίου, Συμεωνίδης (Μακεδονίας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ...........0-0
Βλιώρας, Καρακώστας, Νίκζας (Λάρισας)

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ...........0-2
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

www.serresgoal.gr - FOTO KLIK - Εθν. Αντίστασης 5 (πλατεία Ελευθερίας) - Σέρρες- Τηλ.: 23210 23131

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Ιούλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Μαρ 07, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...