Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 04 Σεπτέμβριος 2015
GONIMO PAP GIORGOS 050915
Εντυπωσιακά φαίνεται να κλείνει τις μεταγραφές της η Σαλαμίς Γονίμου, αν και ποτέ μη λες ποτέ, αφού σήμερα μας έγινε γνωστό ότι απέκτησε τον Γιώργο Παπαδόπουλο που πέρσι αγωνίζονταν στον Απόλλωνα Παραλιμνίου με τον οποίο αναδείχθηκε Νταμπλούχος Σερρών, ενώ σημείωσε και 3 τέρματα.
Ο 24χρονος μεσοεπιθετικός προέρχεται από τα τμήματα υποδομών του Πανσερραϊκού αγωνίσθηκε για πολλά χρόνια στην ομάδα Νέων του Πανσερραϊκού, μάλιστα το 2010 αναδείχθηκε πρωταθλητής με τα Λιονταράκια, παρόλο που από το 2008-09 είχε προωθηθεί στην πρώτη ομάδα. Όμως κατάφερε το 2008-09, όταν ο Πανσερραϊκός αγωνίζονταν στην Super League να πάρει παιχνίδι για το θεσμό του Κυπέλλου κόντρα στον Παναθηναϊκό, σε εκείνη την πολύ καλή πορεία του Πανσερραϊκού στο Κύπελλο που τον έφερε μέχρι τα προημιτελικά.
Όμως πριν 3 χρόνια όντας παίχτης του Πανσερραϊκού, είχε την ατυχία σε μια κρίσιμη καμπή της καριέρας του, να τραυματιστεί σοβαρά(κάταγμα στο πόδι), σε προπόνηση των Λιονταριών, ένα συμβάν που έβαλλε «στοπ» στην εξέλιξη της καριέρας του σε επαγγελματικό επίπεδο. Μια εξέλιξη που προσπαθεί να «κτίσει» εκ νέου αγωνιζόμενος στην ελίτ του τοπικού Σερραϊκού ποδοσφαίρου, την Επίλεκτη Κατηγορία της ΕΠΣΣ.
 
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Τελειώνουν σιγά σιγά τα βάσανα της παρατεταμένης προετοιμασίας για την FC Serres, αφού την ερχόμενη Πέμπτη 10 Σεπτεμβρίου 2015 θα διεξαχθεί κλήρωση του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής και θ' αρχίσουν να μπαίνουν σε ρυθμούς επίσημων αγώνων. 
Βέβαια ώσπου να ’ρθει η 27η Σεπτεμβρίου η ομάδα θα συνεχίσει τα φιλικά και το επόμενο φιλικό της ομάδας του Άκη Βάβαλη είναι με τη Δόξα, στην Δράμα, στις 12 Σεπτεμβρίου, στις 17:30.  
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση της ΕΠΟ:
Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής ανακοινώνεται ότι η κλήρωση για τους αγώνες του Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής, περιόδου 2015-2016 θα διενεργηθεί την Πέμπτη 10/9 και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή.
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Σάββατο, 05 Σεπτέμβριος 2015 00:37

ΖΙΑΜΠΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΕΩΣ ΤΟ 2018

ZIAMPARHS 050915
Παίκτης του Ηρακλή θα συνεχίσει να είναι μέχρι το 2018 ο υψηλόσωμος κεντρικός αμυντικός, Νίκος Ζιαμπάρης, ο οποίος βρέθηκε στα γραφεία της Μίκρας, συνοδευόμενος από τον μάνατζέρ του, Νίκο Ζαφειρόπουλο, και είχε συζητήσεις με τον Πρόεδρο της ΠΑΕ Ηρακλής, Σπύρο Παπαθανασάκη.
Οι δύο πλευρές συμφώνησαν σε όλα, κι έτσι, ο ποδοσφαιριστής, που αποτέλεσε «κολώνα» της άμυνας κατά την περσινή περίοδο και είχε συμβόλαιο έως το καλοκαίρι του 2016, ανανέωσε για 2 επιπλέον χρόνια το συμβόλαιό του, κι έτσι θα αγωνίζεται με τα «κυανόλευκα», για τα επόμενα 3 χρόνια.
 
