Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 08 Νοεμβρίου 2018

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών, οι διαιτητικές τριπλέτες, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της Επίλεκτης(9η αγωνιστική) και της Ανώτερης κατηγορίας(10η αγωνιστική), αλλά και της Β' κατηγορίας(6η αγωνιστική), που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου 2018, με ώρα έναρξης τις 15:00

PAPOYTSIS PJ ESO

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/18  03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ( 9η αγων.)
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ -ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Παγωνάς, Βακουφτσής
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ( 10η αγων.)
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Μαυρίδης, Καρασάββας
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΠΡΩΤΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Μπάρκας Σ., Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
(ΕΠΣΣ)ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Φραγκάκης, Βασιλόγλου
Ιατρικό προσωπικό: Παπαδόπουλος Νάσος
 
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ( 6η αγων.)
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Καραμανίδης Ι., Ζαχαρία
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
 
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ( 6η αγων.)
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Παπαποστόλου, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
(Τερπνή)ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ–ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μπομπόγιας, Μάρλα
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΨΥΧΙΚΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Κούκος, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Χρήστος
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/18  03:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ( 9η αγων.)
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Αναστασιάδης
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΧΡΥΣΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Δημητριάδης, Σάκκος
Ιατρικό προσωπικό: Νισούδη Φωτεινή
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Καμπαρντίνας, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ( 10η αγων.)
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Αναστασίου, Μπακιρτζής
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Χολάνης, Παπαποστόλου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Παπαδόπουλος Χ., Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Αχιλλεύς, Βακουφτσής
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Παυλίδου, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ( 10η αγων.)
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Τούτκας, Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Καπρινιώτης, Κιοσσές Κ.
Ιατρικό προσωπικό: Μαδένης Νικόλαος
 
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ( 6η αγων.)
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Τσίκου, Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Τατούδης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΡΟΠΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Βασάκης, Αλεξίου
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
 
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β’ ΟΜΙΛΟΣ( 6η αγων.)
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Χατζηαθανασίου, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Κατσιαμπάκης Νικόλαος
 
Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ, ΠΗΓΑΣΟΣ, ΠΟΣ 2000, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
 
 
 
 
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Παρασκευή, 09 Νοεμβρίου 2018 00:54

ΕΠΣΣ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ... Σ/Κ 10 &11/11

Ανακοινώθηκαν πριν λίγο από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΣ, οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια για τα παιδικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΣ(Κ10, Κ12, Κ14, Κ16), που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου 2018.
 
Αναλυτικά: 
diaitites paidiko 09 11 18
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Το ματς με το Σ.Α.Α.Κ. Ανατόλια πλησιάζει και ο Πασχάλης Κουτσοκώστας, που έκανε ντεμπούτο με 5 πόντους στο ματς το Βόλου, προσκαλεί το Σερραϊκό κοινό, στο ντέρμπι της αγωνιστικής, στο ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ την ερχόμενη Κυριακή 12/11, στις 17:00.
 
Ακολουθεί το video.
 
Κατηγορία ΜΠΑΣΚΕΤ
Ένας νεαρός ταλαντούχος ποδοσφαιριστής της ακαδημίας του Πανσερραϊκού ετοιμάζεται να… ανοίξει τα φτερά του για να ενταχθεί σε έναν από τους κορυφαίους και πιο ιστορικούς συλλόγους της Ευρώπης, αυτόν της Μπενφίκα.
Πρόκειται για τον 15χρονο μεσοεπιθετικό, Αντώνη Ζιάκα, που συμμετείχε με την Sports Exelixis, σε κάμπ της Μπενφίκα που πραγματοποιήθηκε στη Λισαβόνα και επιλέχθηκε, μαζί με άλλα τέσσερα παιδιά(, σε σύνολο 34 που ταξίδεψαν στην Πορτογαλία.  Οι Πορτογάλοι προπονητές διαμήνυσαν στους υπεύθυνους της Sports Exelixis ότι το επίπεδο των νεαρών ποδοσφαιριστών που αξιολογήθηκαν ήταν πολύ υψηλό γι αυτό και θα επαναξιολογηθούν για ένα δεκαήμερο το επόμενο καλοκαίρι, από το τεχνικό επιτελείο της Ακαδημίας της Μπενφίκα, σε διάστημα που θα καθοριστεί πολύ σύντομα.
 
Για τηνιστορία οι 5 ποδοσφαιριστές που επιλέχθηκαν είναι οι εξής:
 
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Μεσοεπιθετικός (γενν. 2003) – Πανσερραϊκός
ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Επιθετικός (γενν. 2004) – Ακ. Coerver
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Τερματοφύλακας (γενν. 2003) – Ακ. ΠΑΣ Γιάννινα Αθηνών
ΑΝΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ Τερματοφύλακας (γενν. 2002) – Οδυσσέας Αυλιωτών Κέρκυρας
ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Τερματοφύλακας (γενν. 2002) – Έσπερος Ζακύνθου
45417461 563528140765686 3996521675142201344 n
.
45410445 1957957174509585 312492148190609408 n
 
Ανακοινώθηκαν από τη ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής. Το Σερραϊκό ντέρμπι που θα διεξαχθεί στο Παραλίμνιο, ανάμεσα στον γηπεδούχο Απόλλωνα και τον Πανσερραϊκό θα σφυρίξει ο Θεσσαλονικιός, Ματθαίος Βουρνέλης. 
Από την άλλη Σερραίος, Απόστολος Τζουμαλάκης θα σφυρίξει στο εντός έδρας παιχνίδι του πρωτοπόρου Ορφέα Ξάνθης με τον Κεραυνό Πέρνης.
 
