Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Κυριακή, 08 Σεπτέμβριος 2019
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ: 23/9/2017, ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΧΡΙΣΤΟΣ 6-1
 
Ολοκληρώθηκε η πρώτη δόση της 2ης φάσης του Kυπέλλου της ΕΠΣΣ "Bristot", καθώς μετά τα 4 χθεσινά παιχνίδια σήμερα διξηχθησαν άλλα 9. Μέχρι στιγμής σε 8 από αυτά έχουμε νικητή και ως εκ τούτου 8 ομάδες έχουν σφραγίσει το εισιτήριο για την επόμενη φάση και είναι οι εξής:
Σκοτούσσα, Κάτω Καμήλα, Serres 1800, Νεοχώρι, Ροδολίβος, Παραλίμνιο, Άνω Πορόια, Χρυσό και η Πρώτη.
Ένα παιχνίδι οδηγήθηκε στην παράταση, αυτό του Δραβίσκου με την Πρώτη και τελικά οι φιλοξενούμενοι μετά το ισόπαλο 2-2, στην ψυχοφθόρο διαδικασία των πέναλτι πήραν με 5-4, το εισιτήριο για την φάση των 16.
 
Οι 13 ομάδες που πήραν το εισιτήριο για την φάση των 16 είναι οι εξής:
Εθνικός Σιδηροκάστρου, Δόξα Λιθοτόπου, Πυθαγόρας Καλών Δένδρων, Ηρακλής Αμμουδιάς, Άρης Σκοτούσσας, Δόξα Κάτω Καμήλας, Serres 1800, Αστήρ Νεοχωρίου, Εθνικός Ροδολίβους, Απόλλων Παραλιμνίου, Διγενής Άνω Ποροΐων, ΑΕ Χρυσού, Άρης Πρώτης.
 
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  08/09/2019 – 16:45
ΧΡΙΣΤΟΣ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ..............................0-3 
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Καμπαρντίνας, Αρχοντογιάννης
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ.................1-9
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Παγωνάς, Καρασάββας
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 - SERRES 1800..................2-6
Διαιτητές: Κεφαλάς, Κιοσσές Κ., Mαυρίδης
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΟΧΩΡΙ...........................0-6
Διαιτητές: Μαγής, Κουρουζίδης, Μπάρμπας
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ - ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ.....................0-2
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μαδένης, Χατζηαθανασίου
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ.....0-3
Διαιτητές: Μπάτσιος, Μπεριντζής Στυλ., Γαβριήλ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ - ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ.....................1-3
Διαιτητές: Φωτιάδης, Αναστασιάδης, Βασίλογλου
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ - ΧΡΥΣΟ....................0-1 
Διαιτητές: Φράγγαλας Ρ., Αχιλλεύς, Φραγκάκης
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ - ΠΡΩΤΗ..................................4-5 πεν. (2-2 παρ.) 
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Δουλγέρης
 

ΣΑΒΒΑΤΟ  07-09-2019 – 16:45 

ΑΜΜΟΥΔΙΑ - ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ..............................6-5 πεν(παρ. 0-0)
Διαιτητές: Σαφούρης, Γεωργίου, Βογιατζής
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ.............................0-1
Σκόρερ: 68' Τσεμπερίδης
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Χολάνης, Πoύλιος Ι.
(Γήπ. Λιθοτόπου)ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ–ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ.......0-6 
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Παυλίδου, Καραμανίδης Σ.
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ...............................4-2
Σκόρερ: Βαλ. Παπαδόπουλος 2, Γαλακτερός 2 - ...  
Διαιτητές: Κρυωνάς, Mαυρίδης, Μπομπόγιας
 
ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/9/2019  16:30 
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/9/2019  16:30 
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
 
Κατηγορία ΕΠΣΣ

Prev Next
STUDIO FOTO KLIK
Goal Cafe | To Νούμερο 1 Sports Cafe της πόλης / ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΟΛΗΣ NOVA
…γιατί πίσω από κάθε πετυχημένη ιστορία κρύβεται ένας Σερραίος!
  1. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  2. ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Prev Next
ΦΥΤΩΡΙΑ ΔΕΛΧΑΣ - ΤΗΛ.: 6943667587 - ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Welcome Stores ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΕΡΡΕΣ

Η "ΦΩΤΟ" ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣΣ… ΠΛΟΥΣΙΟ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ… ΚΑΙ VIDEO…

ΑΡΘΡΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

« Δεκέμβριος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

ΝΕΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… ΤΕΤ 11/9 – 19:30

Σεπ 06, 2019

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΣ… ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ… Τ…

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Σερρών διοργανώνει την Τετάρτη 11/9 και ώρα 1...