Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 21 Αύγουστος 2019
ΦΩΤΟ: τιμώμενο πρόσωπο στην σημερινή Γενική Συνέλευση της ΕΠΣΣ, ο Δημήτρης Σιαπαρδάνης, για την προσφορά στην ανάδειξη του Σερραϊκού ποδοσφαίρου. Την απονομή έκανε το μέλος του ΔΣ της ΕΠΣΣ, Νίκος Αβραμίδης και ο Αντιπρόεδρος Κώστας Βότσης...

Ημέρα Γενικής Συνέλευσης η σημερινή Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019 για το Σερραϊκό τοπικό ποδόσφαιρο και όλοι οι δρόμοι οδηγούσαν στις Αθλητικές εγκαταστάσεις της ΕΠΣ Σερρών στην Ομόνοια. 
Η πλειοψηφία των εκπροσώπων των σωματείων ήταν εκεί οι οποίοι ενέκριναν στα τυπικά της βραδιάς τον Διοικητικό και Οικονομικό απολογισμό. Προηγήθηκαν οι εισηγήσεις του προέδρου Σάκη Χατζηπαντελή και του Αντιπροέδρου, Κώστα Βότση.
Ακολούθησαν ερωτήσεις, δόθηκαν οι απαντήσεις και υπήρξε ένας γόνιμος διάλογος που έλυσε σε πολλά θέματα απορίες που είχαν οι παράγοντες.
Στη συνέχεια έγιναν οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων της Επίλεκτης και της Ανώτερης, αλλά και του Κυπέλλου.
Ακολούθησαν οι απονομές στις ομάδες που αναδείχθηκαν Πρωταθλητές ανά κατηγορία και όμιλο(Κάτω Kαμήλα, Άνω Πορόια, Ροδολίβος, ΠΟΣ 2000, Πεπονιά/Σκούταρι), ενώ τιμής ένεκεν έγινε απονομή πλακέτας στον γράφοντα, Δημήτρη Σιαπαρδάνη, για την προφορά του στην ανάδειξη του Σερραϊκού ποδοσφαίρου… 
 
 
 
Πέμπτη, 22 Αύγουστος 2019 02:46

ΣΤΡΥΜΩΝ ΠΕΘΕΛΙΝΟΥ… 7ΑΔΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ…

ΦΩΤΟ: Παναγιώτης Κολόκθας, Μιχάλης Καμπουρίδης, Βασίλης Τσαρούχας, Νίκος Μακρής, Βασίλης Βασιλικός, 

