Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
Κυρίαρχος ο Εθνικός Σιδηροκάστρου στο πρώτο μισό της φετινής σεζόν στην Επίλεκτη κατηγορία έχει ξεφύγει 9 ολόκληρους πόντους μετά την επιβλητική νίκη με 5-1 στο ντέρμπι κορυφής με τον Αστέρα Νεοχωρίου, έχοντας μάλιστα την καλύτερη άμυνα και επίθεση. 
Σε ανοδική πορεία η Serres 1800(1-0 στο Ροδολίβος τον Εθνικό) και η ΑΕ Χρυσού(2-1 στην Αμμουδιά τον Ηρακλή) με 4 νίκες στα 5 τελευταία παιχνίδια, καθώς επιβλήθηκαν, έχουν εδραιωθεί πλέον στην εξάδα, κατέχοντας την τρίτη και την πέμπτη θέση αντίστοιχα. 
Στην τέταρτη θέση η Δόξα Λιθοτόπου σε καθοδική πορεία όμως, αφού αγνοεί τη νίκη στα 6 τελευταία παιχνίδια, καθώς έμεινε στην ισοπαλία(2-2) εντός έδρας, κόντρα στον Άρη Σκοτούσας, που βαίνει βελτιούμενος.
Την εξάδα κλείνει ο Ηρακλής Χειμάρρου που αναδείχθηκε ισόπαλος(2-2) στα Άνω Πορόια με τον τοπικό Διγενή, παρότι προηγήθηκε 2 φορές στο σκορ, αγνοώντας όμως τη νίκη στα 3 τελευταία παιχνίδια.
Επιστροφή στις νίκες για τον Θρακικό μετά το εντυπωσιακό 6-2 που πέτυχε στο Άνω Μητρούσι, κόντρα στον ουραγό Άρη Πρώτης, μετά από 5 συνεχή άτυχα αποτελέσματα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 7 και 8 Δεκεμβρίου 2019.
 
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 7&8/12/2019
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ(13η αγων.)
 
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ–ΝΕΟΧΩΡΙ......5-1
Σκόρερ: 10΄ Τσεμπερίδης, 38΄,76΄ Τσιντσάρης, 43΄ Παρούκας, 45΄ Αβράμης - 60΄ Σένια
Διαιτητές: Χαψάς, Πούλιος Ι., Παπαδόπουλος Χ.
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ......2-2
Σκόρερ: 26΄ Ζώβληκας , 75΄ Ζυγκερίδης - 45΄ Κουκούτσης, 63΄ Μάγκος
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναγνωστίδης, Παυλίδου
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΡΥΣΟ......1-2
Σκόρερ: 90΄ Μαλαδάκης - 35΄ Πεχλιβανίδης, 95΄ Μπρινιάς
Διαιτητές: Μαγής, Δουλγέρης, Γεωργίου
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800......0-1
Σκόρερ: 27΄ Ρούτσης
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Αχιλλεύς
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΗ......6-2
Σκόρερ: 8΄ Μπελίτος, 12΄ Χριστοφορίδης, 61΄ Γκαϊτατζής , 80΄, 85΄ Δίγκας, 90΄ Ασλανίδης - 17΄ Αγγελακάς, 78΄ Τσιάτρης
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μαυρίδης, Φραγκάκης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ......2-2
Σκόρερ: 30΄, 89΄(πεν)  Νικόλοφ Στ. -  22΄ Λεκάκης, 83΄ Πρασιάδης
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Βογιατζής
08 12 a epilekti
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(13η αγων.)
 
