Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 10 Σεπτέμβριος 2015
KITRINH KARTA 100915
Οι υψηλές θερμοκρασίες του περασμένου Σαββατοκύριακου «βοήθησαν» τους θερμόαιμους κι έτσι έχουμε βαριές καμπάνες σε ποδοσφαιριστές αλλά και σε σωματείο στη 2η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣΣ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΣΣ.
 
Σας γνωρίζουµε ότι µε απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής Πρωταθλήµατος που επικυρώθηκε από το ∆ιοικητικό Συµβούλιο της Ένωσής µας, τιµωρήθηκαν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές µε τις εξής ποινές: 
 
α/α. Ονομ/νυµο Παίκτη, Σωµατείο, Αγων. Αποκλεισµού, Χρηµατική Ποινή, Έναρξη Ποινής
1. ΤΖΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Ο∆ΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ: 1, 10€ - 06/09/15
2. ΓΕΩΡΓΙΑ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΡΩΤΗΣ: 4, 40€ - 06/09/15
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ, ∆ΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ: 1, 10€ - 06/09/15
4. ΤΑΤΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, Μ.ΑΛΕΞ/∆ΡΟΣ Ν.ΖΙΧΝΗΣ: 4, 40€ - 07/09/15
5. ΡΟΥΜΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΒΑΣΙΛ, Μ.ΑΛΕΞ/∆ΡΟΣ Ν.ΖΙΧΝΗΣ: 1, 10€ - 07/09/15
6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝ., ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ: 1, 10€ - 07/09/15
7. VELKOV KOSTADIN, ΟΡΦΕΑΣ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΩΝ: 3, 30€ - 07/09/15
8. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙ∆/ΣΤΡΟΥ: 1, 10€ - 07/09/15
9. ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ: 4, 40€ - 07/09/15 
Επιβάλλεται χρηµατική ποινή 300€ στο σωµατείο Μ.ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ Ν.ΖΙΧΝΗΣ για τα αναγραφόµενα στο ΦΑ της 06/09/15 µε την οµάδα ΠΑΟΚ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΥ
 
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Πέμπτη, 10 Σεπτέμβριος 2015 14:23

FC SERRES: ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ (27/9)

Σημαντική ημέρα για την Γ’ Εθνική η σημερινή, καθώς πριν από λίγο πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής, ΕΠΟ, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Γ' Εθνικής.
Σύμφωνα με την κλήρωση η FC Serres ξεκινά το ταξίδι της στην Γ’ Εθνική από την Κρύα Βρύση, εκεί που στις 27 Σεπτεμβρίου 2015 θα αντιμετωπίσει τον τοπικό Απόλλωνα, ενώ στην 2η αγωνιστική υποδέχεται τον Εθνικός Αλεξανδρούπολης. 
Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1ο όμιλο είναι το εξής:
1η αγωνιστική 18η
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-FC SERRES
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΟΖΑΝΗ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ρεπό: ΆΡΗΣ
2η αγωνιστική 19η
ΆΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
FC SERRES-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΚΟΖΑΝΗ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
3η αγωνιστική 20η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΆΡΗΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-FC SERRES
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΟΖΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4η αγωνιστική 21η
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΆΡΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
FC SERRES-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
5η αγωνιστική 22η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΆΡΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-FC SERRES
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΚΟΖΑΝΗ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
6η αγωνιστική 23η
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΆΡΗΣ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
FC SERRES-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΚΟΖΑΝΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Ρεπό: ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
7η αγωνιστική 24η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΆΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-FC SERRES
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΚΟΖΑΝΗ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
8η αγωνιστική 25η
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΆΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
FC SERRES-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Ρεπό: ΚΟΖΑΝΗ
9η αγωνιστική 26η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΚΟΖΑΝΗ-ΆΡΗΣ
Ρεπό: FC SERRES
10η αγωνιστική 27η
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΚΟΖΑΝΗ
FC SERRES-ΆΡΗΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
11η αγωνιστική 28η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΆΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
Ρεπό: ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
12η αγωνιστική 29η
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΆΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
Ρεπό: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
13η αγωνιστική 30η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΚΟΖΑΝΗ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΆΡΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
14η αγωνιστική 31η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟΖΑΝΗ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΆΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
15η αγωνιστική 32η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΚΟΖΑΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΆΡΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
16η αγωνιστική 33η
ΚΟΖΑΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΆΡΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 
17η αγωνιστική 34η
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΟΖΑΝΗ
ΆΡΗΣ-ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Prev Next
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
STUDIO FOTO KLIK
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...