Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 16 Οκτώβριος 2015
Σάββατο, 17 Οκτώβριος 2015 01:10

ΕΠΣΣ: ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒ 17/10

Παρακολουθήστε Λεπτό Προς Λεπτό την 1η μέρα, από τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών(Επίλεκτη-6η, Ανώτερη-5η και Β' Κατηγορία-4η), που διεξάγονται σήμερα Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015, στις 16:00.

Kάντε ανανέωση πατώντας 
F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(Enter).

* Μαύρο χρώμα σε εξέλιξη, χωρίς γκολ ...

** Κόκκινο σε εξέλιξη με γκολ...

*** Γαλάζιο τα τελικά αποτελέσματα

 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10/15  - 16:00 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 6η Αγων. 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ..............................1-2

Σκόρερ: 65' Μητκώνης - 50' Δίγκας, 73'(π) Μπάντας

Διαιτητές: Τσαπάρας, Αναστασιάδης, Τσαουσίδης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ.............................0-0

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Δουλγέρης

ΓΟΝΙΜΟ-ΧΡΥΣΟ.....................................................1-2

Σκόρερ: 63' Παπαδόπουλος Λ. - 28', 47' Πεχλιβανίδης

Διαιτητές: Δαουλτζής, Κωτούλας, Ζιγκερίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΚΑΡΠΕΡΗ......................................2-1

Σκόρερ: 10' αυτογκόλ, 35' Σταματίου - 85' Δημητρανόπουλος

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Π., Αρχοντογιάννης Γ., Πούλιος Ι.

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ..............................0-5

Σκόρερ: 31', 62' Κωτούλας, 60' Ζέλιος, 67' Τράικοφ, 75' Χουδιάκης

Διαιτητές: Πενίρης, Πετρίδης, Μαγής

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ.....................................1-1

Σκόρερ: 33' Νικηφόρου - 84' Τσιτσάκης

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Σάββας, Χαψάς

ΧΑΡΟΠΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ.......................................2-2

Σκόρερ: 21' Αβράμης Αλ., 60' Αβράμης Πασχ. - 08' Λιάπης, 62' Παππάς

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Τρανούδης, Μαλλίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΤΟΥΜΠΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ......................................1-2

Σκόρερ: 26' Βόγκλι Άγγ. - 55' Δρόντζας, 85' Πάντσιος

Διαιτητές: Φωτιάδης, Γάδος, Σολάκης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ...................................3-3

Σκόρερ: 67' Κυριάκοφ, 80' Σαμαρτζίδης, 88' Γανίκας(π) - 38' Πολυχρονιάδης, 93' Tοκμακίδης, 95' Καλαϊτζής

Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Γαβριήλ, Οικονόμου

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ......................................3-1

Σκόρερ: 35' αυτογκόλ, 60' Μαντζιάρης, 90' Αφεντίδης - 85' Στεργιάδης

Διαιτητές: Κρυωνάς, Αρχοντογιάννης Χ., Πολυζώης

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Α' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΛΕΟΝΤΕΣ.....................................0-1

Σκόρερ: 43' Στοΐλας

Διαιτητές: Κεφαλάς Δ., Σαββάτης, Πούλιος Αντ.

(ΑΕΡ.Α)SERRES 1800-ΗΡΑΚΛΕΙΑ.....................1-1

ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σκόρερ: 44' Χαλκίδης - 90'(π) Πετρίδης

Διαιτητές: Σαφούρης, Καπρινιώτης, Παπαδόπουλος Ι.

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Β' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ..............................1-1

Σκόρερ: 48' Παπαθεοδώρου - 40' Καφαλίδης Χ.

Διαιτητές: Καρασάββας, Μπάτσιος, Ηλιάδης

ΠΡΩΤΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ..................................................1-1

Σκόρερ: 29' Τάσσιος Ι. - 90' Γκούτας

Διαιτητές: Στόλης, Μενέξης, Τούτκας

Το υπόλοιπο πρόγραμμα διεξάγεται αύριο Κυριακή 18/10/2015.

 ΚΥΡΙΑΚΗ: 18/10/15  16:00 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 6η Αγων. 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αναστασιάδης, Τούτκας

(ΗΡΑΚΛΕΙΑ)ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Δουλγέρης, Κουρτίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φωτιάδης, Μενέξης, Παπαδόπουλος Χ.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Χαψάς, Αρχοντογιάννης Γ., Μιχαηλίδου

ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κρυωνάς, Βότσης, Παυλίδου

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τσαπάρας, Πούλιος Ι., Σαπαρδάνης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΙΒΗΡΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Πασχαλίδης, Βαρώσης

ΟΡΕΙΝΗ-ΒΕΡΓΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Γάδος, Πολυζώης

ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Ζιγκερίδης, Κωτούλας

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Π., Βασάκης, Φραγκάκης

 

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Α' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΠΟΣ 2000

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στεργάκης, Τσερκέζης, Παπαγιαννόπουλος

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γαβριήλ, Κιοσσές, Παπαποστόλου

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρασάββας, Βουρλιάκης, Μαλλίδης

(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαγής, Δημητριάδης, Σεβοζλίδης

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Αχτσής, Κεραμάρης, Σάκκος

 

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Β' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

(Παλαιοκώμη)ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παγώνας, Δουλακάκης Ν., Δουλακάκης Σ.

