Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017
Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017 01:16

ΕΠΣΣ... ΣΑΒ 18/11... ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

Φωτο αρχείου...

Το Serresgoal.gr θα σας παρουσιάσει και σήμερα, με τον δικό του μοναδικό τρόπο, το αγαπημένο σας Λεπτό Προς Λεπτό, με πλήρη, έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση όλων των αγώνων, που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017, με ώρα έναρξης τις 15:00, για την Επίλεκτη(12η αγων.)την Ανώτερη(11η αγων) και την Β' κατηγορία(9η αγων.)
 

Η ανανέωση της ιστοσελίδας μας γίνεται με το κουμπί F5 ή με τον κλασσικό τρόπο(επιλογή διεύθυνσης και enter)...

 * Μαύρο χρώμα... σε εξέλιξη…
** Κόκκινο χρώμα... σε εξέλιξη με γκολ… σε παρένθεση το ημίχρονο...
*** Γαλάζιο χρώμα... τελικά αποτελέσματα…
 
TSIRONAS ESOTERIKO
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 - 03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ.....................................0-2 (0-2)
Σκόρερ: 05' Διαμαντής, 43' Καμηλάρης
Διαιτητές: Παπουτσής, Αναγνωστίδης, Παπαποστόλου
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΧΡΥΣΟ..............................................2-1 (0-0)
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αρχοντογιάννης Γ., Βογιατζή
Σκόρερ: 78' Πρασιάδης, 81' Κυρ. Βασιλειάδης - 90' Μπογιατζής
(Ηράκλεια)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ....................1-1 (0-0)
Σκόρερ: 48' Γιάν. Καρυοφύλλης - 47' Ν. Ζαχαριάς
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Δουλγέρης 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΧΑΡΟΠΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ....................................4-0 (4-0)
Σκόρερ: 03', 32', 44' Ασλανίδης, 07' Γέρμανλης
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Παπαδόπουλος Ε.,
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ.................................7-2 (3-0)
Σκόρερ: 40', 45', 56' Καφαλίδης, 43', 85', 90' Τσούκας, 62' Καΐσης - 74' Αλεξανδρίδης, 78' Κούκος
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αλεξιάδης, Τούτκας 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΠΡΩΤΗ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ............................................3-1 (0-0)
Σκόρερ: 65' Γκρέτσα, 68' Ζαγκλιβέρης, 82'(π) Κονδυλίδης - 75'(π)
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Αχιλλεύς
(Μονοβρ)ΠΟΣ 2000-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ....................0-2 (0-2)
Σκόρερ: 13' Κουρμπανίδης, 31' Τσαμπάζης
Διαιτητές: Απιδόπουλος,  Βασάκης, Γεωργίου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ.................................1-3 (1-0)
Σκόρερ: 45' Καπετάνος Χρ. - 72', 84', 88' Δρόσος
Διαιτητές: Σαφούρης, Παπαδόπουλος Χ.(Ν), Ντεμάι 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ..................................0-0 (0-0)
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παυλίδου, Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ...........................2-0 (1-0)
Σκόρερ: 40'(π),64' Σάβ. Ζιάγκας
Διαιτητές: Χαψάς, Χολάνης, Τζαχείλης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ....................................4-2 (2-1)
Σκόρερ: 10' Καραγιαννίδης, 33' Αγαπίδης, 68' Τσομίδης, 69' Ι. Ηλιάδης - 16' Ιορδανίδης, 79' Διαμαντής
Διαιτητές: Μπαντή, Γαβριήλ, Μαυρίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ.........................2-1 (1-1)
Σκόρερ: 43' Τσολακούδης, 82' Ντίνας - 45' Χατζηγιάννης
Διαιτητές: Κρομμύδας, Τσίκου, Βαρώσης 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ.....................................4-1 (0-0)
Σκόρερ: 57' Καρύπογλου, 78', 92'(π) Μελίτος, 82' Κεραμυδάς Παν. - 86' Ποργιάζης
Διαιτητές: Μαγής, Ασλανίδης, Σαββάτης
ΨΥΧΙΚΟ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ.........................................2-1 (2-1)
Σκόρερ: 15', 41' Γιάν. Βουδουρίδης - 03' Ακριτίδης
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Βουρλιάκης, Τάλλιου
(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ................2-1 (0-1)
Σκόρερ: 68' Ανθουλάκης, 90' Πανταζής - 40' Σαγιάκου
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Πούλιος Αντ., Πασχαλίδης
 
AUTO CLUB MOYRAT
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 - 03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων. 
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σεβοζλίδης, Παυλίδου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Δουλγέρης, Κιοσσές Κ.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Καμπαρντίνας, Παπαδόπουλος Ε. 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τάλλιου, Καραμανίδης Ι., Ντεμάι
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αχιλλεύς, Αρχοντογιάννης Χ.
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Παπαδόπουλος Χ.(Π), Κουρουζίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκαλάς Δ., Μαυρίδης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Πούλιος Ι. 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΟΡΕΙΝΗ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Αρχοντογιάννης Γ., Φραγκάκης
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Αναγνωστίδης, Βογιατζή
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ :
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Σαπαρδάνης, Μαργαριτόπουλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Καπρινιώτης, Μενέξης 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βασάκης, Βασιλόγλου, Τσαουσίδης 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Τρανούδης, Λεοντής
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπάρμπας, Βακουφτσής
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μπαμπάσικας, Καραμανίδης Σ.
 