Η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ: 
«Η ΠΑΕ Ηρακλής βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση συμβολαίου του αμυντικού Νίκου Ζιαμπάρη με την ομάδα μας για τα επόμενα τρία χρόνια».
 
«Μας γεμίζει περηφάνεια το γεγονός ότι ο Νίκος, ο οποίος προσέφερε τα μέγιστα στην ομάδα μας την περσινή σεζόν, υπέγραψε για τα επόμενα 3 χρόνια», είπε ο προπονητής Νίκος Παπαδόπουλος. «Στόχος μας είναι να χτίσουμε την ομάδα μας με ταλαντούχους παίκτες, όπως ο Νίκος, και ειλικρινά πιστεύω ότι θα το καταφέρουμε».
«Είμαι πολύ χαρούμενος που παίζω στον Ηρακλή και θα συνεχίσω να το κάνω έως το 2018. Είναι κάτι που το ήθελα πάρα πολύ, και έχω την αίσθηση ότι το ίδιο πίστευαν τόσο ο Πρόεδρος, όσο και ο προπονητής μου», τόνισε ο Ζιαμπάρης. «Θα ήθελα από καρδιάς να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο και τον προπονητή για την εμπιστοσύνη και τη στήριξη που δείχνουν στο πρόσωπό μου και υπόσχομαι να δώσω τον καλύτερο εαυτό μου για τον Ηρακλή».
«Ο Νίκος είναι ένας από τους πιο βελτιωμένους παίκτες από την έναρξη της περασμένης σεζόν, ο οποίος πάντα αγωνίζεται με την καρδιά και την ψυχή του», είπε ο Πρόεδρος της ΠΑΕ, Σπύρος Παπαθανασάκης.
«Σαν ένας από τους νεαρούς παίκτες που διαθέτουμε, πιστεύω πως ο Νίκος θα συνεχίσει την εξέλιξή του και θα γίνει πολύ ξεχωριστός παίκτης. Επίσης, θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο στο δέσιμο της ομάδας, την ώρα που ο Ηρακλής συνεχίζει να μεγαλώνει και όλο αυτό έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο μέσα στο γήπεδο».
Πηγή: bluearena.gr
Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
Σάββατο, 05 Σεπτέμβριος 2015 00:26

EUROBASKET 2015: Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ "16" ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

EUROBASKET 2015 2
 Μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της πρώτης φάσης του Eurobasket, οι διασταυρώσεις για τη φάση των "16" διαμορφώνονται ως εξής:
 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/9/2015 
61. 19:30 (Β2) Ισπανία  - (Α3) Πολωνία
62. 15:30 (Γ1) Ελλάδα - (Δ4) Βέλγιο
63. 22:00 (Α1) Γαλλία - (Β4) Τουρκία
64. 13:00 (Δ2) Λετονία - (Γ3) Σλοβενία
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/9/2015 
65. 15:30 (Β1) Σερβία - (Α4) Φινλανδία
66. 13:00 (Γ2) Κροατία- (Δ3) Τσεχία
67. 19:30 (Α2) Ισραήλ - (Β3) Ιταλία
68. 22:00 (Δ1) Λιθουανία - (Γ4) Γεωργία
 
 
 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 
 
 ΤΡΙΤΗ 15/9/2015 
69. 19:30 Νικητής 61 - Νικητής 62
70. 22:00 Νικητής 63 - Νικητής 64

 ΤΕΤΑΡΤΗ 16/9/2015 
71. 19:30 Νικητής 65 - Νικητής 66
72. 22:00 Νικητής 67 - Νικητής 68
  