Αναλυτικά οι ορισμοί της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας:
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Σιανίδης (Μακεδονίας)
 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)
 
ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ-Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ
Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)
Βοηθοί: Εμπλιούκ (Ξάνθης), Οικονομίδης (Δράμας)
 
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
 
 
ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Βοηθοί: Παστιάδης, Ραβίκαλης (Δράμας)
 
 
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Διαιτητής: Μαρόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ανδρέου, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)
 
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτητής: Κεφίλης (Έβρου)
Βοηθοί: Κυριαζής (Θεσσαλίας), Ναζιρόπουλος (Έβρου)
 
Κατηγορία ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Ανακοινώθηκε σήμερα η ολοκληρωμένη προκήρυξη της Γ’ Εθνικής από την ΕΠΟ στην οποία υπάρχουν αλλαγές καθώς στον Α’ όμιλο και σε όσους ομίλους υπάρχουν 14 ομάδες υποβιβάζονται οι 5 τελευταίες(από την 10η και κάτω).
Όσον αφορά την άνοδο, οι Πρωταθλητές προβιβάζονται όλοι στην Football League, ενώ οι δευτεραθλητές δεν θα δώσουν αγώνες μπαράζ με γεωγραφικά κριτήρια όπως πέρυσι, αλλά θα πραγματοποιηθεί κλήρωση από την οποία θα προκύψουν τέσσερα ζευγάρια ανάμεσα στους οκτώ δευτεραθλητές των ομίλων και όλα θα κριθούν σε διπλά παιχνίδια.
Από την άλλη όλοι οι πρωταθλητές και οι 3 δευτεραθλητές των ιδρυτριών Ενώσεων προβιβάζονται στην Γ’ Εθνική.
 
Aναλυτικά τα 2 εδάφια που ναφέρονται στα παραπάνω:
 
Παραμονή στη Γ΄ Εθνική Κατηγορία/Υποβιβασμός στις Ε.Π.Σ.
Μετά την οριστική βαθμολογική κατάταξη των Ομάδων, θα υποβιβαστούν σε κάθε Όμιλο οι Ομάδες που θα καταλάβουν από την 9η θέση και κάτω, εκτός των Ομίλων που έχουν δεκατέσσερις (14) Ομάδες στους οποίους θα υποβιβαστούν από την 10η θέση και κάτω.
Για τους 3ο, 5ο, 6οκαι 7ο Ομίλους από την 2η θέση έως και την 8η θέση, οι Ομάδες θα
παραμείνουν στην Γ΄ Εθνική για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020 με εξαίρεση τις τέσσερις(4) δευτεραθλήτριες που τυχόν προβιβαστούν στην Football League με την διαδικασία των αγώνων προβιβασμού, ενώ από την 9η θέση και κάτω θα υποβιβαστούν στην Α΄ Κατηγορία του Τοπικού Πρωταθλήματος της οικείας Ε.Π.Σ.
Για τους 1ο, 2ο, 4ο και 8ο Ομίλους από την 2η θέση έως και την 9η θέση οι Ομάδες θα παραμείνουν στην Γ΄ Εθνική για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020 με εξαίρεση τις τέσσερις (4) δευτεραθλήτριες που τυχόν προβιβαστούν στην Football League με την διαδικασία των αγώνων προβιβασμού, ενώ από την 10η θέση και κάτω θα υποβιβαστούν στην Α΄ Κατηγορία του Τοπικού Πρωταθλήματος της οικείας Ε.Π.Σ.
 
Προβιβασμός από Ε.Π.Σ.
Οι πενήντα τρεις (53) πρωταθλήτριες ομάδες των Ε.Π.Σ. και οι τρεις (3) δευτεραθλήτριες ομάδες των ιδρυτριών Ενώσεων, δηλαδή συνολικά πενήντα έξι (56) ομάδες, προβιβάζονται στη Γ΄ Εθνική κατηγορία για την περίοδο 2019 – 2020.
Σε περίπτωση που μία πρωταθλήτρια Α΄ κατηγορίας τοπικού πρωταθλήματος Ε.Π.Σ. (ή δευτεραθλήτρια προκειμένου περί των τριών ιδρυτριών Ενώσεων) δικαιούμενη να προβιβαστεί δεν δηλώσει συμμετοχή για οποιοδήποτε λόγο στο ως άνω πρωτάθλημα, τότε αντικαθίσταται από την δευτεραθλήτρια και αν αυτή επίσης δεν μπορεί ή δεν δηλώσει συμμετοχή, από την τριταθλήτρια. Αν υπάρξουν δικαιούχες ομάδες που δεν δηλώσουν συμμετοχή και δεν υπάρξει η δυνατότητα να αντικατασταθούν με τον εδώ προβλεπόμενο τρόπο, τότε δεν συμπληρώνονται
με άλλο τρόπο και το πρωτάθλημα διεξάγεται με λιγότερες ομάδες.
 
 
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Φεβρουάριος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22 & 23/2 -15:30

Φεβ 22, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22 & 23/2 -15:30

Οι ορισμοί των διαιτητών των πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών για το Σαββατοκύριακο...