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ......4-0
Σκόρερ: 27΄ Καρυοφύλλης, 55΄ Μεσιούρης Αθ., 83΄, 89΄ Παπαδόπουλος Τ.
Διαιτητές: Πούλιος Α., Παπαποστόλου, Μαρλά
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ.....2-0
Σκόρερ: 15΄ Σιώης , 42΄ Αμπαδίνης
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Αναγνωστίδης, Βασίλογλου
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ......1-0
Σκόρερ: 45΄ Ηλιάδης
Διαιτητές: Γαβριήλ, Ντεμάι, Σαββάτης
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ......9-0
Σκόρερ: 35΄,46΄,48΄,62΄,67΄,84΄,88΄ Τορακίδης, 78΄ Τσαλής, 89΄ Σαμουηλίδης Γ.
Διαιτητές: Μαγής, Κιοσσές, Καραμανίδης Ι.
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ.....4-4
Σκόρερ: 15΄ Βασιλειάδης Θ. , 47΄, 78′ (πεν) Τάτσιος, 51΄ Βασιλειάδης Κ. - 40΄ Μπακάλοφ, 45΄, 64΄, 85΄  Καζάκης,
Διαιτητές: Κρυωνάς, Παπαδόπουλος Ι., Βογιατζή
ΡΕΠΟ: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 
08 12 anoteri a
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ(13η αγων.)
 
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ......0-6
Σκόρερ: 13΄, 60΄ Ζαχαριάδης, 28΄, 51΄ Σελαλματζίδης, 45΄ Πάπαλας, 63΄ Κυριαζίδης
Διαιτητές: Παγωνάς, Μαρλά, Ντεμάι
NΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΛΕΥΚΩΝΑΣ......2-3
Σκόρερ: 50΄ Τσίκαλας, 76΄ Κίντι - 5΄ Γιαννακόπουλος, 22΄, 25΄ Θεοδωρίδης
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μαυρίδης, Zαχαριά
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ......3-1
Σκόρερ: 18΄, 28΄ Ταρπινίδης, 86΄ Τενεκετζής - 90΄ Σπυρόπουλος
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καμπαρντίνας, Καπρινιώτης
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ......0-1
Σκόρερ: 49΄ Δράκογλου
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Μπάρκας Θ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ.....0-0
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αχιλλεύς, Μπομπόγιας 
ΡΕΠΟ: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 
08 12 anoteri Β
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
 
ΠΟΣ 2000 – ΘΥΕΛΛΑ......2-0
Σκόρερ: 3΄ Ρήγας, 30΄ Ηλιόπουλος
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αρχοντογιάννης, Μπάρμπας
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ......2-4
Σκόρερ: 72΄ Μητριτζάκης, 78΄ Ρώμας - 13΄, 83΄ Ντίνας, 34΄ Τζιούφας, 59΄ Τοπούζης
Διαιτητές: Μαδένης, Πούλιος Α., Μπεριντζής Στυλ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ......2-2
Σκόρερ: 20΄ Τουρατζίδης, 27΄ Χιντζίδης – 31΄ Παπαδόπουλος, 55΄ Μουσικάκης
Διαιτητές: Μπάτσιος, Δουλγέρης, Παυλίδου
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ.....2-1
Σκόρερ: 25΄, 40΄ Τσενάι - 68΄ Δελής
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αναστασίου, Τσίκου
ΡΕΠΟ: ΒΥΡΩΝΕΙΑ 
08 12 B EPSS a
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
 
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ.....1-0
Σκόρερ: 90΄ Στεφανίδης
Διαιτητές: Φραγκάλας, Λεοντής, Μαργαριτόπουλος
ΣΚΟΥΤΑΡΙ 2019 – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ......3-0
Σκόρερ: 15΄,50΄,60΄ Νησιούδης
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπομπόγιας, Παπαποστόλου
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ......2-0
Σκόρερ: 25΄ Πίττος, 90΄ Σάββας
Διαιτητές: Μπαντή, Σαπαρδάνης, Αρχοντογιάννης
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ.....0-5
Σκόρερ: 20΄, 65΄ Φρόκου, 25΄ Φουτσίτζης, 40΄ Σένια, 88΄ Βουδουρίδης
Διαιτητές: Καρασάββας, Ντούγιας
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΜΙΣΤΑ 
08 12 B EPSS b
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ

…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Μάιος 2014 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19 & 20/1 -15:00

Ιαν 18, 2020

ΕΠΣΣ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19 & 20/1 -15:00

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων ΕΠΣ Σερρών (18 & 19/1/2020) ...