 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 
 
ΠΕΜΠΤΗ 17/9/2015 
 
75. 22:00 Νικητής 69- Νικητής 70
 
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/9/2015 
 
76 22:00 Νικητής 71 - Νικητής 72
 
 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/9/2015 
 
77. 15:00 Ηττημένος 75 - Ηττημένος 76
 
 ΤΕΛΙΚΟΣ 
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/9/2015 
 
78. 20:00 Νικητής 75 - Νικητής 76
 
ΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/9
Γεωργία - Ολλανδία...............72-73
ΠΓΔΜ - Ελλάδα...................65-85
Ισπανία - Σερβία...................70-80
Γαλλία - Φινλανδία................97-87 παρ.
Ιταλία - Τουρκία...................87-89
Κροατία - Σλοβενία................80-73
Ισραήλ-Ρωσία.......................76-73
Πολωνία - Βοσνία..................68-64
Γερμανία-Ισλανδία.................71-65
Τσεχία-Εσθονία.....................80-57
Βέλγιο-Λετονία.....................67-78
Λιθουανία-Ουκρανία...............69-68
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/9
Εσθονία - Βέλγιο....................55-84
Σερβία - Γερμανία...................68-66
Λετονία - Λιθουανία................49-68
Σλοβενία - Γεωργία................79-68
Ελλάδα - Κροατία................72-70
Ολλανδία-ΠΓΔΜ.....................71-78
Τουρκία - Ισπανία..................77-104
Ισλανδία-Ιταλία.....................64-71
Βοσνία- Γαλλία......................54-81
Ρωσία-Πολωνία.....................79-82
Φινλανδία-Ισραήλ..................66-79
Ουκρανία-Τσεχία...................64-78
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/9
Λιθουανία - Βέλγιο................74-76
Φινλανδία - Ρωσία.................81-79
Ισραήλ - Βοσνία....................84-86 παρ. (75-75 κα)
Ουκρανία - Εσθονία...............71-78
Γαλλία - Πολωνία..................69-66
Τσεχία-Λετονία.....................65-72
 
ΤΡΙΤΗ 8/9
Σερβία - Ισλανδία................93-64
Σλοβενία - Ολλανδία............81-74
Γερμανία - Τουρκία..............75-80
Γεωργία - Ελλάδα..............68-79
Ισπανία - Ιταλία...................98-105
Κροατία - ΠΓΔΜ...................73-55
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 9/9
Τουρκία - Σερβία..................72-91
Ελλάδα - Σλοβενία.............83-72
Βοσνία- Φινλανδία.................59-88
Ιταλία - Γερμανία..................89-82
Πολωνία-Ισραήλ...................73-75
Βέλγιο-Τσεχία......................64-66
ΠΓΔΜ - Γεωργία...................75-90
Ρωσία - Γαλλία.....................67-74
Λετονία-Ουκρανία.................74-75
Ολλανδία - Κροατία...............72-78
Εσθονία-Λιθουανία.................62-64
Ισλανδία-Ισπανία...................73-99
 
ΠΕΜΠΤΗ 10/9
15.30 Σερβία - Ιταλία............101-82
15.30 Ουκρανία - Βέλγιο........71-79
16.00 Σλοβενία - ΠΓΔΜ..........62-51
16.00 Φινλανδία-Πολωνία.......65-78
18.30 Βοσνία- Ρωσία..............61-81
18.45 Γερμανία - Ισπανία........76-77
19.00 Γεωργία - Κροατία.........71-58
19.30 Λετονία - Εσθονία.........75-64
21.30 Τσεχία-Λιθουανία..........81-85
22.00 Ελλάδα - Ολλανδία....68-65
22.00 Ισραήλ-Γαλλία..............61-86
22.00 Τουρκία-Ισλανδία..........111-102 παρ. (91-91 κα)
 
 
 
 
 
 
 
Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ
DIAITHTES PAZL 21-02-14
Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΣ όρισε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 2ης φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣ Σερρών.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές:
 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 5/9/2015 - ΩΡΑ 5:00 μμ 
 
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:  
Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Τσούλκας, Τρανούδης
ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σκουλάς, Καμπούρης, Παπαδόπουλος Δ.
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χάψας, Καπρινιώτης, Μπομπόγιας
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Καβακλιώτης, Μενέξης,
ΠΡΩΤΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Σώμης, Κιοσσές
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Στεργάκης, Βασάκης
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΚΑΡΠΕΡΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγώνας, Αρχοντογιάννης Γ.,  Παυλίδου
ΚΕΣΣΑΝΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Χουρίδης, Βουρλιάκης
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ    ΩΡΑ 5:30 μμ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Πασχαλίδης, Παπαδόπουλος Ι.
 
