Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 12 Σεπτέμβριος 2019
Αιφνίδια αλλαγή στον πάγκο του Κεραυνού  Μεγαλοχωρίου, καθώς ο Βαγγέλης Τούσκας, πριν ακόμη ξεκινήσει το πρωτάθλημα διαδέχεται τον Χρήστο Σαββίδη. Ο έμπειρος κόουτς όπως αναφέρει και η επίσημη ανακοίνωση αναλαμβάνει για να υλοποιήσει τον στόχο της ανόδου στην Ελίτ του σερραϊκού ποδοσφαίρου, την Επίλεκτη κατηγορία.  
 
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η διοίκηση μας είναι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσει για την συνεργασία με τον εκλεκτό προπονητή ΒΑΓΓΈΛΗ ΤΟΥΣΚΑ... η πορεία του όλα αυτά τα χρόνια είναι γνωστή κ οι επιτυχίες πολλές. ο στόχος της ομάδας μας είναι ένας φέτος η άνοδος στην ελίτ του σερραικου ποδοσφαίρου... Να του ευχηθούμε υγεία κ με πολλές επιτυχίες.
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ
Το καλοκαίρι τελείωσε, το πρωινό ξύπνημα μπήκε ξανά στην καθημερινότητα σου και -ας μην κοροϊδευόμαστε- ο καφές είναι η πρώτη σου σκέψη μόλις σηκωθείς απ’ το κρεβάτι. Νιώθεις πάλι πως όλα εξαρτώνται απ’ αυτόν και από τη γεύση που θα φτάσει στα χείλη σου για να κλείσει το “sleep mode” και να δώσει εντολή στο υπόλοιπο σώμα να μπει σε λειτουργία. 
 
Στα Today το ξέρουμε καλά αυτό, γι’ αυτό και τώρα, απολαμβάνεις τον αγαπημένο σου Nescafé, στα Today’s, Todaylicious και Today Stores με πόστο καφέ και κερδίζεις στη στιγμή. Από την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου, έλα Today, παρήγγειλε τον αγαπημένο σου Nescafé στην επετειακή τιμή του 1€ και γιόρτασε μαζί μας 80 χρόνια Nescafé!
 
Οι εκπλήξεις δε σταματούν εδώ! Δες τί κρύβει το συλλεκτικό Today Magic Cup και μπορεί να είσαι εσύ ένας από τους τυχερούς που θα κερδίσουν συλλεκτικά δώρα!
 
Ξύλινα γυαλιά ηλίου… γιατί το καλοκαίρι πρέπει να μείνει λίγο παραπάνω!
Power bank… για να μην ξεμείνεις ποτέ από ενέργεια!
Θερμός... για να απολαμβάνεις καθημερινά τον αγαπημένο σου Nescafé στη θερμοκρασία που θες, προστατεύοντας το περιβάλλον!
Δωρεάν ροφήματα Grande Nescafé… για ατέλειωτη ευχαρίστηση! 
 
Μάθε περισσότερα εδώ: www.todaygroup.gr 
 
PR Today Nescafe 2222A
 
Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ
Με Σερραϊκό ντέρμπυ ξεκινάει η Γ΄Εθνική(1ος όμιλος) φέτος καθώς στην 1η αγωνιστική θα συναντηθούν Δόξα Κάτω Καμήλας με τον Απόλλωνα Παραλιμνίου, ενώ ο Πανσερραϊκός θα δοκιμαστεί στην Ξάνθη κόντρα στον νεοφώτιστο Ηρακλή Ζυγού.
Αξίζει να σημειωθεί πως η σέντρα του νέου πρωταθλήματος, θα γίνει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου. Η τελευταία αγωνιστική των ομίλων της Γ’ Εθνικής θα διεξαχθεί στις 29 Μαρτίου, αρκετά νωρίς αφού ακολουθούν τα μπαράζ ανόδου μεταξύ των ομάδων που θα πάρουν τις πρώτες θέσεις στους ομίλους.
  
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης - Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας - Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου/Ποτού - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός
   
2η αγωνιστική  
Κιλκισιακός - Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός - Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Νέστος Χρυσούπολης - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
   
3η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης - Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
   
4η αγωνιστική  
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης - Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός - Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης
   
5η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης - Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
   
6η αγωνιστική  
Πανδραμαϊκός - Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός - Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου
   
7η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Ορφέας Puma Ξάνθης - Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός - Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου - Κιλκισιακός
Ρεπό:  Ένωση Αλεξανδρούπολης
   
8η αγωνιστική  
Ορφέας Puma Ξάνθης - Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
   
9η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
   
10η αγωνιστική  
Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης - Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης - Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας - Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου/Ποτού
   
11η αγωνιστική  
Αετός Ορφανού - Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Κεραυνός Πέρνης - Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
   
12η αγωνιστική  
Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης - Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης - Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου/Ποτού - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός - Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός
   
13η αγωνιστική  
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός - Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης - Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας - Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου/Ποτού - Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού
 
14η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου - Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης - Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης - Δόξα Θεολόγου/Ποτού
Ρεπό: Κιλκισιακός
   
  15η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας - Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός - Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
   
  16η αγωνιστική
Κεραυνός Πέρνης - Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου - Δόξα Θεολόγου/Ποτού
Πανσερραϊκός - Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
   
  17η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας - Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός - Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου/Ποτού - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης
   
  18η αγωνιστική
Δόξα Κάτω Καμήλας - Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης - Δόξα Θεολόγου/Ποτού
Κιλκισιακός - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
   
  19η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης - Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου - Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Άρης Αβάτου
   
  20η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου/Ποτού - Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός - Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας - Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης - Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός - Άρης Αβάτου
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης
   
  21η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός - Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Κιλκισιακός
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
   
  22η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός - Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός - Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
   
  23η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός - Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
   
  24η αγωνιστική
Πανσερραϊκός - Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου/ Ποτού - Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός - Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
   
  25η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός - Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Δόξα Θεολόγου/ Ποτού
Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανδραμαϊκός
Ρεπό:Πανσερραϊκός
   
26η αγωνιστική
Άρης Αβάτου - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός - Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου - Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός - Δόξα Θεολόγου/Ποτού
Ρεπό:Αετός Ορφανού
 
Κατηγορία Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Δεκέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...