O2 arena sports cafe LAPPAS
 
 
 
 
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Πάρε τους φίλους σου… κάνε την ομαδάρα σου… μέχρι τις 20 Νοεμβρίου… και κέρδισε πλούσια δώρα στο Τουρνουά 6Χ6 που διοργανώνει το  ΝRG Sports Center!
 
Τηλ. Επικοινωνίας:23210 47280
 
 nrg GRande 18 11 17
Το κοινωνικό της πρόσωπο για μια ακόμη φορά δείχνει η οικογένεια του Πανσερραϊκού, καθώς ανακοίνωσε ότι για ένα μήνα, από 20 Νοεμβρίου έως 20 Δεκεμβρίου θα συγκεντρώνει είδη πρώτης ανάγκης για το «Χαμόγελο του Παιδιού».
Για να χαρίσει χαμόγελα εκεί που πραγματικά τα έχουν ανάγκη!
 
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Στην ΠΑΕ Πανσερραϊκός είμαστε υπερήφανοι και χαρούμενοι για την έναρξη της συνεργασίας μας με μια οργάνωση πρότυπο και υπόδειγμα... και θα είμαστε ακόμα πιο χαρούμενοι να δούμε όλους εσάς... Σερραίους και μη, να βοηθήσετε όσο μπορείτε Το Χαμόγελο του Παιδιού - The Smile of the Child σε αυτό το πραγματικά ανεξάντλητο έργο που προσφέρει! 
#το_χαμόγελο_του_παιδιού_κρύβει_τον_παράδεισο #be_a_lion
panser soriso mabmini grande
 
Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών οι Διαιτητικές τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του οικείου πρωταθλήματος για την Επίλεκτη(12η αγων.), την Ανώτερη(11η αγων) και την Β' κατηγορία(9η αγων.) που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο 18 & 19 Νοεμβρίου 2017, με ώρα έναρξης τις 15:00.
VOTSIS ESOTER

 
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 - 03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων.
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Παπουτσής, Αναγνωστίδης, Παπαποστόλου
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΧΡΥΣΟ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αρχοντογιάννης Γ., Βογιατζή
Σκόρερ:
(Ηράκλεια)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Δουλγέρης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΧΑΡΟΠΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Παπαδόπουλος Ε.,
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αλεξιάδης, Τούτκας
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΠΡΩΤΗ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Αχιλλεύς
(Μονοβρυσ)ΠΟΣ 2000-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος,  Βασάκης, Γεωργίου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Παπαδόπουλος Χ.(Ν), Ντεμάι
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παυλίδου, Παπαδόπουλος Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Χολάνης, Τζαχείλης
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Γαβριήλ, Μαυρίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Τσίκου, Βαρώσης
 
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Ασλανίδης, Σαββάτης
ΨΥΧΙΚΟ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Βουρλιάκης, Τάλλιου
(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Πούλιος Αντ., Πασχαλίδης
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 - 03:00 μμ
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγων. 
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σεβοζλίδης, Παυλίδου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Δουλγέρης, Κιοσσές Κ.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Καμπαρντίνας, Παπαδόπουλος Ε.
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τάλλιου, Καραμανίδης Ι., Ντεμάι
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αχιλλεύς, Αρχοντογιάννης Χ.
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Παπαδόπουλος Χ.(Π), Κουρουζίδης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκαλάς Δ., Μαυρίδης
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Πούλιος Ι.
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 11η αγων.
ΟΡΕΙΝΗ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Αρχοντογιάννης Γ., Φραγκάκης
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Αναγνωστίδης, Βογιατζή
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ :
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Σαπαρδάνης, Μαργαριτόπουλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Καπρινιώτης, Μενέξης
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βασάκης, Βασιλόγλου, Τσαουσίδης
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η αγων.
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Τρανούδης, Λεοντής
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπάρμπας, Βακουφτσής
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μπαμπάσικας, Καραμανίδης Σ.
 
O2 arena sports cafe LAPPAS
 
 
 
 
 
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Απρίλιος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Μαρ 07, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 07 & 08/3 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...