Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 12 Μαρτίου 2015
DIAITHTES pazl 071114
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών(Μαυρόπουλος, Γκυρίνης, Κυριακίδης Δ.) οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των οικείων πρωταθλημάτων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 14 & 15 Μαρτίου 2015, με ώρα έναρξης τις 16:00
Αναλυτικά όλες οι διαιτητικές τριπλέτες:
 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 14/03/2015 - 04:00 μμ 
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ PLAY OFF – 4η Αγων. 

ΧΡΥΣΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Κωτούλας, Τσαουσίδης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπουτσής, Ζιγκερίδης, Τσερκέζης
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ PLAY OUT - 4η Αγων. 

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αρχοντογιάννης Γ., Δουλγέρης
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 0-3 αα
ΨΥΧΙΚΟ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 0-3 αα
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΚΑΡΠΕΡΗ-ΧΑΡΟΠΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Σάββας, Κεραμιδάς
ΓΟΝΙΜΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τσαπάρας, Τούτκας, Πούλιος Ι.
ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Πετ.,  Παπαδόπουλος Χ., Κωνσταντινίδης
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Παπαδόπουλος,  Καβακλιώτης
ΣΚΟΤΟΥΣΑ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γάδος, Σεβοζλίδης, Μαλλίδης
ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ 3-0 αα
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 
 
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΑΓIO ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Βαρώσης, Κύρβεης
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΒΕΡΓΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Καπρινιώτης, Οικονόμου
 
 ΕΠΣΣ Β’ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Καραμανίδης, Βουρλιάκης
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Κιοσσές, Παυλίδου
 
 ΕΠΣΣ Β’ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

(Αερ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σαββάτης, Γκιόκας
(Ομ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-AΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης
ΑΜΠΕΛΟΙ-ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Δημητριάδης, Παπαποστόλου
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βότσης, Κουμούρης, Ηλιάδης
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς Κ., Κεφαλάς Δ., Σάκκος
  
 ΕΠΣΣ Β’ - Γ’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μπομπόγιας, Μενέξης
ΚΡΗΝΙΔΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Τρικάζης, Τρανούδης
(ΟΜ.Ε)ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πενίρης, Μιχαηλίδου, Κεραμάρης
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Τσούλκας, Παπαδόπουλος Δ.
ΙΒΗΡΑ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 3-0 αα
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 15/03/2015 - 04:00 μμ 
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ PLAY OFF - 4η Αγων. 
 
(ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Τσερκέζης, Τούτκας
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Αχτσής, Σάββας
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Καραμανίδης, Πολυζώης
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπουτσής, Πασχαλίδης, Τσαουσίδης
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Κύρβεης, Κουρτίδης
(Ομ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Οικονόμου, Δουλγέρης
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Αναγνωστίδης, Αρχοντογιάννης Γ.

 ΕΠΣΣ Β’ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χουρίδης, Ηλιάδης, Κουμούρης
(Δασοχ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Μιχαηλίδου, Γάδος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Παπαποστόλου, Παπαγιαννόπουλος
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΚΕΣΣΑΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Τσούλκας, Καπρινιώτης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μενέξης, Δουλακάκης Σ., Παπαδόπουλος Ι.
 
 ΕΠΣΣ Β’ - Β’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

(ΠΕΠOΝ) ΠΟΣ 2000-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Καβακλιώτης, Βαρώσης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Σεβοζλίδης, Τρανούδης
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΤΕΡΠΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δημητριάδης, Βουρλιάκης, Παπαδόπουλος Δ.
 
 
 ΕΠΣΣ Β’ - Γ’ ΟΜΙΛΟΣ - 20η Αγων. 

ΤΟΥΜΠΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τσαπάρας, Πούλιος Ι., Παπαδόπουλος Χ.
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βότσης, Κεφαλάς Κ., Κιοσσές
ΑΧΙΝΟΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Γκιόκας, Κεραμάρης
 
 
 
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
MALOUTAS 22
Ο Δημήτρης Μαλούτας από το σύνδεσμο Ημαθίας θα σφυρίξει το Κυριακάτικο παιχνίδι της FC Serres με τον Αγροτικό Αστέρα. 
Αναλυτικά οι διαιτητές με τους βοηθούς για τα παιχνίδια της 22ης αγωνιστικής, που ξεκινούν την Παρασκευή 13/3 και ολοκληρώνονται την Κυριακή 15/3 είναι τα εξής:.
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/3
 
15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ (Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
 
18:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΛΑΜΙΑ (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3
 
15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
 
15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νικολαδός, Δόσης (Αθηνών)
4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
 
15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
 
15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Άμιφσσας)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
 
Ρεπό: ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Κατηγορία B' ΕΘΝΙΚΗ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22 & 23/2 -15:30

Φεβ 22, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22 & 23/2 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...