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Παπουτσής, Γκιόκας

(Χρυσό)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πενίρης, Τσούλκας, Τρικάζης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΚΡΗΝΙΔΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κεφαλάς, Μπομπόγιας, Αρχοντογιάννης Χ.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαδόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Δ.

ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ, ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

 


Κατηγορία ΕΠΣΣ
Σέντρα την Τρίτη 27 Οκτωβρίου για το Κύπελλο Ελλάδας, με τους αγώνες να ολοκληρώνονται το τριήμερο 27-29/10, με τον Πανσερραϊκό να υποδέχεται στις 27 τον Κισσαμικό, στις 15:00.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του τριημέρου.
 
1ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 27/10 17:15 Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός
ΠΕΜΠΤΗ 29/10 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ηρακλής
 
2ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 27/10 15:00 Ζάκυνθος - Εργοτέλης
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10  17:15 Παναιτωλικός - Πανιώνιος
 
3ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 17:15 ΠΑΟΚ - Πανθρακικός
ΠΕΜΠΤΗ  29/10 15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
 
4ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 27/10 17:15 Κέρκυρα - Παναχαϊκή
ΤΕΤΑΡΤΗ  28/10 17:15 Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
 
5ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 27/10 19:30 Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 19:30 Ολυμπιακός - Πλατανιάς
 
6ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ  27/10 19:30: Καλλιθέα - Λαμία
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 15:00 Ατρόμητος - Βέροια
 
7ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 15:00 Ξάνθη - AEK
ΠΕΜΠΤΗ 29/10 17:15 Πανελευσινιακός - ΑΕΛ
 
8ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 27/10 15:00 Πανσερραϊκός - Κισσαμικός
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ Καλλονής
 
Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
Κάλεσμα στους οπαδούς, ιδιαίτερα σ’ αυτούς του λεκανοπεδίου Αττικής, ενόψει του αγώνα με την Καλλιθέα, απευθύνει το ΔΣ της ΠΑΕ Πανσερραϊκός, προκειμένου να δώσουν δυναμικό παρών και να κοκκινίσουν το γήπεδο.
 
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Μετά την πρώτη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου ο Πανσερραϊκός δοκιμάζεται εκτός έδρας κόντρα στην Καλλιθέα. Στόχος της ομάδας είναι η κατάκτηση ενός θετικού αποτελέσματος σε μία δύσκολη έδρα προκειμένου να αναρριχηθεί ακόμα περισσότερο στον βαθμολογικό πίνακα. Ωστόσο για ακόμη μία φορά η συνδρομή όλων σας είναι απαραίτητη. Χρειαζόμαστε την στήριξή και το πάθος σας και σε αυτό το παιχνίδι. 
Η ΠΑΕ Πανσερραϊκός 1964 απευθύνει κάλεσμα σε όλους τους οπαδούς και φίλους που μπορούν να ταξιδέψουν να δώσουν το παρών στις εξέδρες του Δημοτικού Γηπέδου Αγίου Δημητρίου Πειραιά.
Ειδικό κάλεσμα απευθύνεται στους ετεροδημότες Σερραίους κατοίκους Πειραιά, Αθήνας και των γύρω περιοχών να ενισχύσουν αυτή μας την προσπάθεια. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 19 Οκτωβρίου και ώρα 15:30 στο Δημοτικό Γήπεδο Αγίου Δημητρίου Πειραιά. 
Ελάτε να «κοκκινίσουμε» και την Αθήνα αδέλφια !!!!  
 