 
 ΚΥΡΙΑΚΗ  6/9/2015 ΩΡΑ 5:00 μμ 
 
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-FC SERRES
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σάββας, Αχτσής
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΓΟΝΙΜΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Κουρτίδης, Οικονόμου
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Βότσης, Γκιόκας
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τσαπάρας, Τούτκας, Δουλακάκης Σ.
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πενίρης, Βαρώσης, Κεραμάρης
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Σάκκος, Μαλλίδης
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Τσαουσίδης, Δουλγέρης
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
DA COSTA 040915
Με μήνυμα του στην προσωπική του σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, θέλει να εκφράσει ένα μεγάλο ευχαριστώ στο ιατρικό τιμ, στη Διοίκηση, στους συμπαίκτες του και δηλώνει ότι θα επιστρέψει νωρίτερα από το αναμενόμενο. Δεν ξεχνάει και αυτούς που χάρηκαν με τον τραυματισμό και το προκαλεί να μην το κάνουν από πίσω αλλά να το πουν μπροστά του.
 
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:
Το χειρουργείο πήγε πολύ καλά. Σύμφωνα με τα λόγια του γιατρού η εγχείρηση ήταν απόλυτα επιτυχημένη. Τώρα αρχίζει μια μακράς διάρκειας θεραπευτική διαδικασία που θέλει υπομονή και θα διαρκέσει πολλούς μήνες.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους γιατρούς(Dr Μιλτιάδης Θεοδώρου) το ιατρικό τιμ του Πανσερραϊκού(Dr Μηλούσης, Τζιτζής) και το ΔΣ του Πανσεραϊκού(Χαλκίδης, Κουρτίδης, Καμήλαλης, Ανδρέου κλπ. Και φυσικά την οικογένειά μου που είναι η δύναμη και η περηφάνια μου ακόμα κι αν είναι μακριά, νιώθω την αγάπη και την υποστήριξή τους.
Δεν θέλω κανείς να νιώθει οίκτο για μένα! Αυτός ο τραυματισμός συνέβη σε πολλούς παίκτες πριν από εμένα και θα συνεχίσει να συμβαίνει. Είναι ένα μέρος της ζωής και της δουλειάς μας.
Ναι πολλοί άνθρωποι μου λένε: Filipe ποτέ δεν ήσουν τυχερός στην καριέρα σου, ο θεός δεν σε βοήθησε, πάντα κάτι συνέβαινε στις κρίσιμες στιγμές της καριέρας σου, όπως τραυματισμοί και άλλα πράγματα που σου επέτρεψαν να έχεις την καριέρα που θα έπρεπε πρέπει και να παίξεις σε μεγαλύτερα club.
Η απάντησή μου σ’ αυτούς είναι: Φίλοι μου, ναι, ίσως να υπήρξα λίγο άτυχος στο ποδόσφαιρο, ωστόσο είμαι πάρα πολύ ευγνώμων στο θεό! - ίσως δεν με βοήθησε στο ποδόσφαιρο, αλλά με βοήθησε στο πιο σημαντικό «πράγμα» στη ζωή μου: Ο γιος μου. Ο γιος μου είναι υγιής, μεγαλώνει και τον βλέπω κάθε μέρα με ένα χαμόγελο, και αυτό είναι το μόνο πράγμα που έχει σημασία για μένα.
Στις άσχημες στιγμές σου, βλέπεις ποιος νοιάζεται πραγματικά για σένα, ποιοι είναι αληθινοί και ποιοι ψεύτικοι φίλοι και αυτές οι στιγμές είναι οι καλύτερες για να το  συνειδητοποιήσεις! 
Ευτυχώς εγώ έχω μια πολύ καλή παρέα φίλων και επίσης είδα ποιοι με θέλουν μόνο όταν με χρειάζονται και ποιοι ακόμη χάρηκαν όταν τραυματίστηκα!
Τελευταία θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου στον Πανσερραϊκό, για την έκπληξη που μου έκαναν 2 μέρες πριν. Ήταν πραγματικά μια πολύ καλή χειρονομία εκ μέρους τους η τούρτα γενεθλίων.
Θέλω να ευχαριστήσω ειδικά τον Σιάκκα και τον Παπαστεργίου (αυτοί ξέρουν γιατί) και ποτέ δεν θα το ξεχάσω.
Θα γυρίσω πιο δυνατός και έτοιμος να βοηθήσω τον Πανσερραϊκό νωρίτερα από το αναμενόμενο.
Για αυτούς που με προσβάλλουν από μακριά ή πίσω από την πλάτη μου, απλά τους εύχομαι να έχουν τα κότσια να το κάνουν μπροστά μου μια μέρα. Μέχρι τότε θα περιμένω.
 
Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
Επιτέλους πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι η κλήρωση της Football League και η οποία φέρνει τον Πανσερραϊκό να ξεκινάει από το Δημοτικό Γήπεδο Σερρών, όπου υποδέχεται μια παραδοσιακή ομάδα της κατηγορίας τον Ολυμπιακό Βόλου, ενώ στη 2η αγωνιστική τον περιμένει μακρινό ταξίδι, στην Κρήτη, όπου θα αντιμετωπίσει το νεοφώτιστο στην Κατηγορία Κισσαμικό, για να επιστρέψει στις Σέρρες υποδεχόμενος το γνωστό και γείτονα μας Αγροτικό Αστέρα.
Αναλυτικά το συνολικό πρόγραμμα με τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων είναι το εξής:
 
1η Αγωνιστική (27/09)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΕΛ - ΛΑΜΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
 
2η Αγωνιστική (04/10)
ΑΕΛ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
 
3η Αγωνιστική (11/10)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΕΛ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
 
4η Αγωνιστική (18/10)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕΛ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
 
5η Αγωνιστική (25/10)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕΛ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΛΑΜΙΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
6η Αγωνιστική (01/11)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΛ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
 
7η Αγωνιστική (08/11)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΕΛ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
 
8η Αγωνιστική (15/11)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΕΛ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
 
9η Αγωνιστική (22/11)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΕΛ
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
 
10η Αγωνιστική (29/11)
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΕΛ
 
11η Αγωνιστική (06/12)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΑΜΙΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΕΛ - ΚΕΡΚΥΡΑ
 
12η Αγωνιστική (13/12)
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΛΑΜΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕΛ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 
13η Αγωνιστική (20/12)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕΛ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
14η  Αγωνιστική (03/01)
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΕΛ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
 
15η Αγωνιστική (10/01)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΑΜΙΑ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΕΛ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
 
16η Αγωνιστική (17/01)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΕΛ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 
17η Αγωνιστική (24/01)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΕΛ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
 
18η Αγωνιστική (31/01)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΑΕΛ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
 
19η Αγωνιστική (07/02)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 
20η Αγωνιστική (14/02)
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΑΜΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 
21η Αγωνιστική (21/02)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΕΛ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
 
22η Αγωνιστική (28/02)
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΧΑΝΙΑ
 
23η Αγωνιστική (06/03)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
 
24η Αγωνιστική (13/03)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΕΛ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΜΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
 
25η Αγωνιστική (20/03)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΛ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΜΙΑ
 
26η Αγωνιστική (27/03)
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΕΛ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΛΑΜΙΑ
 
27η Αγωνιστική (03/04)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΕΛ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
 
28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/04)
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΕΛ
 
29η Αγωνιστική (17/04)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΑΜΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΛ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
 
30η Αγωνιστική (24/04)
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΕΛ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
 
31η Αγωνιστική (08/05)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΛΑΜΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΛ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
 
32η Αγωνιστική (15/05)
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΛΑΜΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΕΛ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
 
33η Αγωνιστική (22/05)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΑΜΙΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕΛ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ -  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
 