Μπορεί κάπως ανέλπιστα να κέρδισε την άνοδο στην Ανώτερη κατηγορία, ο Στρυμών Πεθελινού. Αυτό ουδόλως ενόχλησε τους Διοικούντες. Αντίθετα τους άνοιξε την όρεξη και γι αυτό ενισχύουν την ομάδα προκειμένου να καθιερωθεί η ιστορική ομάδα του Πεθελινού στην Ανώτερη κατηγορία. Έτσι μετά την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή, Άβαλη Δημήτρη και τον βασικό κορμό της περσινής ομάδας σειρά πήραν οι μεταγραφές. 
Μία επτάδα ποδοσφαιριστών που αποτελούν ένα κράμα έμπειρων αλλά και νέων ταλαντούχων.
Πιο συγκεκριμένα με τη φανέλα του Στρυμόνα Πεθελινού θα αγωνίζονται τη νέα αγωνιστική περίοδο στην Ανώτερη κατηγορία οι:
Κολόκθας Παναγιώτης ο έμπειρος πορτιερο από την Serres 1800 
Βασίλης Τσαρούχας ο πολύπειρος μέσος, από τη Δόξα Νέου Σκοπού, που θα αποτελέσει ένα πολυεργαλείο στα χέρια του  προπονητή 
Έντισον Τάφα, από τον Κεραυνό Ψυχικού 
Μακρής Νίκος, από τον Αστέρα Νεοχωρίου 
Βασιλικός Βασίλης, από την Ελπίδα Προβατά 
Καμπουρίδης Μιχάλης, από τον Ιωνικό 
Πασχαλίδης Δημήτρης, από τη Θύελλα Σερρών
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Ανανεώσεων συνέχεια για την ομάδα του Ηρακλή, καθώς ο Ραφαήλ Κίστα και ο Κώστας Πάγκαλης θα συνεχίσουν και τη νέα σεζόν στην Ανώτερη κατηγορία, να φορούν τα Γαλάζια. Δυο ποδοσφαιριστές που συνέβαλαν τα μέγιστα στην επίτευξη του στόχου της ανόδου στην Ανώτερη κατηγορία για πρώτη φορά για την ιστορική ομάδα της πόλης μας.
Η πρώτη μεταγραφή είναι κι η πιο ηχηρή καθώς ο Γιάννης Φάκης παίκτης με πλούσιες παραστάσεις από την Ελίτ του Σερραϊκού ποδοσφαίρου, που διακρίθηκε τόσο με τη φανέλα της ΑΕ Χρυσού όσο και με αυτή του Πανσουλιακού θα αποτελέσει μια αξιόπιστη λύση στον νευραλγικό χώρο του κέντρου στα χέρια του προπονητή Παναγιώτη Κασάπη.
Από την άλλη επιστρέφει ο Κώστας Γιαννίκης ο οποίος αφού εκπλήρωσε τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις είναι έτοιμος να βοηθήσει την ομάδα του Ηρακλή να επιτύχει τους στόχους της.
Τέλος στον κορμό και την οικογένειά του Ηρακλή έρχονται να προστεθούν και τρία μέλη από την ακαδημία της ομάδας, του κ. Κόκκινου Γιάννη ο οποίος έκανε εξαιρετική δουλειά και ενσωματώθηκαν ήδη στην προετοιμασία της ομάδας που ξεκίνησε από την 1η Αυγούστου. Πρόκειται για τους αθλητές Γαβρανίδη Δημήτρη, Φερτάκη Ευάγγελο και Μιχάλαινα Αθανάσιο.
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 21 Αυγούστου μετά την Γενική Συνέλευση της ΕΠΣΣ η Κλήρωση της Επίλεκτης, της Ανώτερης και του Κυπέλλου. Η σέντρα για τα Πρωταθλήματα στις δυο κατηγορίες θα δοθεί το Σαββατοκύριακο 14 & 15 Σεπτεμβρίου, ενώ η σέντρα για το Κύπελλο θα γίνει στις 31 Αυγούστου και 1 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά οι κληρώσεις:
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SPORTICA
 
1η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΠΡΩΤΗ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΧΡΥΣΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΑΝΑΤΟΛΗ
 
2η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΡΥΣΟ- ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
 
3η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΠΡΩΤΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΧΡΥΣΟ
 
4η Αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΠΡΩΤΗ - ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΧΡΥΣΟ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
 
5η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΠΡΩΤΗ
ΧΡΥΣΟ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
 
6η Αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΧΡΥΣΟ
ΠΡΩΤΗ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
 
7η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΧΡΥΣΟ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΠΡΩΤΗ
 
8η Αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΧΡΥΣΟ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΠΡΩΤΗ
 
9η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΧΡΥΣΟ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΠΡΩΤΗ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
 
10η Αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΧΡΥΣΟ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ - ΠΡΩΤΗ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
 
11η Αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΠΡΩΤΗ - ΧΡΥΣΟ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ - ΑΜΜΟΥΔΙΑ
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ- SPORTICA
 
1η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ - ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ - Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
 
2η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - ΧΡΙΣΤΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
 
3η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ - ΧΡΙΣΤΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Ρεπό: Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
 
4η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΚΕΡΚΙΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
 
5η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ - ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ - ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ρεπό - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
 
6η Αγωνιστική 
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ - ΚΕΡΚΙΝΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
 