Κατηγορία B' ΕΘΝΙΚΗ
Δυο προσθήκες και μια αποχώρηση είναι ο απολογισμός των τελευταίων ημερών, για την Ελπίδα  Σκουτάρεως, καθώς απέκτησε τους Ραφαήλ Γιανναράκη και Ερμή Ούτσι, ενώ αποχώρησε ο Νίκος Μαλαδάκης. 
Γιανναράκης και Ούτσι υπήρξαν συμπαίκτες στους Νέους του Εθνικού Γαζώρου την περίοδο 2013-14
 
Αναλυτικά οι δυο ανακοινώσεις: 
 
1η.  ΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ
Μέλος της οικογένειας της Ελπίς θεωρούνται και επίσημα οι Ερμής Ούτσι και Ραφαήλ Γιανναράκης...
Για τον 1ο(Ούτσι) έγινε μεγάλος αγώνας και τελικά η υπέρβαση για την απόκτηση του, απο τον Άρη Ακροποτάμου...
Ο 2ος(Γιανναράκης) υπηρετεί την στρατιωτική του θητεία στις Σέρρες και είναι μία ακόμη σημαντική προσθήκη στο ήδη δυνατό ρόστερ της ομάδας μας για την υλοποίηση των στόχων της
 
2η. ΜΑΛΑΔΑΚΗΣ
Παρελθόν από την ομάδα μας αποτελεί πλέον ο Νίκος Μαλαδάκης... Ο πολύπειρος επιθετικός για προσωπικούς λόγους αποφάσισε να αποχαιρετίσει την ομάδα μας με προορισμό την ομάδα της Καρπερής όπου θα συναντήσει τον πρώην παίχτη της ομάδας Χάρη Κονσολίδη... Του ευχόμαστε τα καλύτερα, μία ακόμη επιτυχημένη ποδοσφαιρική χρονιά και τον ευχαριστούμε για τα όσα πρόσφερε στην ομάδα μας το χρονικό διάστημα που φόρεσε τη φανέλα μας
 
Κατηγορία ΑΝΩΤΕΡΗ

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών(Μαυρόπουλος, Γκυρίνης, Κυριακίδης Δ.) οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια που διεξάγονται για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 17 και 18 Οκτωβρίου 2015, με ώρα έναρξης τις 16:00

Αναλυτικά το πρόγραμμμα και οι διαιτητικές τριπλέτες:

 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10/15  - 16:00 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 6η Αγων. 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τσαπάρας, Αναστασιάδης, Τσαουσίδης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Δουλγέρης

ΓΟΝΙΜΟ-ΧΡΥΣΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Κωτούλας, Ζιγκερίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΚΑΡΠΕΡΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Π., Αρχοντογιάννης Γ., Πούλιος Ι.

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πενίρης, Πετρίδης, Μαγής

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Σάββας, Χαψάς

ΧΑΡΟΠΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Τρανούδης, Μαλλίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΤΟΥΜΠΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φωτιάδης, Γάδος, Σολάκης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Γαβριήλ, Οικονόμου

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κρυωνάς, Αρχοντογιάννης Χ., Πολυζώης

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Α' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΛΕΟΝΤΕΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κεφαλάς Δ., Σαββάτης, Πούλιος Αντ.

(ΑΕΡ.Α)SERRES 1800-ΚΕΣΣΑΝΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Καπρινιώτης, Παπαδόπουλος Ι.

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Β' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρασάββας, Μπάτσιος, Ηλιάδης

ΠΡΩΤΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Μενέξης, Τούτκας|


 ΚΥΡΙΑΚΗ: 18/10/15  16:00 

 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 6η Αγων. 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αναστασιάδης, Τούτκας

(ΗΡΑΚΛΕΙΑ)ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Δουλγέρης, Κουρτίδης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φωτιάδης, Μενέξης, Παπαδόπουλος Χ.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Χαψάς, Αρχοντογιάννης Γ., Μιχαηλίδου

ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κρυωνάς, Βότσης, Παυλίδου

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τσαπάρας, Πούλιος Ι., Σαπαρδάνης

 ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 5η Αγων. 

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΙΒΗΡΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Πασχαλίδης, Βαρώσης

ΟΡΕΙΝΗ-ΒΕΡΓΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Γάδος, Πολυζώης

ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Ζιγκερίδης, Κωτούλας

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Π., Βασάκης, Φραγκάκης

 

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Α' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΠΟΣ 2000

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στεργάκης, Τσερκέζης, Παπαγιαννόπουλος

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γαβριήλ, Κιοσσές, Παπαποστόλου

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρασάββας, Βουρλιάκης, Μαλλίδης

(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαγής, Δημητριάδης, Σεβοζλίδης

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Αχτσής, Κεραμάρης, Σάκκος

 

 Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  - Β' ΟΜΙΛΟΣ - 4η Αγων. 

(Παλαιοκώμη)ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παγώνας, Δουλακάκης Ν., Δουλακάκης Σ.

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Παπουτσής, Γκιόκας

(Χρυσό)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Πενίρης, Τσούλκας, Τρικάζης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΚΡΗΝΙΔΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κεφαλάς, Μπομπόγιας, Αρχοντογιάννης Χ.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαδόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Δ.

ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ, ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

 


Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Prev Next
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
STUDIO FOTO KLIK
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

Prev Next
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Οκτώβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...