34η Αγωνιστική (29/05)
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΛ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
 
 
 
 
Κατηγορία B' ΕΘΝΙΚΗ
KYPELLO ELLADAS 2015-16
Στους τυχερούς της σημερινής κλήρωσης για το Κύπελλο Ελλάδας συγκαταλέγεται και ο Πανσερραϊκός, αφού περνάει χωρίς αγώνα στη φάση των 32 του Θεσμού, μαζί με άλλες 13 ομάδες από την Football League.
Αντίθετα οι 4 άτυχες είναι όπως κληρώθηκαν οι εξής:
Αγροτικός Αστέρας-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Τρίκαλα
Οι πρώτοι αγώνες διεξάγονται στις 8, 9 ή 10 Σεπτεμβρίου και οι επαναληπτικοί στις 15,16 ή 17 Σεπτεμβρίου.
Από κει και πέρα οι 16 ομάδες της Football League, 14 περνούν χωρίς αγώνα και οι δυο περνούν με αγώνα, μαζί με τις 16 ομάδες της Super League, θα συμμετάσχουν στη φάση των 32 του Κυπέλλου Ελλάδας 2015-16.
 
Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
LITHARHS-ARGYRIOY 040915
09-12-2007, Δ΄ΕΘΝΙΚΗ: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1-1, Λιθαρής - Αργυρίου αντίπαλοι τότε, συμπαίκτες τώρα στον Πανσουλιακό.
 
Τριπλό μεταγραφικό χτύπημα για τον Πανσουλιακό με την απόκτηση του Βασίλη Λιθαρή, του Πασχάλη Αργυρίου και του Στέλιου Βέρρου. 
Πρόκειται για μια τριάδα παικτών πολύ χρήσιμη που δυναμώνει όλες τις γραμμές των πορτοκαλί του Νέου Σουλίου. 
Ο 30χρονος επιθετικός, Βασίλης Λιθαρής που είναι μια από τις καλύτερες επιθετικές μονάδες του Σερραϊκού τοπικού ποδοσφαίρου με ένα πολύ πλούσιο και παραγωγικό βιογραφικό, καθώς έχει αναδειχθεί πολλές φορές πρώτος σκόρερ στην καριέρα του, ενώ έχει αναδειχθεί πρωταθλητής Σερρών με την ομάδα του Χρυσού το 2013, επιστρέφει μετά από 11 χρόνια στον Πανσουλιακό, καθώς αγωνίσθηκε το 2003/04 - Δ΄ Εθνική, χρονιά κατά την οποία αναδείχθηκε Κυπελλούχος Σερρών. Τα 4 τελευταία χρόνια αγωνιζόμενος με την φανέλα της ΑΕ Χρυσού έχει πετύχει: 2014/15 - 8 γκολ, 2013/14 - 21 γκολ, 2012/13 - 13 γκολ, 2011-1/12 – 21 γκολ, ενώ το 2010/11 – 16 γκολ με τη φανέλα του Θρακικού Άνω Μητρουσίου, με την οποία αγωνίσθηκε και το 2009/10. Έχει αγωνισθεί ακόμη στο Σιδηρόκαστρο(Δ΄Εθνική-2005/06), στην Ηράκλεια(Δ΄Εθνική – 2006/07 και 2007/08)
Ο Πασχάλης Αργυρίου, ο μεσοαμυντικός, που αγωνίσθηκε με Ηράκλεια(Δ΄Εθν) και Αναγέννηση με την οποία αναδείχθηκε πρωταθλητής στη Δ΄Εθνική το 2007, ενώ έχει αγωνισθεί ακόμη στον Εθνικό Γαζώρου και την ΑΕ Νιγρίτας.
Ο Στέλιος Βέρρος, ο 16χρονος αμυντικός, που αποτελεί επένδυση για το παρόν και το μέλλον, προέρχεται απα τμ'ηματα υποδομής τπυ Πανσερραϊκού και πέρσι αγωνίζονταν στην Serres 1800.
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Prev Next
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
STUDIO FOTO KLIK
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ

Error: No articles to display

Prev Next
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Νοέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...