7η Αγωνιστική 
ΚΕΡΚΙΝΗ - Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ρεπό: ΧΡΙΣΤΟΣ
 
8η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΚΕΡΚΙΝΗ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ρεπό: ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
 
9η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ρεπό: Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
 
10η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ - ΧΡΙΣΤΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ρεπό: ΡΟΔΟΠΟΛΗ
 
11η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Ρεπό: ΚΕΡΚΙΝΗ
 
ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ- SPORTICA
1η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ
 
2η Αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ- ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
 
3η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
Ρεπό - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
 
4η Αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Ρεπό - ΗΡΑΚΛΗΣ
 
5η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ - ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
Ρεπό: ΛΕΥΚΩΝΑΣ
 
6η Αγωνιστική 
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Ρεπό: ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
 
7η Αγωνιστική 
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
 
8η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
 
9η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό: ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
 
10η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ - Ν.ΖΙΧΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
 
11η Αγωνιστική
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
Ρεπό: Ν.ΖΙΧΝΗ
 
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ - BRISTOT
 
ΑΓΩΝΕΣ 1ης ΦΑΣΗΣ
1η Ζώνη
1) ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
2) ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
3) ΚΕΡΚΙΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
 
2η Ζώνη
1) Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
2) Κ.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
3) ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
 
3η Ζώνη
1) ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
2) ΠΟΣ 2000-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
3) ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΠΗΓΑΣΟΣ
 
 4η Ζώνη
1) ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
2) ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
3) ΕΜΜΑΝΠΟΥΛ ΠΑΠΑΣ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Φιλική μάχη των Μαυραετών καθώς η Δόξα Κάτω Καμήλας υποδέχεται στο Αθλητικό Πάρκο της Ομόνοιας, στις Σέρρες, φετινή της έδρα, μια μεγάλη αντίπαλο, την Δόξα Δράμας. Το παιχνίδι θα διεξαχθεί την ερχόμενη Τετάρτη 28 Αυγούστου στις 18:00 το απόγευμα, με γενική είσοδο 5 ευρώ.
 
Αναλυτικά:
Π.Σ. Δόξα Κάτω Καμήλας
Η ομάδα μας συνεχίζει το βασικό στάδιο προετοιμασίας της, και υποδέχεται την μεγάλη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ την Τετάρτη 28/8 και ώρα 6μμ. 
Να είσαστε και πάλι στο πλευρό μας.. #DoxaFC #ανοίγουμε_φτερά
 
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
BP ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - AUTO GAS
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
ΒΑΦΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΤΗΛ.: 23210 36238 - Κιν: 6978 330 547
Σουβλάκι ο Σώτος | Τηλέφωνο :23210 56211
ParisNiko - Τηλ. 23210 24515, 55177 - CU: 6943 445 854, F2G: 6931 303 318, WHATS UP: 6980 018 050
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
Auto Club - Λευκώνας Σερρών - Τηλ. 23210 50599, 75895
VETROP - ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΤΣΗΣ -  ΕΜΠΟΡΙΟ (ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) - Τηλ.: 23210 80033 - Οδός Σερρών - Θεσσαλονίκης (6o χλμ)
ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ STUDIO - Τηλ.: 694 806 9001
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
O2  ARENA sports cafe - Γρ. Ρακιτζή 57, Σέρρες - τηλ.: 23210 65676, Υπεύθυνος: Νίκος Λάππας τηλ.: 6936145444
Bet Αρένα - Τηλ. 23210 59586
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
Family Kitchen - Χειροποίητος Γύρος, Εκλεκτά Ψητά
Συμβουλευτική Λογιστική - Γαβριηλίδης Ιωάννης - Μεραρχίας 13 - Σέρρες - τηλ. 23210 67371 - 6934 910 968
BP Πετρέλαιο Θέρμανσης: Μανάφης Κωνσταντίνος, 2o χλμ Σερρών-Θεσσαλονίκης, τηλ: 23210 39358
SELI ΦΥΣΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΝΕΡΟ - ΤΗΛ: 23210 73223

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Σεπτέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...